Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

miminkopodruhe
9. únor 2012

@renisco chápu...každopádně jsi šikulka 😉

mmacko
9. únor 2012

@moka ja mam pre starsiu teraz concord trimax, mali sme romerku, drahu a od roka a pol v nej nechcela sediet, tak tu sme schovali pre druhe a uz rok pouzivame tu concordovu, je fajn, da sa aj polohovat a dostali sme ju vtedy za super cenu, brendon ju ma tusim aj teraz v jednej farbe do 100 e.

renisco
9. únor 2012

@mmacko nemáš odkaz na tu sedajdu?

mmacko
9. únor 2012

@renisco ...jasne, teraz maju v akcii tuto farbu, normalne tieto trimaxy stoja okolo 150 e. Ja som vtedy kupila tiez pod 100e a dokonca farbu liquid, taku ako som mala vtedy fusion 😉
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3352...

adrianmama
9. únor 2012

@moka ahoj, teraz mame ultimax, z toho dovodu, ze po pol roku nam maly vyrastol z peg perega, a tato ma dve moznosti ulozenia, do protismeru a neskor v smere jazdy, polohovatelna je len v smere jazdy , pochopitelne...uz si to presne nemapetam, do kolko lezal este v protismere jazdy, ale mam pocit ze okolo 15 mesiacov plus minus...pre mimi je najlepsie byt co najdlhsie v protismere jazdy....a teraz mozno budem pokracovat
http://www.predeti.sk/autosedacka-lift-core-sah...
kedze mala bude dedit po braskovi ultimax, cochvila nam prerastie ION..;)

renisco
9. únor 2012

-@mmacko aha, já myslela, že je to ta jiná... 9-36 nechci, jsou většina špatné v testech

renisco
9. únor 2012

mám tuhle a super... je to 0-18

tanija133
9. únor 2012

ja si tiez myslim, ze tie sedacky 9-36 nie su najbezpecnejsie....je az moc univerzalna....ja som si povedala ze kupim tie 2 zvlast...aj 9-18 a aj 15-36....Ja mam Romer king plus... aj je tiez velmi fajn..... 😉

moka
9. únor 2012

@mmacko Skočíme aj my do Brendonu asi budúci týždeň, lebo to vajce je mu už fakt malé. Chcela by som 9-36 kg, lebo Jakubko je veľký a 18 kg bude mať asi onedlho 🙂 V testoch dobre dopadli autosedačky Cybex, len sa bojím toho pultíku, či nebude zavadzať.

mmacko
10. únor 2012

@renisco
@tanija133 no baby, my sme tu concord kupovali len na prilezitostne sedenie ked si Ninku beru babky na vikend, tiez mame romerku king plus aj s isofixom, ale v nej nechcela uz sediet, a ani neviem, ako by sa tam teraz aj v bunde zmestila.

zuzana_1
10. únor 2012

kocky potrebujem raduuuuu ☹ chcem dat vanicku uz dolu a naklikat sportak,ale neviem presne ako,lebo mi "planta" opierka na chrbatik..nie je niekde navod ako to mam urobit,pls? dakujeeeeeeeeeem 🙂

tanija133
10. únor 2012

@zuzana_1 ano navod nie je nikde, ja osm to robila podla tohoto.... je to sice naopak, ako sa sklada sportak, nie ako nasadzuje, ale da sa to podla tohoto , len naopak....

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A
tanija133
10. únor 2012

@moka mne sa tie pultikove Cibex a Kiddy velmi nepacia, ale je pravda, ze v testoch su velmi vpredu.... 😉

renisco
10. únor 2012

@moka ten pultík nemusím a ani bych do něj nešla. slyšela jsem i názory, že navlečené dítko se za ten pultík nevleze.... ale osobně jsem tu sedačku neviděla....

adrianmama
10. únor 2012

autosedacky a testy su imho len o marketingu, si myslim......je pravda, ze cim je nieco variabilnejsie, tym viac "much " moze mat, ale myslim si , ze kazda sedacka, pokial je nova, nepuknuta a pevne prichytena k autu , a jasne dieta v nej je priputane je rovnako bezpecne ako kazda ina, hovorim o akotak slusnych sedackach...druha strana je vsak, v akom stave je vozidlo a ako bezpecne sa na nom jazdi....je blbe mat romera v 20 rocnej kare...;) ale pocula som aj o mamickach ktore mali nadupane autiska a najdrahsie sedacky ale deti nemali priputane, alebo boli priputane len tak na polo...

