Časté změny u miminka. Jak ještě uspávat?

martinatd
25. říj 2021

Ahojte, nevim jestli jen já mám takové mimco nebo je nás více ale už jsem trošku unavena 🙈😅 dříve jsem syna 7M uspavala na rukách, jelikož nám to ale bylo už nepohodlné a prostě to nefungovalo, naučila jsem ho usínat bez pomoci u mě v posteli. Šlo to krasne asi měsíc, potom to nějak přestalo fungovat tak jsem mu začala k tomu zpívat a juchu klapalo to ale je asi 2 týdny, jelikož bylo usínání delší a delší a horší a horší, fakt se trápil, nešlo mu to ,nabídla jsem prso a zafungovalo další 2 týdny mi teda usínal u prsa noo samozřejmě jen několik dní, takže jsem začala u kojení ještě zpívat 😅opět to klapalo jen pár dní, a jelikož už to bylo zase horší a horší obcas jsem ho vzala na posteli do ruk a jen lehce houpala, opět pomohlo jen párkrát no a dnes už opět musím celý den uspavat na rukách. Jsem bezradna ,byla jsem tak ráda že se naučil spát a usínat vedle mě, upřímně uspavani na rukách nesnáším, maly už má přes 9 kilo a tahat se s nim hodinu na rukách je hruza a bojím se že to tak zase nakonec dopadne.. jediná co u nás vydrzelo je společné spaní večer i přesto že byl zvyklý na postýlku. V noci je tedy často u prsa a duda si jak potřebuje. No vyspana i přesto jsem takže na tohle si nestezuju ale jinak hrůza nic nevydrží... kolem jen slyším jak která své dítě naučit spát tak a tak a zůstalo jim to až samozřejmě na výjimky zuby bříško atd jinak spí tak jak si mimca naucili a nám to vydrží max měsíc už nevím jak uspavat v šátku být nechce ,hojdavak je drahý a upřímně jsem ráda že jsem se zbavila věcného přenášení..tak už mě nic nenapadá a ani to nechci nijak zásadně měnit vyhovovalo mi společně ležení 😔

sirinfirst
26. říj 2021

@martinatd já bych zůstala u toho, co ti vyhovuje. Třeba to bude chvíli ve vlnách, lepší - horší, ale nakonec si prostě zvykne.

martinatd
autor
26. říj 2021

@sirinfirst asi ano, jen mě mrzí jak se trápí u toho usínání, jede z posledního víc jak hodinu a nemůže usnout a když vím že na rukách usne během minut tak povolim a uspim ho nakonec tak 😔😑ale vracet se k tomu prostě nechci byly to fakt muka .na rukách jsem bezne uspavaka hodinu a víc

martt
26. říj 2021

A nezkoušela jsi uspavát místo na rukou v kočárku? Také to není nic moc, ale nam to hodně pomohlo i při růstu zoubků, nebo když byl nemocný. Ja jsem vždy zkoušela uspat v posteli a pokud jsme uspavali fakt hodbe dlouho a uz byl vyčerpany tak jsem ho vzala do kočárku párkrát pohoupala a uz spinkal. Ale je pravda ,že syn byl nespavec.