• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

12. listopadu 2016 
@dandelion no tak ten je :dizzy_face:
4. kvě 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi házím přes rameno :slight_smile: Nohu o něco opřu, přes koleno hodím šátek, na šátek posadím dítě, udělám raneček a hodím - odpozorováno na kurzu v Bráně :slight_smile:
7. kvě 2013 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale je fakt, že malou nosím na břiše a velkou na zádech v Kibi, takže venku jsem DH už dlouho nevázala, jen na doma, když má A. nosivou :slight_smile:
7. kvě 2013 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek to mi budeš muset ukázat :D
7. kvě 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, prodávám Indio Gold Rubin vel. 6 kupovaný v únoru. Je to 50% bavlna, 50%len..
7. kvě 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek díky.. zatím si to moc neumím představit.. ale zkusím to přečíst víckrát :slight_smile:.
Nakonec jste pořídili kibi? :slight_smile:

@dandelion ty prodáváš ten, cos tak dlouho sháněla? :slight_smile: to musí být těžký loučení.. :slight_smile:

čeká mě teď velký úkol.. madlence ušít šátek nebo nosítko na nošení orangutana :grinning:.
7. kvě 2013 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mahafi já nosítko štěpánce koupím na fleru ;) ... no neuvážu ho :/ a potřebuju peníze na jiný...
7. kvě 2013 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion máš už nějaký vyhlídnutý? že bych ho okoukla :slight_smile:. asi to u nás vidím na mei tai, to je takový nejjednodušší na ušití.. s minikibi bych se asi neto.. netohleto :grinning: a šátek je asi moc složitý na uvázání a madlen ka by se vztekla, než bych jí tam toho lidoopa navázala :grinning: )no má vlastně i šapiťáckou panenku, tu asi bude nosit taky :grinning:).
s tím šátkem mě to mrzí.. je fakt pěkný a chtěla jsi ho dlouho.. ale chápu :slight_smile:
2000 za indio lila royal v 6 je dobrá cena, že jo? asi jsem nalomená :grinning:..
7. kvě 2013 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi na tu lilu jsem psala a brala bych jí hned.. ale já tu 6tku fakt DH nedám :angry: jsem tlustoprd :sweat_smile:
7. kvě 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi Jinak momentálně je 7ma jen Rubín... na ND.. no uvidíme.. Smaragd je prostě nej.. a budu čekat co se naskytne..
7. kvě 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion no já jsem dh ještě nepokořila.. potřebuju klid na nastudování, takže vlastně nevím, jak mi to půjde vázat, jestli 6ka stačí.. zatím mi vyhovuje ten batoh s roztaženými pruhy (ono jí to vytvoří super sedátko, sedí tam líp jak v batohu a mě netáhnou ramena, ale ten dh bude určitě lepší) (a taky budu muset madle ukrást orangutana, abych to měla na čem zkoušet.. ona hrozně vycítí, jak jsem si nejistá a začne sebou šít a jakýkoliv nácvik je tudíž v háji :frowning2: ). lilu nechám uležet (a asi už stejnak bude prodaná) .. ale líbí se mi moc :slight_smile:. Teď jsem platila girasol lampo.. těším se na něj.
7. kvě 2013 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi hmmm lamo je krásný :slight_smile: mě DH vyhovuje maximálně!! jen nesmím pospíchat :D Jinak 6tka ti stopro stačit bude :slight_smile: já mám metrák a konfekci 46/48.. tak asi tak :slight_smile:
7. kvě 2013 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion těším se na něj, bude změna :slight_smile:. a ty tenký proužky se mi líbí.., uvidíme, jaký bude v reálu.
hele mně přijde, že v tý šestce asi nebudu mít moc rezervy.., jsem docela vysoká a madla už není nejmenší.. ale snad to nějak půjde :slight_smile:. Podle fotek ti to moc sluší :slight_smile:. jdu to dh nastudovat.. :grinning: (akorát tu máme hrozný připojení, tak nevím, jestli mi půjde video.., jsme na chatě).
8. kvě 2013 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zkoušela dh.. budu muset natrénovat dotahování, ale teda se šestkou je to taktak (moc rezervy tam nejsou)... tak uvidíme.. až bude figurantka způspobilá k dalšímu pokusu, tak budeme zas trénovat :slight_smile:. Jsem tu s našima a táta při videu od vonzino málem dostal infarkt :grinning: (při tom nahazování..), ještě že neviděl, jak si madlíka nahazuju přes hlavu :grinning:.
8. kvě 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi No.. dneska jsem se při DH pěkně zpotila.. malá nemá od rána náladu.. při vázání propínala nohy, vztekala se.. uvázala jsem ho a koukám, totálně šejdrem :D :slight_smile: no jo když nespolupracuje je to na houby :/
8. kvě 2013 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion m. naštěstí dvakrát spolupracovala.. ale pak už nechtěla a radši šla běhat ven :grinning:.. pravda.. trochu jsem jí uplatila křupkama :grinning:, ale opna má ráda to nahazování :slight_smile:. musím u toho úvazu vychytat, kde jí mám mít při nahazování, když mám mít střed na prsou.. a pak to dotáhnout přes ty prsa.. ale je to fakt pohodlný :slight_smile:.. takže budu pilovat.., stojí to za to.
teď se snažím dát dohromady to nosítko pro madleněcího orangutana.. no.. jsem na to zvědavá.. :grinning:. už visím, jak to došiju a ona najednou nebude chtít nosit.. :grinning:. snad to někdy dodělám, zatím jsou jen našpendlený dílčí prvky..
8. kvě 2013 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@dandelion Vítej v klubu nespolupracujících dětí :slight_smile:. Hel spolupracuje až poslední dobou (a to ne vždycky), jinak se tam vždycky hrozně mlela, natahovala nohy a vůbec dělala různý nepřístojnosti :slight_smile:. Tohle se povedlo nedávno mně (úvaz hezkej, souměrnej, ale celej posunutej na stranu :slight_smile:):
8. kvě 2013 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dandelion to indio je krásné, za kolik ho prodáváš? Tedy pokud je ještě k mání :wink:
8. kvě 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi já si vezmu šátek, střed si položím na prsa a druhou rukou táhnu na záda a kde je střed na zádech, tak to položím a tam položím malou :D :slight_smile: asi jsem to napsala zmateně :D :slight_smile: Jsi šikovná :slight_smile:) Já neumím ani zadní steh :D
@janistr no štěpka se začala vyklánět do strany při vázání... ale často poslechne a dělá hají.. no ale dneska byl teda den.. :/ mě žere že do zadu nevidím.. jsem pa často nervózní jak je podsazená, jestli není nakřivo.. a jak se ti to takhle nosilo? vadilo že je ke straně? protože jinak je krásný.. :slight_smile: jinak nejlepší DH se mi povedl ten co jsem vázala Jirkovi :D :D :D
8. kvě 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@dandelion No, neslo se mi to dobře, jen jsem měla pocit, že má jednu nožičku víc vepředu, tak jsem si to šla vyfotit a zjistila, že je celá posunutá :slight_smile:.
8. kvě 2013 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion to je skvělá vychytávka s tím kam umístit dítě u DH :slight_smile: Já to vždycky odhaduju a ne vždycky mi to vyjde :slight_smile:

