Jaký šátek pro 4 týdenní mimčo a aby cena nebyla 1500 a víc, konfekční velikost 48-50?

rozdajna
12. únor 2020

Poradte levny satek,pevny pro 4 tydenni miminko,abych s nim doma mohla fungovat. Ale ne prilis drahy,mam insolvenci a materskou.

krupka3
12. únor 2020

Najdi na FB skupinu Satky a nositka do 2000,-, poradi ti 🙂

jjasmina
12. únor 2020

Pokud chcete jít do šátku, když už tak bych šla do kvalitního. Kamarádka měla nějakej levnej a do ted má malej problem s kyčlema nebo ještě druhá možnost: My třeba pořizovat nebudeme.

denny27
12. únor 2020

Já měla tento, jednodušší na materiál.Je to Ergobaby Wrap, asi do 13kg. Ale využila jsem ho minimálně.

kacenka115
12. únor 2020

@rozdajna koukni na značky Šanami, Littlelamb - Basic line a Yaro. Některé kusy mohou být nové tvrdší, ale dají se tzv. zanosit a časem měkknou. Výhoda je koupit nějaký v nosící skupině bazarový, ten je levnější a už měkký. Pro začátečníky je dobrá bavlna s gramáží do 260g. Na tvou velikost koukej na šátky vel. 7 a 8,aby měl aspoň 5m. ;)

konidana
12. únor 2020

@jjasmina tak spis zalezi na uvazu nez na kvalite satku. Ja mela pevny tkany český, co jsem crtla nazory tak ho vsihni hanili, ale svuj ucel splnil. Odnosil obe deti od narození cca do 2 az 3 let. Mela jsem delku 5m, na mne akorat,ale silnejsimu manzelovi nestačil. Tedy uvazal ho, ale radsi jsem mu poridila 5.5m protoze to bylo mnohem lepsi pak. Nebala bych se kvalitniho satku z druhe ruky. S elastickymi nemam zkusenost,jsou jen pro mensi deti a ten bych si neporidila. A uz vubec ne z 2.ruky.