• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

10. dubna 2017 
@dzamela za sebe bych doporucila vajicko maxi cosi a adaptery se k tomu daji dokoupit za par korun :wink: vypada to na podvozku hezky, viz me fotoalbum :wink: a co se bezpecnosti tyce jsou lepsi nez concord aj lehci:wink:
19. bře 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dlho som tu nebola, ku concordu som sa opat vratila ale pre starsieho potrebujem skejtik, aky na Concord fusion odporucate?
Dakujem
24. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, aj ja som tu po dlhsom case, akurat chcem kupit kocicek Concord Fusion 2012, ale zaujima ma, aku vanicku a vajicko mozem k nemu potom neskor v pripade potreby dokupit? Pasuje na nom aj starsi typ vanicky Proton? Dakujem za odpovede a pekny dnik zelam.
26. bře 2014 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2014 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manila421 my mame univerzalny skejtik od abc designu a pasuje aj na fusion. A myslim ze znacka babypoint ma presne taky isty skejt ako je ten od abc design.
26. bře 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cathy23 jasne vanicka protonka ti bude pasovat. Ja mam sportak dokonca rocnik 2013. A tiez chcem proton vanicku spod ruky kupit. Pozerala som vcera v obchode tie nove vanicky a moooooc uzke to je taky piskotovy tvar maju i ked su hlbsie ale co do priestoru nic moc.
26. bře 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My mame concord scout (vanicka) a vajicko ion.
26. bře 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dzamela dakujem velmi pekne za odpoved, ved to Sleeperka je malicka vraj :slight_smile:
26. bře 2014 v 18:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuziatko nepredavate nahodou ? ;)
28. bře 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@555petra kocik?? ano ale len sportovu cast 2013 red. vieme sa na cene dohodnut :wink::wink:
28. bře 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Red alebo cherry Áno iba športovú aká cena?;)
28. bře 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@555petra poslala som ti spravu :wink: :wink:
30. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám sportiak ročník 2011 alebo 2010, kupovaný v lete 2012, po roku používania mám športovú časť dosť vyblednutú, neskúšal to niekto nejako zafarbiť? ešte otázka - dá sa tá šprotová časť prať v práčke? či nie...dik
9. dub 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiez mam sportovu cast celu vyblednutu a tu vlozku do sportoveho celu znicenu. Raz ste sem davali fotky nejakych peknych vloziek. Poradite???
9. dub 2014 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den, mam concord 3 kombinaciu 2010 leaf a sportiak concord fusion graphite 2012, na ktorom som si vsimla chybu...kupovala som ho ako pouzity ale je vo velmi dobrom stave, pouzivanie je vidiet iba na kolieskach...no a tam je vlastne ten problem-pri jazde a zatacani do prava mi zadne lave kolezo puka...nieje to brzda ani nic ine tam neprekaza..vsimla som si ze je to pri ten oske take odchylene taka medzera a to sa pri jazde zapukava a zasa odchyluje...neviem co s tym, myslite ze sa to da poriesit?
@ vjejka sportova cast sa da vyprat, vlastne aj pri vajicku a vanicke sa da vsetko odzipsovat a v pohide vyprat len treba vybrat tie umelohmotne obruce zo striesok a zo sportovej casti sa vyberu take drevene dosky co su na mieste sedenia a operadla...prave som poprala vsetko na 3 kombinacii ktoru budem predavat...
15. dub 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@putulka dakujem, vyskúsam
15. dub 2014 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja mam fusion 2009,ale chcem si nechat Proton vanicku a zamenila by som iba sportovu cast, paci sa mi,ze na NEO sa da otocit sedacka aj v smere jazdy...ake mate skusenosti? daju sa aj pokombinovat rozne rocniky Fusion a NEO?? a bude mi aj pasovat autosedacka Jane Strata...?
3. kvě 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak by ste mali na predaj sportovy NEO ponuknite :slight_smile:
3. kvě 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, mám na predaj Concord - vaničku Proton vo farbe bamboo, ročník 2010
6. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dá se sehnat někde takový ten čudlík - aretace předních koleček??? :wink:
15. kvě 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den mám prosbu já jsem se zamilovala do concordu když jsem byla těhotná tak jsem chtěla koupit trojkombinaci, ale vyšlo nám to na září a korba byla mála. Tak teď bych chtěla aspoň sporták jen nevím jestli má okýnko na střeše jestli se dá na to dítě vidět??? Tak teď váhám jestli britax b agile nebo cocncord fusion děkuji za odpovědě
23. kvě 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj concordacky, neshanite autosedacku ION? Ozvete se, pokud mate nekdo zajem :slight_smile:
3. čer 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fidac zkuste si napsat mail do servisu specializovaneho na concord :wink: jedna se o ags servis, cca tyden zpet mi posilali poztracene krytky na kocarek zdarma...
25. čer 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosim, kdo poradite?
Neotaci se nam predni kolecko, je tam asi neco ruple, bohuzel, nevime, jak ho demontovat, zkouseli jste nekdo?

Volala jsem do ags sport, kde byl i kocarek koupeny, odkazali me na servis na slovensku, pan to identifikoval jako opravu kolem 500,-, jenze kocarek se mi tam nechce posilat. Nevite, kde v cechach se da kocarek opravit?
Asi by to slo i doma, jen odmontovat ty kolecka.
Dekuji za odpoved
Lidka
13. črc 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidkapipka Kdysi opravovali kočárky na Tomkáči v Bali v Brně. Teď nevím. Nemůžete to rozšroubovat doma? Příp. odvrtat nýtek a pak tam hodit šroubek? My měli první kočárek z polska... na tom se manžel vycvičil :grinning: . Italský teď spraví v pohodě sám.
14. črc 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,vím že je to diskuze na fusion ale nemáte některá zkušenosti s wandererem 2014?
14. črc 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 dekuji za odpoved, s pani z bali kocarku z tomkace si pisu, concord by stejne poslali na Slovensko, musela jsem kolecka nafotit, poslat info o datumu nakupu, vyrobni cislo, a opravu nechaji nacenit, jsem napnuta, jak to dopadne.

Prave pres kolecko je krytka a tu nevime, jak odsroubovat, asi tam bude ten nytek, jak pises. Chlap by pouzil trochu sily, ale ja se bojim:slight_smile:
15. črc 2014 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vjejka
@didulka85 baby ktore mate problem s vyblednutim,my sme to riesili takto.vanicka scout farba chilli pepper mi po pol roku pouzivania ostala vyblednuta,skusili sme reklamovat a do dvoch tyzdnov mi firma poslala druhu vanicku,uplne novu.ja si myslim ze dnesne materialy by mali nieco vydrzat,hlavne za tie peniaze
17. srp 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, baby, prosím Vás o radu! Môj syn bude mať v októbri 2 roky, zvažujem kúpu kočíka Concord fusion 2012. Rád sa ešte kocikuje, v golfových kocikoch som sa už sklamala....chcem niečo väčšie...Myslíte si, že je to vhodná voľba? ĎAKUJEM! :slight_smile:
2. říj 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych obnovila diskuzi ke Concordům, líbí se mi zatím nejvíc ze všech kočárků, jen jsem nikde nenašla ve které zemi se vyrábí, nevíte někdo?
25. lis 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek