Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

jarkasj
5. čer 2013

@veruska007
@zimka
Děkuju 😉 Vypadá to, že nic jinýho nevymyslím. Teď jsem dlouho nešátkovala, tak to zase zkusím, třeba se to Páťovi ještě zalíbí 🙂

cervena_vila
5. čer 2013

Hurá, dočkala jsem se Nati a musím to hned někomu říct:

elvis12
6. čer 2013

@madlisek ty maliny!!! Jeste ze mam svoji ruzovku uz doma 😀 jinak by me moc lakaly 🙂
@dandelion Eli a jaky genkoni? Budu ti po nich koukat!

dandelion
6. čer 2013

@elvis12 zeleno-hnedy uplne idealne.. Jak ma ta PA ve videu od UNIPy

elvis12
6. čer 2013

@dandelion ted nevim jaky video

elvis12
6. čer 2013

@dandelion jojo, uz jsem ho nasla. To je ale Didy, ne?

dandelion
6. čer 2013

@elvis12 :D to víš že je.. blbnu 🙂

elvis12
6. čer 2013

@dandelion ja prave projela cely net, jaky jsou gekoni od nati a ni nenasla 😀 ta PA ma krasny! Budu po nem cihat. Kouknu ti na ty zahranicni fora

dandelion
6. čer 2013

@elvis12 je to tenhle http://didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-deti/... je ze stálé nabídky, ale Jirkovi se 3tis zdá moc :( a pak je ještě nádherný Santuri 🙂) ach ach :D

mahafi
6. čer 2013

@dandelion @elvis12 nemá Nati chameleony? nějaký ještěrky by taky měl mít.. Ale tihle gekoni jsou teda úžasní.. aaach. Jo a Madlenka koukala na vidoe se mnou, pořád hlásila, že mimi ajíí ajííí a pak otavřela vedle v místnosti skříňku, že chce taky ají a donesla mi (vlastně si 😀) šátek 😀 😵 😵 😵

dandelion
6. čer 2013

@mahafi a já si říkala proč mě to zmátlo :D a ono chameleoni :D no už je to jasný 🙂

mahafi
6. čer 2013

@dandelion tak ještěrka jako ještěrka.. 🙂, já jsem právě na ty od natikoukala někdy v zimě a apak jsem si nebvyla schopná vybrat barvu 😀

dandelion
6. čer 2013

@mahafi no já ale další bavlnu nechci.. stačí mi Indio.. ale potřebuju něco nesnějšího.. len nebo konopí.. jenže sehnat to v 7čce :( chjo..

mahafi
6. čer 2013

@dandelion uááá, ty gekoni laguna.. ještě, že nemají velikost 😀.

janistr
6. čer 2013

@dandelion Gekony občas někdo prodává na bazaru ( i tyhle už jsem tam viděla), ale nevím, jak je to s tou 7... Já tyhle zrovna nedávno viděla na živo ve Slůněti a zrovna jsem si říkala, že ty barvy jsou takové... divné 😀

dandelion
6. čer 2013

@janistr fakt? :D trochu jako maskáč :D docela se mi víc líbí Santuri, ale to už je sen :D

mahafi
6. čer 2013

@janistr @dandelion no jsou takové.. mdlé.. 🙂, ale myslím, že filipby z nich byl unešen 😀. Eli já jsem ten santuri nenašla. jak to vypadá? 😅

dandelion
6. čer 2013

@mahafi je hnědo modrý 🙂) http://www.nosenideti.cz/foto.php?volba=zobrazi... ten by se mi joooo moc líbil.. 🙂

mahafi
6. čer 2013

@dandelion a není takový smutný? říká ta, u které v šatníku veselé barvy jen pohledat 😀 😀 😀

mahafi
6. čer 2013

@cervena_vila ti plameňáci jsou krásní! 😵 😵 😵 škoda, že u nás by bílí vydrželi tak dvě vteřiny ☹. ale jsou fakt super 🙂

cervena_vila
6. čer 2013

@mahafi Dají se obrátit - z druhé strany jsou červení.

dandelion
11. čer 2013

Ty jo proč ty diamantový duhy nemají i ve vel 7 :( chjo chjo...

billinka
11. čer 2013

Máte, prosím, někdo zkušenost s bambusovými šátky LennyLamb? Měla jsem v ruce jejich celobavlněný šátek a vázalo se s ním perfektně, ale hrozně moc se mi líbí právě příměsový vzor Tikinga. Mají ho tady http://www.numama.cz/kategorie-produktu/47-pevn...

slunicko01
22. čer 2013

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu, mám teď akorát narozenou druhou holčičku a přemýšlím, že bych za nějaký měsíc začala se šátkem. Mohly byste mi prosím nějakej doporučit? Jakej by byl dobrej na léto a pro malý mimino. Díky moc...

cinky
23. čer 2013

Zdravím! Taky bych měla dotaz. Už nějakou dobu vybírám šátek a teď jsem konečně našla pěkný a za super cenu (nechci do toho zatím moc investovat), ale je 100% len. Nevadí to něčemu? Zatím jsem se setkala jen s bavlnou s něčím.

janistr
24. čer 2013

@slunicko01 Na letní miminka je ideální šátek s hedvábím (dobrý je ale i s příměsí bambusu, konopí, nebo lnu), ale pokud chceš univerzální šátek na celé nosící období, tak bych volila bavlnu 🙂.

janistr
24. čer 2013

@cinky Co to je za šátek ze 100% lnu?

madlisek
24. čer 2013

@slunicko01 moc doporučuju paisley s bambusem od elevillu - na léto a malé miminko ideál 🙂 Ale pokud chceš jen jeden na celé nosící období, bude 100% bavlna lepší.

@cinky asi to bude veeelmi náročné na údržbu, osobně bych se bála 😒

billinka
25. čer 2013

@slunicko01 I když už mám odnošené 2 děti, na malé mimčo bych šla stejně do elastického šátku. Měli jsme taky letní miminko a nejvíce se nám ze začátku osvědčil tento http://www.numama.cz/kategorie-produktu/45-elas...