Nosítko Manduca nebo KiBi?

jiriknatal
24. kvě 2017

Ahoj maminky,
moje malá bude mít příští týden 4m. a chci nám pořídit nosítko, ale váhám, které. Máte zkušenosti s KiBi nebo Manducou? Určitě se tu najdou maminky co nosí a poradí🙂 děkuji za tipy, pěkný večer.

normalnimatka
16. čer 2017

@betem možná jo, možná to dělá jen fotka, ale já tenhle nechci🙂 našla jsem jinej kousek. a pořád váhám:D

betem
17. čer 2017

@normalnimatka jo taaaak. Tak uvidíš, jak se rozhodneš ;)

chimneysweeper1
17. čer 2017

Manduca Ti vydrzi naveky. Jen je vhodna pro deti tak od 4 mesicu. Do te doby satek nebo satkove nositko.

normalnimatka
17. čer 2017

@betem ehm, tak bych ho bejvala vzala, ale pani byla nějak rychlejší, neodpověděla mi na mejl a prodala ho někomu jinýmu.... nu, kdo zaváhá..:D

betem
18. čer 2017

@chimneysweeper1 na věky tak s rozšiřovaci. Vydrží max do roku dle vel.ditete. Stejně je pak krátká zádová opěrka. A jak komu pohodlna

betem
18. čer 2017

@normalnimatka bude další ;)

normalnimatka
17. črc 2017

@betem Tak už jsem též majitelkou kokona🙂 Ono úplný pohodlí to nebude nikdy...na břiše nebo na zádech s 11 kily:D Ale zatím to vede🙂 Málem jsem koupila i nový, protože teď vyjely s hrozně hezkýma designama! SLINT!!!
http://www.kokon-nositka.cz/Nositko-Harmonie-Or...
http://www.kokon-nositka.cz/Harmonie-Orient-bor...
http://www.kokon-nositka.cz/Harmonie-Orient-bor...
a já mám suchý infantilní téma a barvy:D néé ale tak uvidíme. třeba to pak jednou vyměnim za tyhle šmrdlání:D až se to objeví někde na bazáči:D
(pardon za OT)

normalnimatka
17. črc 2017

@betem jo a hlavně - děkuju za tip. o kokonoj sem se dozvěděla primárně od tebe🙂

betem
17. črc 2017

@normalnimatka jeeeee, tak to zavidim. Kokon je fakt super. Jsem ráda, že jsem mohla poradit ;)

tortojs
17. črc 2017

Koukni na fb do skupiny Nosíme děti a tam si najdi skupinku nejblíž tvému bydlišti. Hodně skupinek dělá srazy a na tom je možné si různá nosítka vyzkoušet. Mě třeba od manduky a kibi odrazovali a šátek si netroufnu. Takže jsme nakonec zvolili od narození Storchenwiege a až z něho vyroste tak si koupím krátký šátek a nechám si ušít Andalu.

vercik83
18. črc 2017

Pokud je malej spíš větší, jdi do kibi. Mojí byla ve 2 letech malá

luckylee
18. črc 2017

@normalnimatka tyjo ja kokon vracela hned zpatky protoze mi vubec nesedel a byla jsem zklamana.Ale ja jsem rozmazlena z satkovyh nositek.Nejdriv Lenny lamb a ted jsem si nechala usit Donkey a hele,je to uplne pohodli na brise i na zadech i s 10kg😂(a to i pro manzela) .Ja furt nechapu ze si tolik lidi ten Kokon chvali ale zase jde videt,ze kazdemu sedi neco jineho.

normalnimatka
18. črc 2017

@luckylee jj to určo...no mně právě oproti Kibi atd přišel právě takovej "šátkovej", měkčí...třeba má šikovný polstrování, který mi zasahuje až na ten vrch pánevních kostí, který mě v ostatních nosítkách dost tlačily... vlastně i v šátku, tam to bylo snad nejhorší... jak tam má dítě ty nohy... u kokonu tam mám to polstrování, takže dobrý.
a ono to je taky dost o tom nastavení a nasazení asi.... já i muž sme si to někdy oblíkli a bylo to v poho a někdy nás to táhlo na ramenou:D a to sme třeba s tím nastavením ani nehejbali...záhada:D

petruchachacha
9. led 2018

Prosím o radu, jaké nosítko pořídit na výlety, lítání po obchodech apod. Rozhoduji se mezi Manducou, Kibi a Tulou. Malému je 5 měsíců, má 6,5 kg. Já jsem štíhlá, 175 cm, mám problémy se zády, s krční páteří. Pro malého by měly být vhodné všechny uvedené, tak bych potřebovala poradit, které bude pohodlné pro mě a moje záda, aby se nic nezařezávalo a netlačilo.. Prosím o doporučení od někoho, kdo má podobné proporce;)

tortojs
9. led 2018

@petruchachacha no vzhledem k tvým zádum bych nosítka prvně vyzkoušela. Na fb se přidej do skupiny Nosíme děti, tam najdeš regionální skupinku tobě nejblíž, ty pořádají srazy, nebo půjčují nosítka. Většinou holky zjistí že jim manduca ani kibi nesedne. Objednávají pak Andalu, MoniLu, Tula, Donkey, nebo Lenka nosítko.

vanea
9. led 2018

mám manducu, vyhovuje mi...právě to, že není tak měká..=) zkoušela jsem kibi i tulu a nic moc..ale to je hrozně individ, chce to vyzkoušet...nosíme děti na fb a zkus se s někým domluvit🙂

vercik83
11. led 2018

@petruchachacha pokud mate problemy se zady tak se vam te akorat tak zhorší