a k sedackam s pultikom, podla mna je to strasna blbost, ano, figurina pri crash testoch dopadla vyborne, ale posadit tam normalne zive a zdrave dieta je hotove tyranie..;)

shira_
10. únor 2012

@zuzana_1 jejda no ja som myslela, že som načisto blbá lebo som sa nevedela z toho vysomáriť, tiež som musela vygoogliť ako to vlastne dať, a nakoniec nám to aj tak ujko v obchode opravil 😀 😀 tie návody ku concordu sú úžasné 😝

mmacko
11. únor 2012

Kocky, dnes som nainstalovala novy potah na fusion (neo uz je pripravene pre zajtrajsieho zaujemcu, tak drzte palce nech ho kupi 😉 ) a musim povedat, ze fusion je Pan kocik...po snehu parada.
Bala som sa, aby nepadala v lahu strecha (omotala som pasy len raz) a nepada, tak sa tesim ako male deco. Fakt jeho jedina vada je, ze nie je otocny, ale kym mi pride novy, tak ho budem par dni pouzivat.
Ta cervena je krasna (nemohla som odfotit, mala som slabu baterku na mobile).
Len jeden poznatok...strecha nie je uplne cierna, pride mi trosinku do tmavo tmavo hneda...krasna je, som spokojna 😀

tanija133
11. únor 2012

To je ppravda, po snehu parada, je ako tank, ja vsade s nim idem a prejde vsetko...TAk ho odfot zajtra....a sup sem...aj ta strecha super...no som zvedava na zajtra...)))

mmacko
12. únor 2012

@tanija133 dobre moja, ak aj dnes pojdem fon, tak odfotim, vcera sme boli po viac dnoch vyse hodinu na prechadzke a tak som vymrzla...zavidela som Hanke, ze je taka nababusena v kociku 😉

mmacko
12. únor 2012

bye bye neo....super rychly predaj celej 3 kombinacie...mila mamicka...ja som spokojna, zesa mi uvolnilo miesto pre dalsi...kupujuca snad spokojna...v podstate novy kocik za super cenu.... 😀

tanija133
12. únor 2012

@mmacko Super, blahozelam k uvoleneniu dalsieho miesta.. 😀 😀 😀 A kedy zaplnis to volne miesto?

mmacko
12. únor 2012

@tanija133 v priebehu tyzdna 😉

renisco
12. únor 2012

@mmacko bomba 😀

lucula73
12. únor 2012

@mmacko ty si tajnostkárka 😀 😀

mmacko
13. únor 2012

Fusion v akcii, pri dnesnom vetrisku som aj clonu vyuzila 😉

shira_
13. únor 2012

@mmacko v kočíku vozíš to menšie dieťa? už v šporťáku? aký je to fusak? originál concord? a tá clona- to nepoznám...baby vy tu máte veci, čo ja nemám ku Concordu.. tá clona sa dá kúpiť alebo je to tiež vlastná výroba, čo používate v lete proti slnku? ja mám slnečník ale zdá sa mi to blbosť..

mmacko
13. únor 2012

@shira_ hej, malicku som uz dala do sportaku, vo vanicke bola narvana vo fusaku. Je to uplna parada, tym, ze je vo fusaku, tak tam ani nelieta, hovorim, jedina nevyhoda je, ze je nereverzny. Fusak mam emitex combi (max spokojnost). Clonu som kupovala este davnejsie, ale sedi aj sem, je to fajn, ze malej nefukalo (je to od lilinky "zimna clona" - je aj nepremokava aj neprefukava za cca 10 e z mimibazaru). Nanoznik som dostala od kamosky, ale keby som ho nemala, tak mi nechyba. V lete pri fusione nepotrebujes slnecnik, ked dieta sedi, tak ide strecha k madlu, tak je ako clona a ked spi, tak som davala plienku, ja nemam rada slnecniky, dost zavadzaju ;)

tanija133
13. únor 2012

@mmacko peknucky je, uz sa Hanka moze zasa rozvalovat.... 😉

lucula73
13. únor 2012

@mmacko a nemala si mať dáky fialový?sa mi čosi marí...

mmacko
14. únor 2012

@lucula73 mala som mat, ale volali mi z obchodu, ze vyrobca im volal, ze fialovy ee...asi podla mna nedali este kolekciu 2012 ale 2011. Ale nevadi, mohla som si vybrat a cerveny som este nemala a nelutujem, je nazivo velmi pekna 😉