Nosítko Liliputi, máte zkušenost?

monenta
17. led 2013

ahoj holky, začala jsem tak nějak více uvažovat o nosítku/šátku pro prcka..jsme hodně výletoví a kočárek se mi v tom zdá trochu nepraktický, tak jsem se začala pomalu rozhlížet nad jinou variantou. Četla jsem teda zatím jen něco málo a už vím, že by mělo být ergonomické. Koukala jsem na tu Manducu, ale ta je pro nás finančně bohužel někde jinde (max použitá), ale objevila jsem značku Liliputi (cena je celkem ok - lepší cena/kvalita asi neseženu). Kámoška mi nabídla to její nosítko, ale mě se moc nelíbí jak se jí tam malá klátí, řekla bych, že má spíš nějaký základ, ale nějak moc tomu nerozumím..a mít v tom prcka třeba 3 hodiny fakt nechci :-/. Koukala jsem, že tu jedna podobná diskuze je, ale radši bych založila svou, kde se případně zeptám na to co mě zajímá a nezapadnu v dotazech. Tak se kdyžtak omlouvám 🙂)). Máte někdo třeba s tou značkou Liliputi zkušenost?

tipata
25. dub 2013

Ahoj, nosítko Liliputi mám už 2 roky a starší dcera se v něm nosila ještě donedávna, to už má 2 a čtvrt roku. Syn (půl roku) v něm teď taky se mnou chodí. Jsem s nosítkem moc spokojená, hlavní je se nebát dítko dotáhnout, aby moc neklimbalo. Musí být pevně u těla, ale zase aby mohlo dýchat, prostě tak akorát. Taky jsme ho pořizovali kvůli ceně. Teď jsme pro dceru pořídili nosítko KiBi, cena je sice vyšší, ale jestli chceš nosit prcka delší dobu, jako že 2leté dítko už je na liliputi velké a na dlouhé tůry po svých zase malé, tak je to rozumná investice. Nosítka jsou určitě lehčí než krosny, pak na ty větší. Takže jestli chcete pořídit kvalitní nosítko za rozumnou cenu, tak Liliputi určitě, ale popřemýšlejte i o tom, jak dlouho budete nosit. Jak říkám, ještě teď mám dcerku na zádech a malýho v kočáře, do KiBi se holka vleze a ještě má rezervu. Liliputi jsem si nechala pro malýho na cvičení na H.E.A.T.ech.