Šátek na nošení od prvních dnů. Měly jste? Jaký doporučíte?

cekamnazazrak
13. bře 2022

Máte nebo měly jste? Jaký konkrétně doporučujete? Těch druhů a značek je tolik, že jsem úplně ztracená... 🙈

nita1984
13. bře 2022

Nejlepší je, najít na FB regionální skupinu, kde si můžeš šátky osahat a vyzkoušet. Bývají to super komunity.

andelka
13. bře 2022

Měla. Klasický bavlněný, zanoseny,takže měkký, Didymos Indio. Nosila jsem prcka asi od 3 týdnů, musela jsem ráno vodit starší děti na autobus. Vázat jsem se učila podle YouTube a ještě mi pak pomohla a dala tipy kamarádka.

pipi_puncocha
13. bře 2022

Manduca Sling. Je to elastický šátek, vhodný pro novorozence. Nevydrží na dlouho, ale na první měsíce (půl rok?) je fajn. Pak jsme přecházeli na nosítko.

sirinfirst
13. bře 2022

100% bavlna nebo s bambusem, ideálně bazarový zanošený. Nosila jsem všechny tři děti hned po návratu z porodnice.

lotta1234
13. bře 2022

Mam Sestrice Herbs. Kvalitny slovensky vyrobok, velmi sa mi pacia ich vzory. Nosila som od 3 tyzdnov do asi pol roka. Tesim sa, ked ho vybalim o par mesiacov aj pre druhe dieta ♥️

lennus
13. bře 2022

@cekamnazazrak Didymos lisca na doporučení a super!

niheb
14. bře 2022

@cekamnazazrak Na úplné miminko třeba Little Frog - z druhé ruky třeba ve FBskupině Nosím na srdci se dá sehnat celkem levně 🙂 A holky poradí 🙂

darkwitch
15. bře 2022

Byla jsem spokojená s BG Onyx od loktů She. Je to mekoucka jemňoučka pavučinka.

emmapoliakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz