• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Manduca. Jaké má klady a zápory?

27. října 2016 
Ještě jednou opravdu moc děkuji :slight_smile: opravdu tato slova potěší :slight_smile: Hned má zase člověk více elánu :wink:
20. únor 2016 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby pišete mi uplne z duse...jako si znicim zada a pod. ....prave ze sa mi zada napravili a to satkovanim,....ja jsem zase maniak do satku :D ale chci tedka manducu.....a tahle je boziii..limitovana edice http://www.isatky.cz/cs/manduca/1292-manduca- birdie-sweetcaramel.html ....poznate tento eshop?
26. únor 2016 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eatygrenee Ahoj, já jsem na mimčo měla šátek, ale malý rostl hrozně rychle a musela bych dokupovat delší šátky tak jsem rovnou koupila manducu. Cena je podle mě normální s porovnáním šátků, nebo třeba v porovnání s kočárkem je levná. http://www.manduca.cz/zpusoby-noseni/ Tady se o manduce hodně píše a jsou tam návody jak nosit a tak :slight_smile:
8. dub 2016 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
I na baráku využijeme :grinning:
29. čer 2016 v 15:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bolej mě záda z Manducy i po 15 min., když jdu se psem :frowning2: Mám 4-měsíční holčičku 6 kg. Nosím ji vepředu, popruhy nepřekřížené, pás mám utažený v pase, používám ještě novorozeneckou vložku. Co dělám špatně? Díky za radu...
7. zář 2016 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zkousim nosit dceru, 3 mesice 5 kg. Pouzivam novorozeneckou vlozku... Jak by mela mit nozicky? Skrcene a nebo uz roztazene kolem.me? Prijde mi, ze ty skrcene uz se ji tam tolik nevejdou, ale zase bych ji nerada nejak ublizila :slight_smile: dekuju
27. říj 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jabea ten pas by mel byt spis na bedrech nez v.pase ne? Od toho bederni pas... Ale nevim, jsem zacatecnik :slight_smile:
27. říj 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jabea pás určite vyššie, na bedrách, alebo nad a hlavne ideálne je to vzadu nosiť do kríža, je to fakt pohodlnejšie a vy držíte telo prirodzene, pretože Vám nebude pripadať, že vám to stále zbieha do strán. Tým pádom Vás nebude bolieť chrbát. Vyskúšajte a určite to už inak ani nosiť nebudete chcieť :slight_smile:
27. říj 2016 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzogobela no mala by ich mať už tak nejak roztažené do M polohy, ale mne v tomto práve nepríde manduca vhodná, my sme začali používať až tak od 6 kg, skôr sa mi to zdá pre dieťa nepohodlné a nevhodné. Tam tá novo vložka nie je proste ideálna, preto si v podstate skúsené "nosičky" na malé mimi nekupujú manducu, ale až tak od 4.-5. mesiaca.
27. říj 2016 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek