Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

jakanaka
11. dub 2013

@renisco Ďakujem.Vyzerá to super!

noname26
11. dub 2013

máme vaničku sleeper 2012 a máme problém upnúť ju v aute. za hlavičkou upínanie je strašne tuhé, je problém zapnúť ho aj bez pásu, nieto ešte s pásom. tá pri nožičkách funguje bez problémov. tá pri hlavičke tam má takú červenú poistku, mohlo by to byť tým? manžel pozeral aj nové v obchode a príde mu to rovnaké. mal niekto podobný problém? robíme niečo zle? alebo treba reklamovať?

jakanaka
13. dub 2013

Ktorá slnečná clona(emitex, teutonia, ivemababy, lilinka) je najlepšia na Scout?? Mám v tom chaos.. 😝 Vie mi poradiť niekto, kto má scout aj clonu??

karinka2105
14. dub 2013

aku clonu ci tienidlo na concord sportak?

mmacko
14. dub 2013

@karinka2105 na sportak ja mam od lilinky, lebo niektore maju len tu sponu, to nedas na sportak strechu, ta je siroka (ten lem), tato ma aj gumicky, to mam priviazane o spodok strechy z kazdej strany.
@jakanaka vyssie spominanu clonu som mala aj na scout vanicku, aj na sportak (na scout som ju pripla sponami, na sportak priviazala gumickami)
Nekupujte so suchymi zipsami, aby sa Vam nezadrela strecha

karinka2105
14. dub 2013

@mmacko ona predava?

mmacko
14. dub 2013

@karinka2105 da ma suche zipsy, moze ti zatrhnut neopren a navyse je velmi velka, nespratna.

jakanaka
15. dub 2013

@mmacko Ďakujem, rozhodla som sa pre lilinku. Dá sa zohnať len cez minibazar alebo aj niekde inde?

mmacko
16. dub 2013

@jakanaka Asi len odtial. Podla mna je fajn, lebo ma v leme drotik, takze si ju vies aj tvarovat, ja ju mam na kociku stale, v zime, v lete, ked ho davam do auta, uz mi bez nej pride kocik ako "holy" 😉
A je super, ze je aj nepremokava, ja ani nepouzivam plastenku, ked prsi, stiahnem strechu s clonou, dam ten nanoznik v madle a jeto 😉

renisco
16. dub 2013

@mmacko to asi nechodíš ven, když prší hodně, co? páč s tím bys bez pláštěnky neuspěla 😀 😀

eda28
17. dub 2013

Mamičky nemate záujem o samotnú nástavbu z nea, ktorá pasuje aj na fusion, tak aby ste na dietatko videli? Mam ju v bazariku, spolu s fusionom. Cena v IP.

orovka
17. dub 2013

Nepotrebujete niekto adaptéry na kočík Concord pre autosedačku Maxi-Cosi? Mám na predaj v bazáriku. 🙂

karmelka77
18. dub 2013

Ahojte neviete mi poradit stranku kde sa najlacnejsie da dostat k sportovemu kociku Concord Wanderer?? Ale iba sportovy??? 🙂)) budem Vam povdacna🙂)

meganik
19. dub 2013

Zdravim, ak by mal niekto zaujem o vanicku concord sleeper - mam v bazare, ozvite sa 😉 Zimny fusak vhodny aj do autosedacky, aj do vanicky davam gratis

@karmelka77 nasla som cez heureku najlacnejsi za 460e

carrie4
19. dub 2013

ahojte nemáte nejaký dobrý tip na vložku do kočíka? môže byť aj ručne šitá 🙂

carrie4
19. dub 2013

@mmacko pozerala som link na tie clony, len nie je tá zimná teraz na leto moc hrubá? nevieš aký je rozdiel medzi tou letnou a zimnou? díky

mmacko
19. dub 2013

@carrie4 viem, aky je rozdiel, tiez som si to zistovala. Letna je taka trochu priesvitna a nie je nepremokava, cize proti dazdu ee...ta zimna je nepriehladna a nepremokava. Podla mna je lespia ta zimna, mas to aj na zimu proti vetru, snehu, dazdu.....

mmacko
19. dub 2013

@meganik mas super ponuku na tu vanicku, skoda, ze uz nepotrebujem. A za 460 e je super cena na wanderer, ja som videla davnejsie za vyse 600, co je podla mna moc.

mmacko
19. dub 2013

@karmelka77 aha, tu je najlacnejsi, rovno na shopoch MK>..439 e https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/m74w/koc...

dzamela
19. dub 2013

baby a wanderer je uz dostupny v obchodoch??? alebo este tiez nie je na skladoch ako aj novy fusion??? mate niekto o tom info???

karmelka77
19. dub 2013

@mmacko ano toto som nasla🙂) len som myslela ze ci nahodou niekde na zahranicnych strankach nie je lacnejsi🙂) aj ked tato cena je super, ved tolko stal concord fusion sportovy dost dlho🙂)

piuska
20. dub 2013

Ahoj moja kamoska mala tento kociar a porovnavali sme ho , veru je to malinke cudo do ktoreho sa jej syn po 4 mesiacoch takmer nevmestil.
Ja som mala Navetta od Peg perego a vozila som ho do 8.mesiaca Jun az Februar.
Vanicku prave predavam nakolko sme presli na sporiak,tak ak chces pozri moj bazar.

mmacko
22. dub 2013

@piuska presne, vanicka sleeper je malicka, ta proton je zhruba rovnaka ako navetta. Tie su super.

lupena
28. dub 2013

baby v akom veku ste dávali dieťa do športiaku? malý má tri mesiace, ale mám pocit, že už sa za chvíľu nevmestí do vaničky. Máme teraz klasický hlboký kočár Pure, takže je vanička dosť veľká...concord som kupovala používaný a som s ním veľmi spokojná, teda ako vyzerá a čo som si zatiaľ na ňom skúšala. a vozila po byte staršieho 3 ročného chlapca. Je super veľký z čoho sa teším (o čo mi aj išlo) a ľahko sa s ním manipuluje.. Chcem sa však opýtať, či máte nejaký trik ako sklopiť čo najviac do ľahu. nedajú sa tie popruhy čo sú vzadu na opierke niekde pouvoľnovať? lebo sa mi zdá dosť šikmé to ležanie napríklad pre 4 - 5 mesačné dieťa. a chcem sa opýtať či sedí na neho univerzálny nánožník na zimu od emitexu. Ďakujem.

kacicka01
28. dub 2013

ahojte baby, mam otazku.. mame doma concord fusion a zacalo nam rachotit kolecko, lozisko je ok, stretli ste sa s tym u tohoto kociku niektora?

mmacko
28. dub 2013

@lupena ked si tie pasy, co su polohovanie a su namotane na konstrukciu na obidvoch stranach len raz omotas a pripnes na cvok, tak pojde sportak skoro uplne do lahu, len strecha ti klesne o 1 dielik. Ja by som pred tymi 5 mesiacmi dieta do sportaka nedavala asi.

renisco
28. dub 2013

@kacicka01 pokud myslíte přední kolečka - ano, tohle concordy dělají. leda to poslat do servisu, oni to nějak pořeší, že to tolik nerachotí...

lupena
28. dub 2013

@mmacko ako ja ho tam chcem dať tiež čo najneskôr. len ide o to, že on je fakt dlhý.. pri prvom, ktorý bol pevnejší mi napríklad sedeli tesco veľkosti, h&m a tak naozaj ako tam bolo uvedené. Paťo má teraz tri mesiace a už mesiac nosí veľkosť 3-6 a je mu akurát. dokonca mám pocit, že bodynká mu začínajú byť malé...Vo vaničke už má rezervu len trochu, ale dosť chodíme pri Váh a tak a nechcem aby si trieskal hlavu o kočár