Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nostíko pro 3,7kg miminko

lastovenka
20. čer 2019

Ahoj holky, prosím jaké nosítko byste mi doporučily pro 3,7 kg miminko, které ještě samo nedrží hlavičku? Nechci šátek. děkuji

pipi_puncocha
20. čer 2019

Storchenwiege

ajronka
20. čer 2019

Love&Carry Mei tai

lucia_mamaja
20. čer 2019

@lastovenka ahoj, ja by som doporucovala caboo -
Nie je potrebne viazat alebo manducu xt. 😊 oba su os narodenia, manduca xt je rastuce nositko takze vyuzijes dlho..👼

tourdebar
20. čer 2019

@lastovenka za mna caboo!

v_ero_ni_ka
20. čer 2019

Tula Free to grow

jednaholkaa
20. čer 2019

Taky Tula Free to Grow.

lastovenka
autor
20. čer 2019

Už mám objednáno 🙂 rozhodla jsem se pro Tulu 🙂

bayt
20. čer 2019

@lastovenka Měli jsme Storcha.

leilinka1234
20. čer 2019

@lucia_mamaja s manducou opatrně 🙂 reálně je to nosítko od cca 3-4 měsíců do zhruba roku, roku a půl 🙂 ono zas tak moc rostoucí není 🙂

leilinka1234
20. čer 2019

@lastovenka v tule free to grow se nošení nejmenšího miminka nedoporučuje. Reálně je to nosítko cca od 2-3 měsíců.

lastovenka
autor
20. čer 2019

@leilinka1234 no tý mojí berušce ty dva mesíce brzy budou🙂

v_ero_ni_ka
20. čer 2019

@leilinka1234 Ak sa smiem spytat odkial mas tuto informaciu? Tula Free to Grow je od narodenia, alebo od 3,2 kg.
Ak je prosim tato informaciu pravdiva, prosim zdroj.

astyna88
20. čer 2019

To jsou zkusenosti. Popis vyrobce je druha vec. Ja nosim pres ctyri roky a tula fakt neni od narozeni. Hlavne 3kg prcek v tom lita,to se neda tak dobre podsadit, utahnout. Navic je to jen predrazena latka,ktera dite neobemkne jako satek,tak kdyztak uz satkove nositko. Ale lepsi vypujcit a zkusit,je to drahy spas. Od narozeni je nejlepsi satek. Pak mozna storch. Ja mam lennyup od 5.mesicd prcka a ikdyz je od narozeni,mel tona hranici,kdy se zacit da v nem nosit.

Manduca je vubec spis pro starsi deti,vzdyt to dite v tom lita a nedrzi,planda...ikdyz se da sizeit.

leilinka1234
20. čer 2019

@v_ero_ni_ka výrobce udává, že je od narození, ale ta látka je tvrdá a miminko, které nedrží hlavičku a nemá zpevněné tělíčko, prostě správně neudrží, neobepne, nezajistí správné podsazení. Nosím už své druhé dítě, mám šátek i nosítka a tula je snad to nejhorší, co jsem v ruce měla. Je to stylovka, to jo... Ale miminko bych v tom rozhodně nenosila...

leilinka1234
20. čer 2019

@astyna88 teď čtu tvůj příspěvek 🙂 moje řeč, děkuji 🙂 ach ti výrobci 🙂

merope
21. čer 2019

Mám caboo a šátek, caboo vítězí.

v_ero_ni_ka
21. čer 2019

@leilinka1234 No neviem, neviem, nebudem oponovat. Ale videla som priamo ako ho nastelovali a babatko ktore este nedrzalo hlavicku, ju malo pekne zpevnenu aby mu nepadala zo strany na stranu a navyse bolo spravne podsadene 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

Ale zasa ja nie som ten typ, co by dal 10 dnove dieta do nositka. Celkovo som to nositko vyuzila asi 10x aj to som asi prehnala.

astyna88
21. čer 2019

@v_ero_ni_ka

Zalezi na delce a vaze,nez na stari ditete. Nektere ma ve dvou mesicich 7kg,jako muj syn,jine sotva pet,jako muj druhy. A to je uplna jina manipulace. Co jsem videla,tak vse bylo spatne, to neni jen o hlavicce,ktera se opre o prsa, to je i o chuzi pri noseni,kdy dite nedrzi, v nositku jakoby vlaje,nebo je hrozne nizko, kdy matka neda diteti pusu na hlavicku. Koukala jsem,kdyz mi.v obchode syna nastelovala a rekla dobry a ja, kde mate nozky do m a podsazeny zadek? To se tak u tak malych deti nedela...no jiste.

Dobre je pak najit skupinu na fb, nasdilet fotky a poradit se. Prodavacky v obchode vi vetsinou jen to,co si vyctou z navodu. A pak nosicky boli zada, je jim noseni nepohodlne a zbytecne prestanou nosit.

Me dokonce ucili vazat satek u apolinare,kdyz se narodil syn o tri tydny drive. Tam to hodne propaguji a sestry fakt vi.

jednaholkaa
21. čer 2019

Ja jsem byla na kurzu satkovani a tam me ta lektorka, ktera ma kdo vi jaky certifikace rekla, ze ta Tula FTG je od narozeni ok. Takze proto jsem si ji poridila. S satkem jsem bojovala prvni tri tydny a nesel me poradne dotahnout, takze jsem pak radsi pouzivala tu Tulu..

astyna88
21. čer 2019

@jednaholkaa

Otazkou je,zda to nositko nekdy mela v ruce,zna,kolik nastaveni to ma a jake rozpeti ta latka zvladne...ja se takto kdysi napalila s prvnim nositkem. Od te doby si uz info zjistuju od holek,ktere primo nosi. Lektorka satkovani zna asi jen satky, ale take jsem narazila na ty,ktere neznaly rozdil mezi smejdem aa kvalitou a podelne pruzne satky doporucovaly. Pak se holky divi,ze se jim spatne vaze a dotahuje,satek se vytahuje a dite rve,protoze ma pocit,ze pada...nejlepsi je si najit regionalni skupinku, jde jsou tisice lide, znalosti a tam uz cloveku skvele poradi.

Snad bude autorka s nositkem spokojena. Ja ho chtela taky,libivy design, chtela jsem si to obj primo z nemecka,stejna cena, vice motivu. Pak jsem nasla LennyUp, za stejnou cenu,vic muziky a bylo rozhodnuto. To se s tim neda absolutne srovnavat...

jednaholkaa
22. čer 2019

@astyna88 To vypada dobre to Lennyup nositko, asi bude mekci nez ta Tula? Nebo v cem je lepsi..? Urcite ntvrdim, ze jsem vybrala nejlip, vzala jsem to co mi nekdo kdo tomu rozumi rekl, ze je ok. Hodne si kamosky taky porizovali ten Storchen. Ja jsem s tou Tulou spokojena, ale nosim tak 30 min za tyden, pro nejaky vetsi noseni bych klidne pohledala neco jineho a nebo vyzkousela lepsi satek.