Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
30. zář 2009

Consti, vsak muzu byt kmotrou i bez krtu v kostele, proste takova dalsi tetka... tak uz aby to bylo. 😵

consti
autor
30. zář 2009

Díky Klárko, no uvidíme, jak se to vyvine. Anovulák to snad nebude, ale možné je vše. Však uvidím, co mi fertility kámoš vyznačí 😀 .
A vy taky pěkně snažilkujte a hlavu vzhůru, jednou nám to prostě vyjít musí 😵 !

cabalkova
30. zář 2009

Ja bych si to moc prala, aby to (uz konecne vyslo), ale v prosinci to budou uz dva roky, co jsme se zacali snazit, tak mi nejak dochazeji sily a iluze... no, uvidime... ale po doktorech se mi uz fakticky litat nechce... i kdyz, co ja vim, jak to budu citit za par mesicu... ale ted to vidim takhle... kdyz nam "objektivne" nic neni, tak mi to prijde jako blbost, nechat se nekde mucit... jestli se to ma povest, tak se to povede doma, a ne nekde na gynekologicke koze. 😝

aranel6
30. zář 2009

Ahojky holčinky, teda vy jste tu rozpoutaly měřící diskuzi-to je super.

tak se připojuju s mým názorem.

Klárko, ten tvůj dnešní vzestup může mít spoustu příčin-já třeba mám odpozorované,že pokud ponocuju, vypiju více alkoholu, jsem ve stresu, tak mám ráno vyšší teplotu. Dám do alba jeden svůj grafík,kde mi taky teplota vylítla a bylo to jen na jeden den a dlouho před ovu.

Consti, já bych řekla, že¨ten pokles před ovu je veliký,ale už jsem takové na fertilu v grafíkách taky viděla,takže to spíše vidím na hlásící se ovu-pokud ti zítra teplota ráno zase stoupne a pak půjde dál nahoru, tak to bude ukázkový grafík.
To nastavení teplot je u každého vážně jiné-někdo má před ovu jen kolem 36,3 a pak se vyplazí na 36,6 a někdo má 36,8 před ovu a pak mu to vyletí až k 37,2 či 37,3.

consti
autor
30. zář 2009

Ahoj aranelko, no dnes to tady žije a děkuji za tvůj názor 😉 .

aranel6
30. zář 2009

A nesmutníkujte, prostě nám to vyjde a budeme nejšťastnější mamulenky nasvětě. 🙂

cabalkova
30. zář 2009

Ahoj aranko, to je fajn, ze ses taky pridala, uz jsem mela pocit, ze si tu s consti pomalu zakladame vlastni diskuzni doupe...

Jinak dekuju za nazor na to moje divny mereni... uvidime dalsi dny, co bude. 😉 Jinak jsem vcera ani neponocovala, ani nepila, ani nestresila, naopak jsem vymrzla na zahrade... a topeni zatim mame vypnute, takze ani prehratim to nebude... no, proste uvidim, co bude dalsi dny. 😉

mes
30. zář 2009

Kuk - snažilky moje, jdu vás jen lehce pozdravit a říci, že na vás stále myslím, palečky mačkám a na další // se stále těším!! 😵 😵 😵

consti
autor
30. zář 2009

Ahoj mesíku, my taky čekáme 😀 . Jak se máš těhulko 😉 ? Týýýýý jo už 23 tt 😵 !!

cabalkova
30. zář 2009

Holky, taky vam vzdycky s nastupem podzimu prijde, ze vanoce jsou uz za rohem? Ja ten dojem kazdopadne mam a protoze letos to byly takove vanoce-nevanoce, vzhledem k tomu, ze jsme se 20. prosince stehovali do domecku a vlastne jeste cele svatky vozili sem tam veci, montovali kuchyn a podobne, tak si to hodlam letos poradne uzit.

Dokonce jsem sehnala vystrihovaci betlem od Mikolase Alse a postupne ho chystam, muz mi slibil, ze mi na nej udela takovy bedynko-podstavec, dojdeme do lesa na mech a na piane si rozlozime betlemek. Jeste musim nejak vymyslet osvetleni, protoze bez toho by to nebylo ono, a mozna taky jeste namalovat nejake pozadi, ale to uvidim, jak moc bude casu a inspirace. 🙂 Ale uz uplne citim vuni vanilkovych rohlicku, koupila jsem si tri teflonove plechy do trouby, tak to se to bude pect. 😀 Muj muz zimu nesnasi, ale ja bych si moc prala, aby byly vanoce na snehu, to by byla nadhera, pamatuju si, jaka to u nas v zime byla romantika, kere a stromy obalene jiskricim snehem a do toho slunicko, no proste nadhera.... juuu, se tesiiim!!

tak, to byla jen takova mala odbocka od plodne, opravdu plodne merici diskuse. 😵

cabalkova
30. zář 2009

Ahoj mesinko, to je fajn, ze jsi zavitala... ja uz chci byt taky tt a ne jen stara snazila.... 😝

aranel6
30. zář 2009

A nemohla jsi teda naopak trochu nastydnout?-vyšší teplota je první obranná reakce těla. 🙂
Moc držím,aby zítra byla zase teplotka pěkně dole a za pár dní jste pořádně využili ovulku.

