Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

nikare
11. pro 2009

Jo jestli má s tebou takový pocit jo??? 😀 😀 😀 😀 (jestli teda vůbec ví, že takový název pro "tamto" existuje) 😀 😀 😀

consti
autor
11. pro 2009

No a že by si měl toho vážit, že se se mnou cítí diskrétně a bezpečně 😀 😀 .

nikare
11. pro 2009

........že jsi prostě po všech stránkách ideální partie 😀 😀 😀

cabalkova
11. pro 2009

Zuzi... preju vse nej, nej, nej k narozeninam, krasne si to uzij, paradne to oslavte a nadavkem preju ten nejkrasnejsi darek, vsak vis ktery.

Nika... drzim palce s plany, to planovani je stejne krasna faze. my to odbyli upravenym projektem z katalogu a ted me to malinko mrzi.

A sbezit bude, urcite, protoze letos budou bile vanoce, ja to vim! 😉

consti
autor
11. pro 2009

Klárko, tak to se na bílé VFánoce moc moc těším 😵 !! A díky za přáíní, si musíme upřímně říct, že prostě ta míma budou nejpozději příští Vánoce. To by bylo, aby nebylo, když to tak plánujeme 😀 😉 !! My si minulý rok přáli, aby nás tento rok bylo na Vánoce o jednoho víc a vyšlo nám to, bude tam Abík 😀 😀 .

aranel6
11. pro 2009

Ahojíček holčinky,

Zuzi, tak k těch pondělním narozkám-hodně zdravička, štěstíčka, lásky a pohody a splnění toho nejtajnějšího přáníčka 😵. A aby vás bylo příští rok u stromečku zase o jednoho víc ( a ne že si pořídíte druhého pejska 😝 nebo kočičku) 😅

Jsem s těma Lýdiema zase zasmála. 😀

A všem nám moc držím pěstičky,aby už jsme ty příští Vánoce měly mimísky v náruči nebo alespoň pořádný bubínky místo břicha.

aranel6
11. pro 2009

A na snížek už se hrooozně těším-příští víkend jedeme na hory,tak snad bude pořádná lyžovačka. 🙂

michamicha
11. pro 2009

ahoj holky, přeju všem hezký pátek, zítra už je víkendík a my půjdeme vybírat vánoční stromeček 😵 se těšim jak malá na vánoce 🙂

slunickoseznam.cz
11. pro 2009

Ahoj holky všechny zdravím
Zuzí všechno nej nej k narozeninkám ať to už konečně vyjde a všechna tvá přáníé se vyplní
Micha no jo vánoce s mimískem v bříšku jsou kouzelné 🙂
A ještě poopravím tabulku

Dnešní Tabulka:

Zuzka (consti) 6 dc - čekání na Pregnylku - to bude jenom samé pozitivum a sociální jistota
Klárka (cabal) 9 dc - směr mimísek cesta zahájena a už se jede a nabírá to správné tempo - tak to je asi jíííízda
Alenka (ally) 12 dc - snaženíčko
Ivča (aranel) 13 dc - snaženíčko
Martinka (nicolka) 21 dc -
Veru (nikare) 22 dc - týden utroše a snad nečekání na mrchu (ikdyž tomu vůůůůbec nevěří)

Kačka (slunicko) 18 tt těhulinka - mimísek je zdravej jak rybička a plove a plove a má se fajn
Micha 7 tt těhulinka - první ultrazvuk s dutinkou a mimískem - 17.12 druhý UTZ - což už je příští týden huráááá

consti
autor
12. pro 2009

Ahoj kočky,
díky všem za přání. Včera jsme to oslavili s kolegy a večer s kamarádkama. Bylo to moooooc fajn 😵 😵 . No a dnes mě manža pozval na obídek a bylo to velké překvapení, protože zamluvil stůl v jedné hezké resturaci, tam to bylo krásně nazdobené, hořela svíčka, číšník donesl kytici a manža mi ji předal a pak donesl číšník šampaňské, my si objednali, pak jsme si dali ještě vínko a zákusek a kafíčko a strávili jsme tam asi 4 hodiny, no romantika 😵 😵 . Fakt mě to překvapilo, i když můj manža je pozorný a romantik, tak mě hlavě potěšilo, že si našel čas to vše zorganizovat 😵 😵 . No a doma jsem dostala dárečky-kabelku a nový telefon 😵 . Takže krásné narozeniny 😀 😵 . Všechny zdravím a jdu se zase věnovat těm mým dvěma klukům 😵 . pa pa

slunickoseznam.cz
13. pro 2009

No super zuzi manža je šikovný to potěší každou 🙂
My jsme se dostěhovali a dozařizovali a teď už mně čeká jen veget a užívání těhotenství konečně jsme se dočkali 🙂
Fotečky břicha a bytečku dodám zítra

nikare
14. pro 2009

Ahojky ženy,
zdravím Vás při mrazivém pondělku !!!! Topím si v práci jak ďas a ještě se hřeju o vánoční svíčku 🙂
Zuzi ty brďo.........tak tu romantiku ti závidím..............to by snad slintala každá z nás 😉 fakt se manža vytáh 😉 😉 My měli víkend takový v poklidu. S mamkou jsme dodělaly cukroví (snad do vánoc něco zbude) 😅 Já trochu poklízela a zabalila dárky, co zatím máme (ještě mi něco málo chybí, ale to jsou jen maličkosti) . No a teď už jen vydržet ten týden a pak leháro ;) ;) a vůně mandarinek a pomerančů a svíček a cukroví a pohádky a gauč a deka..........no vidíte, kde už se vidím???? 😀
Tak přeju všem krásný poslední předvánoční pracovní týden !!!! 🙂

A ještě aktuell - dnešní Tabulka:

Zuzka (consti) 9 dc - čekání na Pregnylku - včelička se blííížííí ;)
Klárka (cabal) 12 dc - směr mimísek už je v plném proudu ;)
Alenka (ally) 15 dc - snaženíčko ........ a ještě radši pojistit ;)
Ivča (aranel) 15 dc - snaženíčko ........a pojišťování není nikdy dost ;)
Martinka (nicolka) 224 dc - tak jak u tebe????
Veru (nikare) 25 dc - dneska poslední den utroše a děj se vůle kohokoliv ;)

Kačka (slunicko) 18 tt těhulinka - oba zdravoučký a užívají si válení a odpočinku
Micha 7 tt těhulinka - 17.12 druhý UTZ - za tři dny už uvidití : "buch buch ......buch buch"

consti
autor
14. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem si volala k tomu dokimu a mám si dojít opravdu ten 11dc a kdykoliv během dne a ten Pregnyl mi píchnou. Tak tam vyrazím asi hned ráno a ovulka by vyšla tím pádem na pátek ráno, tak snad to nějak pojistíme. Asi se budeme tulit ve čtvrtek večer a pak nevím kdy, když to má být obden 😅 . Nebo spíš v pátek ráno? 😲 To plánování mi přijde až směšné, fakt že jo 😀 . A navíc si myslím, že ten Pregnyl u nás nic nevyřeší. A v pátek máme v práci vánoční večírek, tak bych se neměla moc opít, ať to můžeme ještě pojistit třeba... 😀 😎 Zároveň si u doktora vezmu tu žádanku na spermio nebo až tam půjdu příště. Dřív jak v lednu se tam manža nedostane 😅 .
Veru ty jsi už 25 dc? Tak to se těším na pozitivní zprávičky, to by byl dáreček pod stromeček 😵 !!

aranel6
14. pro 2009

Ahojky holčinky,

teda Zuzi-to musela být fakt nádhera-manža je frajer a romantik-tiše závidím. 😅
U nás taky víkend v poklidu-upekla jsem 2 druhy cukroví a jinak jak přišla zima,tak se ze mě stal medvěd a ukládám se několikrát denně k zimnímu spánku. 😀

Přidávám ještě drobnou opravičku tabuličky:
Zuzka (consti) 9 dc - čekání na Pregnylku - včelička se blííížííí ;)
Klárka (cabal) 12 dc - směr mimísek už je v plném proudu ;)
Alenka (ally) 15 dc - snaženíčko ........ a ještě radši pojistit ;)
Ivča (aranel) 16 dc - snaženíčko ukončeno a teď zase to nenáviděné čekání a doufání co z toho bude
Martinka (nicolka) 24 dc - tak jak u tebe????
Veru (nikare) 25 dc - dneska poslední den utroše a děj se vůle kohokoliv ;)

Kačka (slunicko) 18 tt těhulinka - oba zdravoučký a užívají si válení a odpočinku
Micha 7 tt těhulinka - 17.12 druhý UTZ - za tři dny už uvidí : "buch buch ......buch buch"

aranel6
14. pro 2009

Zuzi, myslím že když se ve čtvrtek večer posnažílkujete a v pátek večer to pojistíte,tak se nemůžete netrefit. 😉
A nezapomeň si udělat testík,ať vidíš jaké krásné čárečky budeš o 14 dní později mít. 😵
O tu žádanku si klidně řekni-já ji měla od jara a spermio bylo až v říjnu,takže pohoda. 🙂

consti
autor
14. pro 2009

Ahoj Ivčo, no je to divné, takto to plánovat, ale asi to teda uděláme tak, že se posnažilkujeme čtvrtek večer a v pátek večer a pak to ještě malinko pojistíme přes víkend 😀 😉. Testík si asi dělat nebudu, už doma žádný nemám a nechci si žádný kupovat, dokud to nedostanu a po tom roce snažení už ani nedoufám v to, že bych to nedostala 😝. Vidím, že mám nějakou depku 😀. Ale ne, musím myslet pozitivně s tím, že to prostě vyjde a hotovo 😀 😉.

slunickoseznam.cz
14. pro 2009

Tak holky brisko je v albu a tady vam chci ukazat nas půlroční výsledek práce 🙂
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/slunickosez...

nikare
14. pro 2009

Tak jsem zase tu 😉 Měla jsem teď hlídací dopoledne ( 1,5 ročního synovce - jeho rodiče měli první stání u rozvodu) ☹ Tak jsme to spolu naštěstí zvládli - poprvé sice bulil a chtěl mámu, ale pak po procházce už to bylo v pohodě 🙂 Zuzi, no jo.......25dc, ale vůbec nijak se necítím, tak si myslím, že zase nic a žádný dárek nebude (možná tak v podobě mrchule) 😒 No tak pak ještě jeden cyklus s clostilem a pak už fakt nevím !!!!
Ivčo, tak jste pro to udělali co se dalo a teď holt zas to čekání no...........vždyť už to ale známe !!!! Stejně jako každý měsíc to tentokrát už přeci musííí vyjít !!!! 😉
Jo a Zuzi, depku pryč............ta se tam teď nesmí vůbec mezi vámi motat.............jasný??? 😉 😉 😀 😀
Sluni...........teeeeda pupendo máš krásný....už se ti dělá pěkně od zhora, co??? No a byteček tiše.....ale neeee veřejně závidím......už bych taky chtěla jen to svý...........to se to bydlí, viď???? Máte to moooooc hezký a útulňoučký.......jen jsem se docela nasmála, jak nemáte dveře na záchodě - to musí být podívaná 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
14. pro 2009

No bohužel jsou teď dlouhé čekací dveře doby na dveře jsou objednané ale budou až první týden v lednu ale jsme tu s manžou sami takže se to dá nějak to musíme ty tři týdny vydržet a nebydlet jen kvůli dveřím bych asi nedala
Jsem ráda že ta dřina je za náma a je vidět výsledek
Jinak bříško roste a roste což je super a jinak jsem rada že je mi už dobře a teď si už snad budu to těhotenství jen užívat
A Veru ja neměla v měsíci otěhotnění ani jeden příznak jediný a jak se všude píše třeba o bílém hlenu nemá ho do teď
A depky žádné holky budou Vánoice
My s prckem pečeme mam zatím dva druhy a do konce týdne to chci mít hotové a to 9 druhů

nikare
14. pro 2009

Jééé Kačko nemyslela jsem to vůbec zle..........jen to vypadá vtipně 😀 Je jasný, že nebydlet jenom kvůli tomu je blbost 😉 😉 😉 Ale tak nějak mě to rozesmálo 🙂
No a co se týče příznaků, tak já vlastně tenkrát taky nic moc neměla........bolelo mě trochu břicho, to jo a jednou jsem měla ten hustý hlen, ale jinak nic.............ani prsa už mě vůbec nebolej ani před ms !!!! Tak vám nevím............... 😝 😝 😲 😲 zase taková zvrácenost 😉 😉

slunickoseznam.cz
14. pro 2009

Ja vím žes to enmyslela zle ja jen aby to nevypadalo ze zvrácení jsme my že se nám to bez dveří líbí 😀 😀
Jinak ja se taky zasmála dělala jsem rafaelo a chtěla jsem se vysmrkat a jak jsem byla nad něčím zamyšlená tak jsem si chytla trička a až sem si chtěla smrknout uvědomila jsem si že držím tričko a né kapesník no kdyby mi to nedošlo bylo by to asi horší no jo asi těhotenská demence

cabalkova
14. pro 2009

Ahoj kocenky, tak mam dobrou a spatnou zpravu: manza byl na pohovoru v praci a ta dobra zprava je, ze zkusebni dobou prosel, takze v pohode jedeme dal, konecne se nemusime bat, zamestnani trva a vse je ok. No a ta blba zprava je, ze jeste nema narok na dovolenou (my si mysleli, ze uz jo), takze mezi svatky bude pekne litat do prace a ja budu sama sedet doma... takze trochu pakarna... no ale rozhodne lepsi, nez kdyby to bylo naopak (teda jako ze by mel volno, ale nemel praci).

Jinak zuzi, jeste jednou, dnes na Lydii, vse nejlepsi k narozeninam a nejpozdeji k (pristim) Vanocum ten nejkrasnejsi darecek.

Pokud jde o dvere na zachod a jejich absenci, my tak bydleli dokonce nekolik mesicu.

Sluni... super bejvacek, nadhera... tak to budete mit letos naprosto uuuzasne Vanoce. 🙂 bydleni a mimi najednou, ptroste nadhera!!!

Pro inspiraci pridavam nas Advent... http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/cabalkova/a...

slunickoseznam.cz
14. pro 2009

Klari na tom krbu bomba fakt super i ostatni fotečky jsou krásné
No po pravdě jsem spokojená jedině co si ještě přeju je abychom byli všichni tři zdraví a šťastní

nicollka
14. pro 2009

Ahoj holky tak zase nakukuji po dlouhé době,

tak aby toho všeho nebylo málo, už dva dny mě píchá v podbřišku, už sem myslela že mrcha tentokrát dojde už ted, no ale zatím nic. Ale to není nic, leze mi osmička, tlačí se někam kde není místo, už čtyři dny jen spím, hrozná bolest. Dnes sem byla tři hodiny v nemocnici a oni nakonec že mi to nevytrhnou a to mě tam moje doktorka poslala s žádankou na vytržení, že to přes svátky nepřežiju, že se tam dělá kapsa, že to musí okamžitě ven, a v nemocnici mě poslali domů, že až 20. ledna. Odcházela jsem odtam se slzama a naštvaná úplně moc, tak sem se těšila po víkendu že už to skončí. Takže ráno jedu zase k mé doktorce a budu si platit vytržení sama u jiného doktora a modlím se aby to do pátku bylo venku aby měl čásek.

Jinak mě pobolívaj bradavky ale jen občas, a jako by se léta opakují, min. rok se mi sekl krk, takže rentgeny a pak sem zjistila žed jsem těhu a bylo po všem, a tento rok opět rentgeny ve stejný čas, jen je to zub.

consti
autor
15. pro 2009

Ahoj kočky,
Marťo tak to ti nezávidím, snad bude vše ok 😉 !
Kačko a Klárko, máte to v domečcích moc moc hezké 😉 😉. Já se ani nedostanu k tomu, abych vyfotila naši výzdobu 😝 😅 .
Holky ještě k tomu Pregnylu, čistě teoreticky. Co kdybych ovuli měla třeba 10 dc a Pregnyl mi doki píchnul 11dc, co se stane? Nebo co kdybych byla těhu a píchli by mi Pregnyl, nemůže to ublížit? Já teda ovu mám opravdu tak ten 13-14dc, tak snad by se nic nedělo, jen mě napadlo, co by to asi udělalo 😀 😎 .

cabalkova
15. pro 2009

zuzi, pregnyl je tehotensky hormon, HCG, takze kdybys byla tehu, nic se nestane... a pokud bys ji mela driv, tak se taky nic nestane, proste uz bys ji mela za sebou... ja bych se spis bala pripadu, ze bys ji mela mit pozdeji, protoze po Pregnylu cca za 36 hodin dojde k uvolneni vajicka z folikulu (v mem pripade spis po 48 hodinach), no a kdyz vajicko jeste neni zrale, tak se uvolni tak jako tak, ale nic z nej neni... mne furt prijde divny, ze ti ani neudelaji utz... krom toho to, ze jsi mela jeden mesic ovulaci 13 dc jeste nic neznamena, ja ji mivam v rozmezi 14-22dc... 😒

consti
autor
15. pro 2009

Díky Klárko,
s tím ultrazvukem je to divné, ale na druhou stranu, já mám pravidelné cykly a zatím jsem ovu měla opravdu vždy ten 13-14dc (ovu testy, měření BT, ovu bolesti a ten poslední ultrazvuk). Samozřejmě může být tento měsíc vše jinak, ale když to tak je už nějakou dobu, tak snad to tak bude i teď 😉 . No prostě to riskneme a uvidíme 😎 . A u tebe k ovu dojde až po 48 hodinách jo? Já myslela, že po 36 a to ve všech případech 😅 😕 .

aranel6
15. pro 2009

Ahojky Holčinky,

Marti, zuby to je ta největší hrůza-bolest, tak moc držím aby měl dokťa čas a zub byl co nevidět venku a bylo po bolesti. Tak snad se to opakování zastaví a příští rok už se nic špatného opakovat nebude a bude jen lépe.

Kačko, Klárko-fotečky z domečků krása-jsem tu jen tiše záviděla 😵 😵 😵 Já kromě těch adventních věnců a ozdobené větvičky nad dveřmi na balkón ještě žádnou další vánoční výzdobu nestihla a dřív než v pondělí příští týden ani nestihnu.

Veru, příznaky nepříznaky-jednou to vyjít musí tak proč ne teď.🙂

Zuzi, taky mě to trochu bylo divné,že ti dokťa nezkontroluje folík, ale snad ví co dělá tak držím ať je to ten správný den.

Aještě dnešní tabulička:
Zuzka (consti) 10 dc - Pregnylku už letíí-už si vybírá místečko pro přistání ;)
Klárka (cabal) 13 dc - směr mimísek už je v plném proudu - 8 dní do první včeličky ;)
Alenka (ally) 16 dc - že by stále snaženíčko no pojišťování není nikdy dost ;)
Ivča (aranel) 17 dc - nenáviděná čekárna a doufáníčko že zázraky se dějí o Vánocích
Martinka (nicolka) 25 dc - ne(čekání) na mršku - hlavně ať zoubek rychle zmizí
Veru (nikare) 26 dc - už bez utroše a prý bez příznaků a něco se dít určitě bude ;)

Kačka (slunicko) 18 tt těhulinka - oba zdravoučký a užívají si válení a odpočinku
Micha 7 tt těhulinka - 17.12 druhý UTZ - za dva dny už uvidí : "buch buch ......buch buch"

aranel6
15. pro 2009

Zuzi, já jsem na tom s ovulí úplně stejně-už rok ji mám pravidelně 14-15DC,takže věřím že to u tebe vyjde a pregnylka to správně načasuje. 🙂

consti
autor
15. pro 2009

Ivu no snad dokťa ví co dělá. On prostě ví, že ovuli mám a ukázkovou, tak je ten Pregnyl jen na povzbuzení a asitaky aby nás "donutil" se snažilkovat pravidelně 😀 😀 . No podstoupím to jen tento cyklus a pak už půjde manža na to spermio 😉 a pak se uvidí 😎. Na IUI se mi samozřejmě nechce, ale pokud to bude jediná možnost. A velkou nadějí je micha, u které IUI vyšlo 😵 !
Jo a docela jsem se musela smát, protože mi kolega před chvílí řekl, že mám nějak lesklé oči, tak jsem si v duchu říkala:" Tak to počkej po Pregnylu "😀 😀 I když po něm asi žádné příznaky být nemůžou, je to jen malá dávka a postupně z těla zase vyprchává, že? Kolik se tak píchá? Mně myslím říkal 1500 nebo 3000? Ale už si to nepamatuji 😅 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru