• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

20. října 2017 
@madlisek no super :D :slight_smile: jsem pyšná, že jsem na to přišla sama :D i když to už asi dřív někdo taky vymyslel :slight_smile:)
12. kvě 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dandelion taky pěju chválu, fakt ten tvůj vychytátor funguje :dizzy_face:
13. kvě 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak mám doma ten girasol lampo.. je nádherný, ještě hezčí než na fotce.. ale na dh budu muset asi zhubnout či co.. aneb není šetka jako šestka :frowning2:, s vatanaiem mám ještě rezervu a tady je to fakt hoodně naknap :frowning2:. ale nevzdám se ho, to neee (ale ty kila a centimetry se asi nevzdají mě.. :grinning:). možná je to tím, jak je čerstvě vypraný a je takový tuhý, budu doufat, že povolí :slight_smile:.
15. kvě 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak sem hážu v rychlosti navázaný šátek.., na uzel se nekoukejte, je to vážně zavázaný na posledních milimetrech šátku :frowning2:. a přitom je asi o 3 cm delší než vatanai.. :frowning2:.
16. kvě 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mahafi jak je to možný?? :sweat_smile:
16. kvě 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion to by mě taky zajímalo :grinning:. On ten šátek je o dost tužší, takový míň poddajný nebo jak to říct.. a tím se asi hůř omotává a nedotáhnu ho tolik až na nás.. no nebo jsem přes noc ztloustla :angry: nevylučuju nic :grinning:. uvidím.. zkusím s
e po ně
m ví
c
vál
et,
on
++ změkne (sorry, madla se mi pl,etla do psaní, tak to máte jako šifrovací c,,,vi,č,ení,,,)65
,8
16. kvě 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi zvládla jsem to :D to je divný.. kolik má na dýlku? zkus dotahovat a snad změkne :slight_smile:
16. kvě 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi to je nádhera, takový letní barvy svěží! A jaký je to Girasol, má šikmé cípy nebo ne? Ten můj je 5, konce má rovný a DH s ním nenavážu, Zara je taky 5 a DH dám.
16. kvě 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion teď mě cestou venku napadlo, že se zatím vykašlu na dh a budu vázat ten batoh s roztaženými prhuhy a to by bylo aby nebylo :grinning:. jo a dlouhej je stejně jako ten vatanai :slight_smile: (jsem to, když byly poměřovala na sobě)
@madlisek cípy má zkosený.. podle mě je to tím, jak je o něco tlustší.. ale v porovnání s tím girasolem, co jsem měla předtím, tak je takový tvrdší, ten dřívější (u něj nevím název :frowning2: ), je takový měkčí, víc jak flanel (asi to popisuju jako hotentot :grinning:). ALe ty barvy jsou právě dokonalé, takové jemné, ale zároveň svěží :slight_smile:, fakt pozvedne náladu :slight_smile: (z toho původního girasolu mám spíš deprese :grinning:, je temně vínový s tmavou zelenou).
16. kvě 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že šátek povolil a už s ním dh uvážu.. dokonce i s tenkým svetrem a na dvojitejt uzel :grinning:. Nebo že bych za další noc tak rapidně zhubla? :confused: :grinning: Šly jsme s Madlenkou v dh do kostela.. bylo to super :slight_smile:, jen mi ho pak trochu vyválela na zemi, když nutně potřebovala rabovat mou tašku :grinning:.
19. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky, co šátek Amazonas??? Jaké jsou? třeba na doma?
21. kvě 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Jaké byly ohlasy v kostele na DH? :slight_smile:
21. kvě 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek já ani nevím.. ona tam byla taková zvláštní situace.. mše nebyla v kostele, ale ve školce naproti (v kostele se maluje), tak byl trochu zmatek a navíc jsme přišly tak nějak spíš pozdě než dřív.., mně osobně nikdo nic neříkal a já se snažila zorientovat, kam mám jít a že jdu pozdě, tak jsem nekoukala po okolí :frowning2:.. ale ať by si myslel kdo chce co chce, tak hlavně, že jsme byly obě dvě spokojený. Šátek i úvaz byl moc pohodlný i na půl hodiny ostré chůze :slight_smile:, takže dost přemýšlím, že na tábor pojedeme jen se šátkem/kibi :slight_smile:. Pak jsem teda byla z tý školky dost v šoku a úplně jsem cítila tíseň, že někdy bude muset do podobného zařízení madlík chodit..hlavně po přečtení jídelníčku :angry: (vím, že o sem nepatří, ale nevím, kde to ventilovat :frowning2:.. člověk se tu snaží o nějaký zásady (aspoň trochu), aby to pak šlo celé do kopru ve školce.. :rolling_eyes: ?)
22. kvě 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Jo, jo, školky... Já jako jediné řešení vidím nějakou soukromou, ideálně lesní (to je můj velký sen), jenže to si pravděpodobně nebudeme moct dovolit. A najít nějakou slušnou státní je fakt oříšek (teda spíš pořádnej paraořech :slight_smile:).
22. kvě 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi @janistr na to zatím raději ani nemyslím. Jako variantu vidím párkrát týdně lesní, což bychom snad byli schopni dát. Ale potkala jsem nedávno u nás na hřišti maminku šátkující bezplenkující a ta mi hodně chválila státní školku u nás, prý učitelka, kterou má její starší syn, má ty děti upřímně ráda a je to znát :slight_smile: Jenže jak zjistím, ke komu do třídy by A. přišla, že :unamused:
22. kvě 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr @madlisek Tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo má podobný postoj.. já jsem teda zatím rozhodnutá tam madlíka dát, až bude fakt nejhůř a nic jinýho mi nezbyde a bude o to sama stát (což zatím fakt nevypadá, že by někdy bylo :grinning:)... tohle byla nová, zrekonstruovaná školka a nevím, jak se tam chovají k dětem.., třeba to není žádná tragédie.. ale u nás ve školce teď brali 10 dětí a seznam nepřijatých byl na A4 a půl :grinning:, takže to asi nemusím vlastně řešit :grinning:.
22. kvě 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi , @janistr , @madlisek - vidím to úplně stejně s tou školkou (ale teď jsme našla jednu novou lesní, kousek od místa, kde budeme stavět, tak snad jim to vydrží, jídelníček nic moc, ale nemají problém ohřát vlastní - což vítám :slight_smile:).
A abych nebyla mimo téma - my už skoro nenosíme, jen občas po chvilkách v náručí nebo na bok s krátkým šátkem, malá, jak se naučila pořádně chodit, běhat, tak chce jen ťapat. Mi nošení chybí :unamused: (chtělo by to druhátko :grinning:).
22. kvě 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@madlisek
@mahafi
@katyxq Tak ono je to vždycky o tom, na jaké lidi tam člověk narazí. Samozřejmě i ve státní školce můžou být úžasné učitelky. Nedávno jsme ale šli kolem místní školky a děti tam na zahradě stály frontu na klouzačku a klouzaly se na povel! :angry: To mi přišlo fakt strašný.
22. kvě 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr já potkávám občas místní školku na hřišti a vůbec se mi nelíbí, jak se ty učitelky k dětem chovají. Člověk se doma (občas za cenu vypětí všech sil) snaží o respektující přístup a ve školce to bude najednou všechno zadupané? :unamused:
22. kvě 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poradíte mi úvaz pro 4 měsíční mimčo??
Šátkování se mi moc líbí Páťu jsem nosila od narození v kolíbce v kříži s kapsou uvnitř, kolem 2. měsíce se mu to přestalo líbit, tak jsem vázala na břicho kříž s kapsou uvnitř, jenže už se mu nelíbí ani tento úvaz :frowning2: Chtěla bych ho nosit dál, ale nevím, jaký vybrat úvaz, aby se mu tam líbilo.
Budu ráda, za každou zkušenost - pozitivní i negativní :wink:
28. kvě 2013 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkasj Já ve 4 měs. ještě nosila kluky v kolíbce. Když už byli větší, líbilo se jim mít hlavu blíže k rameni a koukat ven. Až seděli, tak jsem teprve vázala kříž s kapsou, více se mi osvědčila kapsa uvnitř, mimčo na hrudi. Nošení na boku ani na zádech jsem nezkoušela, kluci byli divoši.
28. kvě 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,poradite mne prosim nejaky dobry bazarek s satkama...shanim nejspis nesehnatelne...zamilovala jsem se do satku Girasol wrappers paradise...bohuzel novy uz se sehnat neda,tak chci zkusit stesti a treba najdu z druhe ruky...
30. kvě 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariks ja nakupuju pres Noseni deti. je tam dle meho nejvetsi vyber a bazar je tez super... Pak snad zahranicni fora. Zde nesehnatelny Girasol Harvest jsem koupila z USA
31. kvě 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc...ja nakonec objednala ze slingomama.nl trosku jiny,ale taky krasny...jsem na nej zvedava...
2. čer 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ajajaj, nové maliny od Nati :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@madlisek kde??
@elvis12 Já se asi zamilovala do Gekonů od Nati.. jen je asi nereálný je v 7 sehnat :/ Nebo nevím kam na ně...
5. čer 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek wow... :slight_smile: to je pořádná růžovka :D :slight_smile: a já chci gekony.. ach joooo
5. čer 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkasj My jsme používali křížem na břiše bez kapy, jen se roztáhl ten kříž od kolínka ke kolínku. A doma rychlovku - jen do šerpy, malá koukala na všechno, co dělám.
5. čer 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek