Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
27. čer 2013

@enah přesně tak - se snugem neuvidíš na mimčo.
Ta taška se tam napěchovaná vleze, ale vypadá to otřesně a dlouho ti tam dítko stejně nevydrží a není to vůbec řešení.
No pokud jí padá brzda, tak šroubovákem utahnout nepujde, jsou tam tuším nýty - takže celé odvrtat a nahradit šroubky. A pokud vydává divné zvuky - tak se z toho zblázníš, protože tě to bude každým krokem štvát. Ony na některých kusech rachotí ty přední kola a to je na servis. Ale co tam s tím dělají, to nevím - na chvíli se to uklidní.
To škubání potahu - bude se to škubat dál a dál a pak už ho neprodáš, maximálně zadarmo. A hlavně - ta zádovka je na očích, takže to pujde vidět a není to nic krásného.
Cena je to hezká, ale nešla bych do něj.

ANo - můžeš kombinovat Jane i concord - jsou kompatibilní. Můžeš mít podvozek Nomad a na to korbu proton - sedí to.
Ale jak píšu, ta taška není zase až tak prostorná, je jen na chvíli, v zimě tam nedáš dítko s fusakem vůbec.

Co se toho Xlanderu týče - tam je šíleně vysoko to madlo před dítkem, bude se bouchat do hlavy a do zoubků 😀

lupena
27. čer 2013

@renisco to nemalo byť Tebe. sorry..:!
@mmacko túto vložku máš ako letnú? lebo ja tam mám tú pôvodnú, ale neviem, či je to dobré takto na leto. Malý sa dosť potí (ako aj bez nej..) a tieto čo sú robené sú mäkké? lebo Paťo má len 5 mesiacov, tak nech to nemá tvrdé

Baby kúpila som použitý fusion a teraz pri používaní som zistila, že mi ako keby padá brzda.. asi tak po štvrť hodine mi začne zadné koleso vydávať taký zvuk a keď posuniem brzdu smerom hore, tak je vždy o kúsoček nižšia akoby mala byť... dá sa to dáko dotiahnuť?
A inak to čo stále píšete o padaní tej strechy, mne to napríklad robí, len keď mám polohovanie chrbta v úplnej rovine.. vám to niekomu robí aj keď je ten bočný pás omotaný normálne dva krát podľa návodu?
a inak som mega mega spokojná s tým kočárom. je parádny.
@enah inak ja som sa nechala inšpirovať clonou o ktorej tu písala @mmacko je to táto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=2 je super namiesto slnečníka a chráni dieťa aj proti dažďu.. slnečníky sú strašne nemotorné. aj keď fúka vietor, lietajú zo strany na strany, ale aj keď ideš po chodníku, tak musíš riešiť aby si s ním nikoho nebuchla, lebo vytrča z kočára.. alebo aj keď ideš do dverí zavadzá

renisco
27. čer 2013

@lupena mně padala, i když jsem ji měla omotanou 2x...
brzda - jestli jsou tam nýty (což asi budou si myslím), tak vyvrtat a nahradit šroubkama...
tu vložku má mmacko klasiku vrchní díly bavlna, výplň vatelín - měkká je, protože je ten vatelín je dost gramážový

U té vložky záleží, kdo to čím vyplní (jestli molitanem nebo vatelínem) a jak tlustý molitan nebo vatelín použije.
KDyž použije vatelín, ale jen malou gramáž, tak se ta vložka chová jak obyčejná deka - nedrží tvar, roluje se...

ratatooy
27. čer 2013

holky za kolik se dá koupit korba z concorda?použitá?

lupena
27. čer 2013

@renisco zatiaľ mi tá brzda nejako extra nevadí. Len mi to prekáža hlavne preto, že používam ten kočár teraz tak, že mi v ňom malý iba leží.. takže tašku mám akokeby nad tou brzdou a "ťažko" sa k nej dostať. tak to musím zdvíhať nohou zboku...
a čo je lepšie na leto? vatelín, alebo molitan?

renisco
27. čer 2013

@lupena já bych řekla, že je to jedno. mám oboje, a rozdíl vidím jen v tom, že ten molitan líp drží tvar... ale mám 2cm, což baby šijou velmi často jen z 1cm a ten se mi zdá málo... měla jsem i ten 1cm, ale nebylo to ono.... a pokud vatelín, tak hledat s minimem gramáže 300g

renisco
27. čer 2013

@ratatooy najde se i za 1100, většinou 1500 a výš...

ratatooy
27. čer 2013

@renisco jj dekuji tak to me vyjde levneji asi když koupim rovnou jane co k tomu patří

julialara
29. čer 2013

ahojte dievčatá moc by som potrebovala poradiť neviem sa rozhodnúť , ktorý je lepší buď inglesina avio alebo inglesina trilogy, pomôžte mi ak má niektorá skúsenosti alebo rada uvítam názory.. ďakujem

renisco
29. čer 2013

@julialara avio - kvůli spojené rukojeti

bettybel
1. črc 2013

Ahoj holky budu prodávat hlubokou korbu Concord proton Lava - koupila jsem ji použitou za 3.500,- na ceně jsem ochotná se domluvit - my ji používali 5 měsíců, pořád vypadá dobře, dá se nasadit na kočárky Concord i Jané, pokud budete mít zájem, tak se ozvěte 🙂 zdarma přidám pláštěnku

bettybel
1. črc 2013

A ještě pár fotek

verbag
1. črc 2013

ahojte, ja mam doma tiez novy kocik concord fusion travel set.. mam problem so strieskou na vanicke proton, velmi tazko, skor vobec neviem zlozit striesku dole, ide to tazko, podarilo sa mi to asi 2x. Na vajicku s tym vobec nemam problem. Moze byt, ze je to kvoli tomu, ze je novy, treba to viac x skusat, alebo nieco to tam brzdi??? dakujem za nazory

renisco
1. črc 2013

@verbag šlo mi to lehko - jak dozadu, tak překlopit před dítko... časem to šlo ještě lehčeji, ale od začátku mi to šlo lehce....

bettybel
1. črc 2013

@verbag taky mi to šlo lehce i v obchodě, když jsem zkoušela novou

manila421
1. črc 2013

Ahojte, predavam Concord fusion Travel set 2011 v ciernej farbe....

renisco
1. črc 2013

@manila421 už? a ten BJ jsi už vybrala?

manila421
1. črc 2013

@renisco nevybrala som este BJ, neviem sa rozhodnut pre farbu, rozmyslam nad cervenym alebo tym bezovym..uz ma sury cas, musim ho objednat uz

renisco
1. črc 2013

@manila421 toš v tomto ti neporadím... ale můžeš si u mě vybrat vložku do něj 😀 😀 😀 😀

já jsem prostě na ty černoty, ale četla jsem, že jste si tam psali že šisují, tak nevím...

manila421
1. črc 2013

@renisco šisuji? ze slnko ich vytiahne? asi hej, concord mam v top stave cierny akurat na madle trochu vidiet ...ale BJ som na bazare zahliadla do hnedej komplet vytiahnuty, ale tiez ma cierna lakala....jaaaaaj neviem
a podlozky mas original? ci site?

mravvcek
1. črc 2013

@manila421 za kolko?

renisco
1. črc 2013

@manila421 já ho mám rok a šisnutý ho nemám... jestli má GT ale jiný materiál, to netuším... a hluboké korbičky nevím, s tou jsem čest neměla...
např...
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/2yis/ob...

manila421
1. črc 2013

@renisco ale ja si nemyslim ze ta podlozka bude sediet, predsa ten surodenecky ma inu sedacku...

renisco
1. črc 2013

@manila421 je pravda, že select tam nemá ten skládací pásek, tak ti stačí obyčejná

penelope1
5. črc 2013

Baby predavam 2,5 mesačný concord fusion 2013 v čiernej farbe iba športovú cast..

dudkaaa
5. črc 2013

@penelope1 ja by som mala zaujem, odkial ste? A cena?

christi
6. črc 2013

@penelope1 ahojko, prosim Ta ako je to so strieskou v tomto fusione 2013, pocula som, ze v uplnom lahu strieska pada. Dakujem za info.

christi
6. črc 2013

baby caute, prosim Vas poradte, resp. dajte info, ako je to so strieskami na fusione, pocula som, ze v uplnom lahu strieska pada. chcem kupit fusion, ale prave tato padajuca strieska ma odradza. Viete mi to potvrdit, resp. vyvratit ? dakujem za info.

penelope1
6. črc 2013

@christi na tomto 2013 nepada strieska