Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Noa jak to máme krásné a přehledné 🙂 koukám že budeme s ally testit spolu 🙂

ally57
28. črc 2009

Sluni teda to bych se lekla, až bych se z toho ... 😀 😀 😀

búúúúú, ja jsem poslední v tabulcéééé... 😀

Veru - aha drenáž, už to chápu - Klárko - tak to potěš... to jsou fakt samé radosti... 😝

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Naštěstí jsme se tam byla vyčúrat ale představa že bych tam třeba vydavala zajímavé zvuky a on u otevřeného okýnka na žebříku se divím že nespad z toho leknutí 🙂 neboj ally zachvíli budeme zdárně postupovat v tabulce 🙂

ally57
28. črc 2009

Sluni - jojo, můžeme společnými silami vydolovat z testů druhou čárku 😉 🙂

Micha byla 23.7. 1DC - takže by měla být dneska 6DC, pokud dobře počítám 😉

aranel6
28. črc 2009

Ally, jasně že 16.8 musíš-to je moje většba a ta by se jinak nesplnila, ale ber to teď jedno podruhým-nejprve,ať pořádně dozrají folíčky, pak pohlídat ovu a kdyžtak snažílkovat sami-jedno jestli máte či ne a pak přijde čekání s nějakejma těma příznakama a pááááák ..... 🙂 😅 😵

Nikare: Tak dobře já toho pro dnes nechávám-ale jsi veselejší a to je fajn 😉 a neboj miminka toho vydrží - nějaký tanečky tu špendlíkovou hlavičku nemůžou vykolejit-jen ať pěkně ví,že má mamku co si umí užít. 🙂 😅

Sluni, jasně že je nás stále dost a těhulenek je ještě víc a navíc oni se měly o co podělit.A optimismus si podrž-do pátku už je jen chvilka a na to následné čekání ho budeš potřebovat. měli by nám ho taky dodávat v nějakejch tabletkách,aby jsme to období lépe snášely. 😉

Klári, to už prostě není možný-přece ta smůla smůlovatá u vás nemůže dřepět furt-už ji fakt vyhoď. ☹
Rozkopat zahradu-to je fakt k vzteku-my překopávali zahradu na chatě kvůli drenáži-prostě někde rupla a nám pak tekla voda zahradou-úplný potůček ale najít to. 😠
Budu držet pěsti aby to nebylo tak zlé a chyba se našla i bez zbouraného plotu a rozrytého trávníku.

A kromě dovolenkující Míchi chybí opravdu už jen Consti, která to celé zpunktovala. 😉 😅

ally57
28. črc 2009

a tím už nejsem poslední v tabulce! 🙂 což je vlastně úplně fuk, protože za chvíli budu v tabulce stejně úplně sama - vy se mi přesunete do těhulek a já se tu budu bááát 😝 😅 ☹

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

No určitě ally dvě // budeme mít určitě ty jednu já jendu to je dohromady dvě ale my budeme mít dohromady 4 // uvidíš 🙂 jedny už doma máme a bohatě to stačilo..

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Neboj neboj abys ns ještě všechny nepředběhla....

aranel6
28. črc 2009

Sakra já než se vyžvejknu,tak už tu všechny informace jsou. 😀

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

myslela jsem že mi koelgyně v práci tvrdí že budeme mít dvojčata a jedny už doma máme nějak se ten text vymazal....

ally57
28. črc 2009

Aranelko - notak teda jó - budu si to dobře pamatovat - ale blbý je, že 16.8. jsme na chalupě a zrovna se budeme vracet (zase našich 4-5 hodin, dle stavu D1)... a tam teda fakt testit nechci - tak jedině doma večer... nebo musím ráno, paní věštkyně...? 🙂

Veru - no jasně že poskakování nevadí 😅 ono se mimčo nedá jen tak něčím rozhodit, neboj 😉

Taky bych brala na druhou půlku cyklu nějaké endorfiny v tabletkách! 😀

ally57
28. črc 2009

Sluni - no tos mě pobavila - já jednu, ty jednu! 😀 😀

holky, mizím školit, mějte se krásně, papa 🙂

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

No jejda to zas bude od soboty přízrakůůů ja už to čekám a ally kdy byste měli jít na iui?

aranel6
28. črc 2009

No teď si na to kápla Ally-to by byl prodejní hit-endorfíny v tabletkách pro klidné prožití luteální fáze vašeho cyklu. 😀

A klidně můžeš testíkovat před půlnocí-hlavně 16.8. 😉 - já dnes stejně koukala že v jednom albu měla holčina tmavější čárky odpoledne než dopoledne stejný den.

ally57
28. črc 2009

Sluni - no to nám načasují právě podle zítřejšího UZV, jak bude velký folík 😉 počítám ale, že to vyjde tak na sobotu 🙂
Jinak jasně že budeme snažilkovat i před tím - chce to pojistit ze všech stran 😉

Aranelko - a já pořád přemýšlím, na čem by se dalo vydělat, s čím ještě podnikat - a už je to tady!!! Myslím, že by to šlo na dračku, když vidím, kolik nás tu na koníkovi je... 😀 Tak to rozjedem půl na půl? 😀

Taky jsem koukala, že má někdo večer tmavější proužek než ráno - notak fajn - v neděli večer 😉 ale jak říkám, třeba mi přijde špinění už v pátek a bude vymalováno - žádný testík ani nebude 😅

fakt už musím jííít, pak si vás dočtu 🙂

ally57
28. črc 2009

Jen ještě doplním tu tabulku, ať to nemusíte hledat 😉

Micha: 6 dc
Ally: 9 dc
Sluníčko: 11 dc
Nikare: 19 dc
Aranel: 20 dc
Consti: 23 dc
Cabalkova: 29 dc

Tak a je nás komplet 7 statečných (nebo trpaslíků...? 😉 ) 🙂

aranel6
28. črc 2009

Tak jo Ally jdu do toho-začnu přemýšlet nad nějakým super názvem. 😀 😀 😀
A testík bude a bude a bude. 😝 😅 😀

nikare
28. črc 2009

a bude a bude a bude !!!! 😀 😀

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

A bude a bude 😀 😀 jinak až budeš mit čas ally mužeš mi napst jak to iui probiha? 😲

ally57
28. črc 2009

Holky 😀 a u vás dřív testík bude a bude a bude!!! 🙂 a bude dvoučárkovej a basta a fidli! 🙂

Aranelko - co třeba: Šťastné chvilky pro snažilky 😀 (ale je to moc dlouhý, chtělo by to zkrátit 😉 )

Sluni - písnu ti, jak se vrátím, podrobný popis 😉

pááááááááááááááááá

nikare
28. črc 2009

ally ty jsi střevo......................ale básnický samozřejmě 😀 😀 😀 😀 😀

aranel6
28. črc 2009

No tak motto už máme-to dáme do reklamy v televizi. Název vymyslíme údernej a krátkej. 😀

aranel6
28. črc 2009

A testíky u všech budou a budou a dvě čárky u všech budou a budou a miminka v bříšku u všech budou a budou. 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Máš pravdu aranel jinak to ani být nemůže tak doufám že už nepřijde nikoho zklamání 🙂 a nepřijde a nepřijde
Mně se tááák nechce jít do práce ted už chodím na wc opatrně a koukám jestli tam nikdo není...

aranel6
28. črc 2009

Sluni 🙂-on už si dá řemeslník jistě taky pozor. 🙂

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Asi jo asi jo 😀 😀

nikare
28. črc 2009

😀 😀 😀 neboj sluni, on si dá pozor.............aby něco viděl !!!! 😀 😀 😀 😀

nikare
28. črc 2009

ty pilule se budou určitě jmenovat " aranally" 😀

aranel6
28. črc 2009

Nikare: popřemýšlím. 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
28. črc 2009

Babky vy jste drsne s těma pilulema už vidím tu reklamu kupte si šťastné chvilky pro snažilky pro klidné prožití lutaální fáze ,zavolejte ihned a dostanete jedno balení tabletkových endorfinů aranally za cenu 99,90 a druhé dostanete zdarma.... 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru