• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

28. března 2016 
@lupena a maleho priputavas,ci nie?bo mne to nejde,vid vyssie a ja sa bojim ze mi vypadne..
29. lis 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helloukitty ja nepriputavam vobec, pasy mam pretiahnute aby sa nesmykal fusak. A ked, tak priputam len pod pazuskami okolo bruska.
29. lis 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helloukitty ja ho pripätavam. veď si povol tie pásy, nemáš ich len moc stiahnuté? môj má tiež 10 mesiacov.. ale pripútavam ho len okolo brucha.. veď sedieť už vie, tak plecia nepotrebuje mať pripútané tiež
29. lis 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte mate vanjicku sleeper 2? zmsti sa vam do nej babo?...aka je celkovo? dik
30. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmacko
@lupena dakujem baby,nakoniec bol priputany popod pazuchy,viacmenej okolo brucha a medzi nohami..a nestratili sme ho :grinning: aj ked stale nechapem,ze mi to nedociahne..vsetky popruhy mam uvolnene na maximom..no co uz..a este ma napadlo,fusak mate nejako aj o kociku pripnuty?(to som tiez nenasla ze kde by sa to dalo.. :grinning: alebo iba pretiahnute popruhy,to by malo stacit nie..
30. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helloukitty ja mam tie bocne spony pripnute bud o tu konstrukciu kocika alebo o spodok strechy, aby sa nesmykal fusak velmi dole
30. lis 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helloukitty ja to mám tiež tak pripnuté.. o tú bočnú konštrukciu
30. lis 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
inak baby aretačné kolieska sa dajú objedna na www.predeti.sk jedno stojí 2 eurá+poštovné. čo je 4 eurá za kuriera
30. lis 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Concord ukončil výrobu fusionu a nahradili ho wandererem... není to škoda? :frowning2: Nakonec si budu užívat posledního vyrobeného fusionu :wink: A ty barvičky pro kolekci 2014 jsou tedy také parádní :wink:
2. pro 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mate odskusanu tu vanicku sleeper? neni velmi mala?
4. pro 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanija133 prosím tě nevíš vnitřní rozměry? mě z jednoho obchodu poslaly 78x43, ale holky hodně píšou že je malá? prosím jestli víš dej vědět, díky
17. pro 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verkaplcha uz ju nemam , tak neviem, ale Proton je vacsia , super velka, nie ako Sleeper.....pozor v obchodoch casto uvadzaju vonkajsie rozmery.... :wink:
17. pro 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodávám korbičku Proton, barva černá s béžovou
18. pro 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeptám se na porovnání sporťáku Concord fusion a Jané slalom pro? Jaký je lepší?
18. pro 2013 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelazim Concord Fusion je vacsi /sedacia cast / ako Jane Slalom no Jane ma podla mna lepsie kolesa :slight_smile: inak konstrukcia skoro to iste
20. pro 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @nelabela my sme mali sleeper, malý sa narodil vo februári používali sme do augusta ale to už bolo fest.
Ked sa narodil malá mi nepripadala, používali sme fusak lodger aj s vnútornou vložkou a bolo to ok, ale počítaj, že maximálne do 5-6 M. Myslím že rozmer bol 74 cm x 34 cm. Kočík sme reklamovali- hrozne púšťal farbu !!!
20. pro 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, nepredavate niektora len sedacku z concorda neo? Kamoska ma jane slalom a chcela by ju aby videla na chvilu na babo. Dakujem. Alebo aj jane rider.
1. led 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelazim v podstate konstrukcia je ta ista, len pri slalom ako trojkolke si musis davat pozor ked ides na obrubnik alebo z neho, jedno koleso v predu je menej stabilne. A este je rozdiel v sedacke v dlzke, slalom ma kratsiu ako concord, siroke su rovnake, aj madlo rovnake. A este slalom ma mensi kosik pod kocikom tym, ze sa vpredu zuzuje k jednemu kolesu.
Ale vseobecne, Slalom by som kupovala kebyze mam okolo seba viac terenu, polne cesty a tak, aj ked moja srdcovka je fusion, ja na neho nedam dopustit.
Este stoji na uvazenie concord wanderer, tiez priestranny, uz odpruzeny, otocna sedacka.
1. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmacko Mozem sa opytat, ak mas Fusion, ako ti ide brzda, co na nu hovoris? Dakujem.
13. led 2014 v 18:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayka81 ahoj, ako myslis ako ide brzda? Ja ju pouzivam malokedy.
13. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmacko Ahoj. myslim tym, ide ti lahko? vies ju v pohode pouzivat?
13. led 2014 ve 20:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayka81 ano viem, jedine ked mam napriklad v lete zabky tak dam hore brzdu rukou, lebo holou nohou to boli, inak funguje.
14. led 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmacko no ja do nej musim kopat aby som ju vobec odbrzdila :frowning2:s o zabkami nehrozi absolutne....
14. led 2014 v 09:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby. používate aj v lete concord? či máte golfáče? ak hej aké? silno uvažujem nad golfáčom.. nikdy sa mi nepáčili, ale už som si na ne zvykla, lebo ich majú všetci naokolo...a sú menšie, skladnejšie..
24. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisco
Dobry den muzu vas poprosit co je to za vloznou tasku jaky druh dekujo
25. led 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@srockova
http://www.modrykonik.cz/blog/renisco/album/koupeno-pro-barunku/5561735/

Tahle je primo od concordu, ale o hodne lepsi a vyceucelovejsi ma gesslein
26. led 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mate k fusion aj nejaky nanoznik? napr. emitex? sedi tam a nefuka babu moc do tvaricky?
27. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky. Prosím Vás zmerali by ste mi niektorá na concorde fusion vnútornú dlžku a šírku vaničky a špotrovú časť? Velmi by mi to pomohlo. Dakujem.
27. led 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mela jsem emitex http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=3818566 @zebra41
Je lepsi se zipy, lip se s nim manipuluje...
27. led 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek