• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

6. července 2017 
@veruska007
@zimka
Děkuju :wink: Vypadá to, že nic jinýho nevymyslím. Teď jsem dlouho nešátkovala, tak to zase zkusím, třeba se to Páťovi ještě zalíbí :slight_smile:
5. čer 2013 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, dočkala jsem se Nati a musím to hned někomu říct:
5. čer 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@madlisek ty maliny!!! Jeste ze mam svoji ruzovku uz doma :grinning: jinak by me moc lakaly :slight_smile:
@dandelion Eli a jaky genkoni? Budu ti po nich koukat!
6. čer 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 zeleno-hnedy uplne idealne.. Jak ma ta PA ve videu od UNIPy
6. čer 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion ted nevim jaky video
6. čer 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jojo, uz jsem ho nasla. To je ale Didy, ne?
6. čer 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 :D to víš že je.. blbnu :slight_smile:
6. čer 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion ja prave projela cely net, jaky jsou gekoni od nati a ni nenasla :grinning: ta PA ma krasny! Budu po nem cihat. Kouknu ti na ty zahranicni fora
6. čer 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 je to tenhle http://didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-deti/gekoni-macchia.html je ze stálé nabídky, ale Jirkovi se 3tis zdá moc :( a pak je ještě nádherný Santuri :slight_smile:) ach ach :D
6. čer 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion @elvis12 nemá Nati chameleony? nějaký ještěrky by taky měl mít.. Ale tihle gekoni jsou teda úžasní.. aaach. Jo a Madlenka koukala na vidoe se mnou, pořád hlásila, že mimi ajíí ajííí a pak otavřela vedle v místnosti skříňku, že chce taky ají a donesla mi (vlastně si :grinning:) šátek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mahafi a já si říkala proč mě to zmátlo :D a ono chameleoni :D no už je to jasný :slight_smile:
6. čer 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tak ještěrka jako ještěrka.. :slight_smile:, já jsem právě na ty od natikoukala někdy v zimě a apak jsem si nebvyla schopná vybrat barvu :grinning:
6. čer 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi no já ale další bavlnu nechci.. stačí mi Indio.. ale potřebuju něco nesnějšího.. len nebo konopí.. jenže sehnat to v 7čce :( chjo..
6. čer 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion uááá, ty gekoni laguna.. ještě, že nemají velikost :grinning:.
6. čer 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Gekony občas někdo prodává na bazaru ( i tyhle už jsem tam viděla), ale nevím, jak je to s tou 7... Já tyhle zrovna nedávno viděla na živo ve Slůněti a zrovna jsem si říkala, že ty barvy jsou takové... divné :grinning:
6. čer 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr fakt? :D trochu jako maskáč :D docela se mi víc líbí Santuri, ale to už je sen :D
6. čer 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr @dandelion no jsou takové.. mdlé.. :slight_smile:, ale myslím, že filipby z nich byl unešen :grinning:. Eli já jsem ten santuri nenašla. jak to vypadá? :sweat_smile:
6. čer 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. čer 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion a není takový smutný? říká ta, u které v šatníku veselé barvy jen pohledat :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila ti plameňáci jsou krásní! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda, že u nás by bílí vydrželi tak dvě vteřiny :frowning2:. ale jsou fakt super :slight_smile:
6. čer 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Dají se obrátit - z druhé strany jsou červení.
6. čer 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo proč ty diamantový duhy nemají i ve vel 7 :( chjo chjo...
11. čer 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte, prosím, někdo zkušenost s bambusovými šátky LennyLamb? Měla jsem v ruce jejich celobavlněný šátek a vázalo se s ním perfektně, ale hrozně moc se mi líbí právě příměsový vzor Tikinga. Mají ho tady http://www.numama.cz/kategorie-produktu/47-pevn-tek-60-bavlna-40-bambus-na-noen-dt-lennylamb.html
11. čer 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu si k vám pro radu, mám teď akorát narozenou druhou holčičku a přemýšlím, že bych za nějaký měsíc začala se šátkem. Mohly byste mi prosím nějakej doporučit? Jakej by byl dobrej na léto a pro malý mimino. Díky moc...
22. čer 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím! Taky bych měla dotaz. Už nějakou dobu vybírám šátek a teď jsem konečně našla pěkný a za super cenu (nechci do toho zatím moc investovat), ale je 100% len. Nevadí to něčemu? Zatím jsem se setkala jen s bavlnou s něčím.
23. čer 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 Na letní miminka je ideální šátek s hedvábím (dobrý je ale i s příměsí bambusu, konopí, nebo lnu), ale pokud chceš univerzální šátek na celé nosící období, tak bych volila bavlnu :slight_smile:.
24. čer 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinky Co to je za šátek ze 100% lnu?
24. čer 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 moc doporučuju paisley s bambusem od elevillu - na léto a malé miminko ideál :slight_smile: Ale pokud chceš jen jeden na celé nosící období, bude 100% bavlna lepší.

@cinky asi to bude veeelmi náročné na údržbu, osobně bych se bála :unamused:
24. čer 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 I když už mám odnošené 2 děti, na malé mimčo bych šla stejně do elastického šátku. Měli jsme taky letní miminko a nejvíce se nám ze začátku osvědčil tento http://www.numama.cz/kategorie-produktu/45-elastick-tek-na-noen-dt-lennylamb.html
25. čer 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek