Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

moka
29. led 2012

@mmacko Dik za tip, vyskusam 🙂

mimi321
30. led 2012

@lucula73 mozem sa spýtat kde ste zohnali tu vlozku do fusionu s tou opickou? My máme cierny a takto by sa dal pekne vylepsit 😉

lucula73
30. led 2012

@mimi321 my sme to objednavali z čiech...kukni na www.pinkie.cz 🙂

renisco
30. led 2012

@mimi321 jen pozor - několik mamin psalo, že po prvním vyprání to už ztratilo barvu a tvar

mimi321
30. led 2012

@lucula73 aha a co pise renisco ze po opraní to stratilo farbu a tvar? Aku mas skusenost?

lucula73
30. led 2012

@mimi321 ,ja som ju prala asi tri krát,tvar má rovnaký a farbu asi tiež 😀 ,tak fakt neviem 😕 😕

renisco
30. led 2012

@lucula73 jááááááák asi - hele a máš ji molitanovou nebo vatelínovou?

lucula73
30. led 2012

@renisco čo ja viem,ale myslím že je tam molitan 😀

mimi321
30. led 2012

@lucula73 tak asi objednam tu zelenu s opickou paci sa mi 😀 a do nasej lavy bude super.

lucula73
30. led 2012

@mimi321 aj ja mám zelenú 🙂

manila421
1. únor 2012

Baby no mna asi slahne, tak kocik mame objednany 3 tyzdne, tento tyzden mal prist a dnes my poslali mail ze:

v piatok nam pride tovar z Concordu, avsak fusion vo farbe graphite momentalne nie je. Pride vsak v ciernej farbe. Vanicka Sleeper aj autosedacka budu vo vami objednanej farbe.
Pokial by ste mali zaujem, vieme vam zaslat usion v ciernej farbe s tym, ze ked nam pride na sklad fusion graphite, mozeme sedacie casti vymenit, nakolko sa este pol roka nebude pouzivat a budete zatial pouzivat iba konstrukciu.

--no mne sa to nechce takto s nimi riesit a ucelene kombinacie im zevraj pridu, pepper, darknight a sahara. a ja sa neviem rozhodnut ktory mam zobrat, ja som tak velmi chcela ten graphite.

manila421
1. únor 2012

@renisco Ahoj, mohla by som sa ta spytat, ta pepper fusion 2011 je farba cervena? ci je to ako 2010 taka bordova skor, nevies nahodou? si pozri co mi dnes napisali z obchodu kde som mala graphite objednany, no nervy mam teraz, termin mam 8 feb, uz musim ten kocik zobrat len neviem aku tu farebnu kombinaciu.

miminkopodruhe
1. únor 2012

Milé maminky. Tak nakonec jsme se rozhodli pro Concorda fusiona, tu nejnovější kolekci 2012. Jen nějaké větší rozdíly oproti předešlým kolekcím ..? Všimla sem si jen druhů kol, že 2011 je měla taková víc vzorovaná, ale ty se mi moc nezdála. Uvažovali jsme o barvě Lava, ale ta již skoro není v nabídce a nechceme kupovat celý set i s korbičkou, jen kočárek a autosedačku a budem ho kuppvat někdy po létě... Vybrali jsme černý Dark night....

renisco
1. únor 2012

@miminkopodruhe co se těch kol týče, tak tam není vůbec jisté, jaké vlastně ve skutečnosti budou.
kolekce 2011 měla na obrázku vzorované, ale to bylo jen na obrázku - prodávali se s koly, jako měly staré typy roku 2009 a 2010. kola byly jen na katalogových fotkách, ve skutečnosti se k nám vůbec nedostaly.

renisco
1. únor 2012

@manila421 přiznám se, že nevím. na fotkách barvy klamou a podle fotek by to vypadalo, že je to barva něco mezi chilli a cherry... na živo jsem neviděla...

renisco
1. únor 2012
manila421
1. únor 2012

@renisco no to veru tazko z fotiek, tak ja to asi vezmem ako my to ponukaju, vanicka a vajicko graphite sportovu cast ciernu a potom nech to vymenia ked im pride graphite sportova cast, len aby ma neoklamali, ako rozoznam sportovu cast 2010 od 2011? na vanickach to viem ale sportova cast ?

miminkopodruhe
1. únor 2012

@renisco děkuji za odpověď...jinak asi další rozdíly krom barev v nové kolekci nejsou...? Maminky jak jste spokojené s autosedačkou Intense...máte ji některá? Uvažovala sem nejdřív o Maxi cosi, co sem měla na první mimi, ale to polstrování bylo takové všelijaké a na této Intense vypadá mnohem líp, víc vystlaněji...i to madlo na přenášení a celkově by také měla být bezpečná...(tedy co píšou).

renisco
1. únor 2012

@manila421 v roce 2011 se Lava už nevyráběla. a rozdíl v kolekcích jde to poznat i podle loga a ušití na nožní opěrce.

manila421
1. únor 2012

@renisco aha no ved ale lava a dark night je to iste, len premenovali ...ci sa pletiem?

renisco
1. únor 2012

@miminkopodruhe
mé postřehy - měla jsem od Jane zn. Strata (to je konstrukčně stejné jako intense, akorát rozdíl v materiálu a potahu) a i ION. Nechala jsem si ION. Rozdíly v těchto dvou sedačkách jsou hlavně v tom, že intense se zapíná pásem v autě spodem sedačky (nejde ten pás přes nožičky) a ION se zapíná vrchem (pás vede přes nožky). Strata byla hodně prohnutá, Ion nebyla. Velikostně jsou úplně stejné, ale jak je na fotu vidět, každá vnitřkem jiná...

miminkopodruhe
1. únor 2012

@renisco aha...no já četla něco o spodním vedení pásu...Ta intense by možná byla lepší s bází...o tý jsme taky uvažovali, jelikož hodně jezdíme a hodně sedačku budem stále vyndavat a přidělávat, tak pak by to bylo jedno. Jak jsou prostorné ohledně maxi cosi nevím, maxina je jedna z nějvětších uvnitř, ale to polstrování fakt nic moc...měli jsme nedonošenečka a dostýlala sem to dekou...A také chci nasazovat na kočárek bez adaptérů....

renisco
1. únor 2012

@manila421 mrkni na fotky těchto dvou kočárků - LAVA je komplet celý černý, Dark night je tmavě šedý s černou

renisco
1. únor 2012

@miminkopodruhe maxi cosi je nejprostornější, to je fakt. ale s tou bází souhlasím, pokud hodně cestujete a chcete investovat. tak potom bud to Jane strata, nebo concord intense.

manila421
1. únor 2012

@renisco no ale kombinacia seda s ciernou u kolekcie 2011 sa vola Graphite, nie? ten mam objednany. http://www.miminkovo.sk/kocik-concord-fusion-tr... takze dark night seda je asi este tmavsia od graphite sedej ale nie uplne cierna. tak uz my je to kus asi jasnejsie, takze ak nemaju graphite sportovu cast tak my poslu dark night a budem vediet ze je to 2011 lebo nie je komplet cierny ale tmava siva s ciernou.

manila421
1. únor 2012

@renisco a 2012 dark night je tiez sivo cierna ci je uplne cierny ako 2010

miminkopodruhe
1. únor 2012

@renisco tak děkuji...pujdem to té intense...ted kdyby měli někde nějaký set levnější, bylo by to super...anebo koupit bázi použitou....no máme ještě čas, tak uvidíme. Děkuji za komentíky 😉

renisco
1. únor 2012

@manila421 ano - graphite je světlešedá s černou
tady jsou fotky rok 2011- mrkni http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=329...

pokud pošlou celý černý, je to rok 2010 LAVA.
Pokud pošlou tmavěšedý v kombinaci s černou, je to rok 2011 dark night.
Jaké jsou barvy pro rok 2012 jsem bohužel ještě nezkoumala

renisco
1. únor 2012

@miminkopodruhe
když jsem tu bási sháněla, tak byla jen originál za 4500,- nikdo ji nikde neprodával. tak přeju štěstí, ať se zadaří...

miminkopodruhe
1. únor 2012

Já mám v albíčku Graphit a Dark night z letošní kolekce 2012....pak maj i hnědou, ale tu nechcete... 😉