@mahafi Jee, to je krásný šátek :dizzy_face: Takový optimistický, letní :slight_smile: A dej potom prosím fotku orangutaního nosítka :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek
@mahafi Fotku orangutaního nosítka budu taky očekávat :slight_smile:.
8. kvě 2013 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr Jani, babyvak jsem poslala včera, tak snad ho v pátek budete mít doma :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek Super, děkuji moc :slight_smile:.
8. kvě 2013 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek Babyvak dorazil, jak se Hel vzbudí, vyzkouším :slight_smile:.
9. kvě 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj všem!

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s Kontaktním rodičovstvím, prosím, vložte je do http://www.modrykonik.cz/kontaktni-rodicovstvi/ .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého. :wink:

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě maminkám k pomoci, radě a podržení třeba i v těch nelehkých životních chvílích. Děkuji Vám, že si navzájem pomáháme!

Mějte krásný den! :slight_smile:
Jennyska
Modrykonik.cz - Asmira team
10. kvě 2013 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem to dotvořila.. není to nic moc, ale líp to zatím nezvládám :frowning2:, je to jakoby mei tai, přijde mi to nejjednodušší na ušití. Dávám fotku i madlíka s orangutanem v akci (i se hp snažila odborně vyndat :grinning:), ale na orangutana se musí opatrně a pomalu :grinning:, aby si na nošení zvykal postupně... :grinning:. M. nevydrží chvilku v klidu, takže fotky jsou děsná kvalita, navíc je nemocná, tak nemá moc náladu.. @madlisek @janistr @dandelion @katyxq a ostatní :slight_smile:
jo a včera jsem zkoušela dh a vůbec jsem nevychytala kam jí položit a měla jsem ten jeden konec kráááátkej.. jsem lemro :frowning2:. dneska jsem nezkoušela, jak jí je blbě, tak jí nechci moc dráždit :slight_smile:. Jo a byla jsem jí včera uspávat v šátku, měla jsem jí na břiše a šly jsme do lesa.. a teda byl to záhul.. už je nějaká dlouhá, už se v tom nosit moc nedá :frowning2:. Akorát já jí z toho dh neumím pořádně vymotat, tak by se mi určitě vzbudila :frowning2:. Asi bych potřebovala osobní konzultaci :slight_smile:.
10. kvě 2013 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@mahafi nosítko se mi moc líbí, krásná látka, no a Madlí vypadá jako profesionální nosnice :slight_smile: Včera jsem taky uspávala Andulku na břiše v KsK a záda dost protestovala, nějak nám ty děti rostou :unamused:
10. kvě 2013 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek díky :slight_smile:. to je látka z ikea. doufám, že se jí nošení zalíbí a bude pak nosit vnoučata :grinning:. no rostou teda děsně, před nedávnem to bylo miminko.. :slight_smile:.
10. kvě 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mahafi Nosit vnoučata, to je krásná představa :dizzy_face:

@dandelion Eli, moc ti děkuju za tip na odhadnutí kam dát dítě při vázání DH! Od té doby to jinak nevážu a pokaždé je to přesně (předtím byl každý cíp jiná ves :grinning: )
12. kvě 2013 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek