Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tanija133
8. pro 2012

@misuna007 ja byvam uz tiez na dednie, a fusion mam tretiu sezonu a je moj najoblebeniejsi..do terenu aj do mesta.....super kocik....

mmacko
9. pro 2012

@misuna007 ahoj , ako pise tanija, da sa to zvladnut aj na terene. Velmi hrkotave je to az na takych polnych rozbitych cestach, inak sa to da. Ja tiez na fusion nedam dopustit, super kocik 😉

misuna007
9. pro 2012

@mmacko @tania133 diky moc, ještě jeden dotaz, myslíte že bude lepší kočárek z kolekce 2011? má prý pogumovaná kolečka a menší vzorek, ty ostatní kolekce mají plastová hladká kolečka, ty pogumovaný budou asi lepší ne? možná už to tu někde je psané, ale je tu toho moc 😀

inka1204
10. pro 2012

ahojte, môžete mi poradiť prosím aký máte fusak v concorde fusion? nejako sa neviem rozhodnúť ktorý je lepší - teplejší. Ďakujem za radu 😉

mmacko
10. pro 2012

@inka1204 ja mam emitex 3v1 a je super, ale pre polrocne nebude asi velmi dobry, on je bud kratky do vanicky, alebo prizipsujes spodok a je velmi dlhy, zmesti sa tam aj 3 rocne dieta, ale zas polrocne by tam bolo aspon fajne zababusene. Asi by som ten isla odskusat do obchodu. Lebo ak je este vo vanicke, tak je super, ze sa da skratit do vanicky a potom do sportaka predlzit.
Baby maju aj lodger, aj ja som nad nim rozmyslala, ale nakoniec som to zavrhla, nejak mi nesedelo, ze je aj zvonku flisovy.
Pripadne tymi klasickymi Eisbarchen/Kaiser nic nepokazis

inka1204
10. pro 2012

@mmacko vybrala som si Kaiser, tak dúfam že som vybrala dobre 🙂 Ďakujem za radu 🙂

bambulka814
14. pro 2012

ahojte, xcem sa opytat, idem si kupit concord fusion 2010 travel set, cerveno-cierny zaujima ma ale, ci ta cierna strieska na vanicke moc v lete nehreje, ci pod nou nie je babatku moc horuco, aka je Vasa skusenost. vdaka

bambulka814
14. pro 2012

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/q7mo/koc...

tento 🙂 velmi sa uz na neho tesim.

renisco
14. pro 2012

@bambulka814 měla jsem tu samou korbičku červeno-černou, malá narozená v červenci (7) a úplně v poho!

jurka83
14. pro 2012

ahojte, aj my sme concordaci. Prvého syna som vozila v 3-kolke a som si myslela , že najlepší kočík. Teraz mám fusion a uplne iné kafe. Malý sa narodil na konci augusta a je to super lebo isto mi v ňom vydrží celú zimu vanička je dosť veľká. Fusak máme lodger a ešte sa mu k nožičkám zmestia aj rožky čo nakúpime na prechádzke 🙂 takže aj my doporučujeme 😀

lulucermakova
14. pro 2012

ahojky,máme sporták a syn má v 10m 79cm a má ještě mraky místa!!!!!!! super dlouhé lůžko a šířka též bomba takže v něm ve fusaku není jako ve svěráku!!!!! 😀 skvěle se skláda a ovládá i jednou rukou 🙂

bambulka814
14. pro 2012

@renisco super, vdaka za info, tesim sa 🙂

macacka
15. pro 2012

je možné už niekde vidieť concord wanderer na živo, má ho už niekto ?
http://www.concord.de/es/#/productos/moving/set...

adel22
17. pro 2012

Ahojte babule. Tak my uz kocikujeme v C Fusion, vanička sleeper...vidi sa mi ale akasi mala...
keby kupim pouzitu Proton, je skutocne vacsia?a moze ju mat tiez v aute? vdaka

mmacko
17. pro 2012

@adel22 ahoj, ta sleeper je fakt mala, Protonka je neporovnatelne vacsia, ja by som urcite kupila nejaku pouzitu. Aj v aute sa da normalne pouzit ako sleeperka.

renisco
20. pro 2012

HOLKY - všem přeju KRÁSNÉ VÁNOCE, dětem rozzářená očička u stromečku a hlavně ZDRAVÍ a POHODU!!!!!
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

mmacko
20. pro 2012

@renisco Aj Tebe krasne sviatky a vsetkym mamickam (concordackam) 😉

tanija133
20. pro 2012

@mmacko
@renisco dakujeme, aj vam baby krasne sviatky..... 🙂

renisco
22. pro 2012

@mmacko já už sem nějak moc nechodím, ale budu tu číhat na postřehy z nového wardereru, to mě fakt zajímá 😀 😀 😀 😀 jinak jsem po X letech nachcípaná, což mě štve - zrovna teď, když máme naplánované cesty ke známým - chjo...

doufám, že jste tu všichni zdraví, v pohodě a bez stresu 😀 😀 😀 😀

katkakostkova
26. pro 2012

Baby poraďte podlozku do Fusion??? Kde zozeniem?

renisco
27. pro 2012

@katkakostkova nechat ušít... ony jsou všechny krátké v zádové opěrce

katkakostkova
27. pro 2012

@renisco a kde nechať usit?

meganik
28. pro 2012

ahojte, viete mi poradit aky nanoznik na zimu na concord fusion? dcera je vo vanicke uz len tak-tak, musim ju prehodit do sportaku nech ma viac miesta. Citala som na nete, ze nanoznik jane pasuje na concord. Mate niekto skusenost? Alebo nejaky univerzalny najst?

tilly
28. pro 2012

@katkakostkova ja mam na bazare jednu, bola sita do fusionu, tak kuk 😉 nepouzili sme ju nakoniec, fusion sme predali

meganik
28. pro 2012
katkakostkova
28. pro 2012

@meganik ja som kúpila tento, je aj vytepleny 🙂 pasuje tam super http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

meganik
28. pro 2012

@katkakostkova dakujem za tip 🙂

mmacko
30. pro 2012

@meganik tento opickovy pasuje, alebo na ceskom mmb siju priamo na fusion. Ja mam uplne univerzalny a aj ten pasuje. Ale ten opickovy je super, ten drahsi je super teply.

svistik
1. led 2013

Ahojte maminky, v prvom rade prajem vsetko dobre v Novom roku, nech sa vam dari.
Chcela by som poradit s autosedackou concord intense. Ja tam za svet neviem napasovat fusak alebo deku urcenu do autosedacky. Daju sa tie traky nejako odpojit, ci su tam napevno a ten fusak sa tam neda dat? Ja som z toho zufala... ci ako to riesite?
Dakujem za rady 🙂