Ahojky Mesinko, no to je dost,že k nám taky zavítáš-nějak nás ty těhulky opouštějí-i Sluničko už je více u vás než u nás a co mi smutníci si tu máme počít.

mes
30. zář 2009

Ahoj zlatíčka!
Consti - no jo - už jsem v 6tém měsíci 😕 😅 hrozně to utíká...fakt...hrůza...Mám se báječně - teda jako hroší žena...ale je to super, nestěžuju si - to nejhorší ještě přijde až bude malej plakat celý noci a nevyspím se - zatím mám těžkou pohodu 😉 Tak si jí musím užít...a vy si taky užívejte...!!

Cabal - však už se to blíží...cítím to v kostech...teď tedy zrovna malého protože zase ďáblí... 😉 Máte se na co těšit 😀

Musím valit pro papír na peníze zase k doktorovi...fakt náš úžasný stát to všem tak zjednodušuje... 🙄 Posílám všem pusinky a přijdu zase kouknout 😉

aranel6
30. zář 2009

Klári, tak teď jsi mě fakt naladila-čučím ven nic nedělám a těším se na Vánoce.
Kéž by to opravdu byly Vánoce na sněhu. Já má zimu ráda, když je sníh. Bláto moc ne.Ale na horách když se procházíš, všechno jiskří a zvoní sníh to je pohádka.
🙂 😵 😵 😵

mes
30. zář 2009

Aranelko - tak já tu budu častěji... 😀 Stýská se mi po vás...někdy mám fakt děsy jak to s malým zvládnu...já lemra...

No nic.. musím valit...fuj,...se mi do té zimy nechce 🙄

mes
30. zář 2009

Holky - letos bude určitě strašná zima - protože jsem těhotná a nejsou mi žádný kabáty - tak se vsadím, že bude pořád mínus dvacet a dva metry sněhu...si na mě ještě vzpomenete 😀
Ahoooooj

P.s. Já se taky těším na Vánoce...poslední v klidu 😀

consti
autor
30. zář 2009

Jééé Klárko, to máš krásně namyšlené. Já podzim a zimu miluji! Ale můj manža ne, ten má nejraději léto a teplo atd. Vánoce taky moc neprožívá. Ale letos se je taky chystám užít, jen jsem se zařekla, že nebudu dělat cukroví. Vždy to pak vyhazuji, navíc dostávám cukroví od tchýně atd. A navíc jsem z toho vždy ve stresu, že nic nestíhám a mám jen pár druhů. Takže letos jen vánoční úklid, výzdoba a hotovo 😉. A vezmu si aspoň den před volno ať si tu atmosféru užiji. Minulý rok jsme navíc byli na krásném vánočním koncertě, tak se určitě vypravíme zase 😵 .

cabalkova
30. zář 2009

Holky, ja uz to uplne vidim, girlanda z chvoji na krbu, v arkyri dvoumetrova jedlicka, osvetleny betlem, vonave cukrovi, koledy... skoda jen, ze to pokazdy tak hrozne utece... chce to rozplanovat na vic dnu, aby si to clovek uzil... ale uz se tesim... 😉

Mesinko... kez bys mela pravdu... v bou vecech, s tt i zimou... jeee, to by byla uzasna kombinace. 😉

consti
autor
30. zář 2009

Klárko a pokud ještě budeme mít mimísky v bříšku, tak to bude teprve atmosféra 😵 😉 .
Jeee, moc se těším a taky na zdobení stromku a tak. Hlavně si musím vzít nějaké to volno (ale dovču už nemám, tak jen neplacené 😝 ), ať si to užiji 😉 .

cabalkova
30. zář 2009

Consti, taky uz dovolenou nemam, ale nevadi mi to nic, vezmu si neplacene, jsem uz rozhodnuta, a proste budu mezi svatky doma a basta...vzdyt kazdy den je potreba si uzit, a vanoce taky, budou to nase prvni opravdove a poradne spolecne, prvni rok, co jsme byli spolu, jsme je travili kazdy zvlast (Pavel byl celou dobu u rodicu v pohranici, videli jsme se 23. a pak az 2. ledna, no umite si predstavit ten ucet za mobul), vloni to byly ty silene stehovaci, nalada ani atmosfera zadna... no tak snad letos... ale znate to, clovek si od toho nesmi zas tolik slibovat, protoze pak byva zklamany, kdyz to dopadne jinak, nez si myslel... takze sice chystani, ale jinak zadne plany, jen pohoda a setkani s milymi lidmi.

A kdyby se povedl nejaky ten koncert, tak by to byla nadhera, to by bylo... a taky pulnocni na Stedry den, ta musi byt... jeeee.... se tesiiim.

aranel6
30. zář 2009

Teda holčinky jak já už se těším. Mě snad taky po loňském mumraji a chození do práce i mezi svátky čekají volné dny-mám ještě 5 dní dovolená a hrozně se těším jak to všechno nazdobím, pustím koledy a budu pohoda-teda doufám. A ta miminka v bříšku by byl opravdový vánoční zázrak a v ty já věřím. 🙂

S pečením jsem jako Consti-nebudu se s ním stresovat-jen své oblíbené ořechové řezy udělám a zbytek dostaneme od maminek 🙂

aranel6
30. zář 2009

Mesinko,

beru tě za slovo a pokud nepřijdeš dost často tak si pro tebe dojdu k těhulkám a maminkám. 😀 To ti slibuju zase já. 😀

aranel6
30. zář 2009

A protože to zase nikdo neudělá, tak musím já-pořádek musí být.
😀
😝

Cabal: 7DC
Consti: 12DC
Nikolka: 15DC
Ally: 24DC
Micha: 25DC
Nikare: 27DC
Aranel: 29DC
--------------------------

Slunicko: 7tt

cabalkova
30. zář 2009

Aranko, my te nemit, tak nevim, co bychom si pocaly... rozhodne bychom nemely tabulky... a jak je to vlastne u tebe s testovanim, kdyz ses nam tak pekne vyloupla az na samem konci??

Jinak ja prve udelala prvni krok k peknym svatkum, zjistila jsem, ze na Dobrisi (coz je od nas cca 15 km, tedy slusna dojezdova vzdalenost) funguje chramovy sbor, tak jsem pani sbormistrove napsala, jestli bych k nim nemohla chodit zpivat. Prozpivane vanoce byly vzdycky ty nejhezci a ja ted mela tri nebo ctyri roky pauzu, tak bych se k tomu rada vratila... jestli me vezmou, tak to bude moc pekne. 😉

Ted jeste najit v okoli nejake koniky na jezdeni (je jich kolem spousta, jen ja se porad nemuzu rozhoupat), a budu uplne blazena. 🙂

aranel6
30. zář 2009

Jéé Klárko, ty zpíváš a v kostele-to je krása. 😵 😵 😵

No moje testování již proběhlo v pondělí a vysledek nula ☹-teď už jsem druhý den pod noretisteronem na oddalení MS-i když teplota je stále nižší a nižší,tak nevím zda to vůbec zabere. Takže tolik k mému zakončení tabulky.

cabalkova
30. zář 2009

Aranko, aha, ja to nejak pozapomnela, ze beres noretisteron... no, kez by tak mel podobne "ucinky" jako u slunicka. 😵 😵 V tom pripade je dalsi na rade s testovanim nika... nebo uz taky testovala a ja to zase prospala?? 😔 😉

aranel6
30. zář 2009

Nika už tu aspoň dva dny nebyla-snad se zase brzičko ozve.

aranel6
30. zář 2009

Ty účinky bych fáákt brala-jenomže to asi nebude zásluha noretíka. 😅

nikare
30. zář 2009

Ahojky holky.............tak koukám, že na mě myslíte 🙂 to jste hodnééé 🙂
Já to musela nejdřív všechno přečíst, než jsem šla reagovat. U mě je to takové divnaké. Včera jsem na wc našla trochu krve , tak jsem plašila, že teda kur...a zase nic, tak jsem se zašpuntovala, a nic...........odpoledne malinké špinění a teď jsem byla na wc a zase jenom malinko, takže buď se to rozjíždí, nebo nevím !!! Jsem teda 27dc. Včera jsem si říkala, že to je hrozně brzo, abych to dostla 26dc, když beru utroš do 24dc, tak já vám nevím. Včera jsem z toho teda moc dobrou náladu neměla, to mi věřte..........furt jsem zkoumala, co to může být. Taky jsem to nakonec přikláněla k tomu, že jsme se předevčírem to tamto......tak jestli to nemůže být z toho. No radši si nic nemaluju a snažím se na to nemyslet.
Před chvílí jsem tu měla kamarádku, se kterou jsem tu dělala a ona odešla na mateřskou, tak jsem to vzala vlastně po ní. Potřebovala nutně pohlídat malou (roční) holčičku, protože jí vybouchlo všechno hlídání, tak jsme si spolu hrály a pak jsme šly do města, tak hodinku spinkala a všechno jsme prostě zvládly na jedničku, no a já si pak všimla, že má ta moje kamarádka zase nějaké bříško...........no nic mi neřekla a já se neptala, ale myslím, že je znova těhu...........se z toho už fakt picnu či co !!! 😒

Jééé Klárko, ty jsi taky "zpěvačka"??? Já jsem zpívala 11 let v dětském sboru u nás a pak 5 let v komoráku s dospělákama, ale nějak se nám to před dvěma rokama rozpadlo (názory, absence a vůbec se to rozdělilo na takový tábory). No a v kostele to musí být krááása.......tam je vždycky taková akustika...... 🙂

aranel6
30. zář 2009

Ahojky Nika,

tak třeba to mrchule nebude a nic se nerozjede a nakonec budou omalovánky. 🙂 Moc bych ti to přála-potřebujeme udržet tu naši vlnu v pohybu.

S tou kamarádkou to je skoro klasika. Prostě se musíme obrnit-já to u mé nej kamarádky taky čekám každým dnem že bude podruhé těhu a já furt houbeles. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru