Lázně po neúspěšných IVF pokusech, nejede ještě někdo?

roxy72
10. zář 2012

Ahoj holky, 2.10.2012 odjíždím z důvodu neplodnosti na léčení na celý měsíc do Františkových lázní, hotel Máj. Nejedete některá z vás přibližně ve stejný termín? Jsem po několika neúspěšných IVF a už nevím, co pro to více udělat...a pevně věřím, že František pomůže 😉

roxy72
autor
8. říj 2012

@barce nazdárek, proč chceš jezdit v zimě? to tady nebude tak hezky, nejkrásnější to musí být na jaře a v létě, to se dají dělat výlety, nebo chodit po zdejších rozlehlých parcích,ale v zimě a vánici by se mi moc do toho nechtělo...na větší obchodní centrum si tedy počkám do rodného Liberce, věcí mám sebou stejně dost 😀 a Vietnamci nám už také lezli na nervy, fakt všude....

roxy72
autor
8. říj 2012

@1miska Leni, tady ti jeden velký kufr stačí, vždyť bys to ani neuvezla 😀 vínečko jsem táhla 1 lahvinku pro začátek, tedy stáčené,ale dobré, v kufru přežilo, raději jsem zavalila do dvou igelitek, ale neboj, objevily jsme hned první den obchůdek - potraviny, kde prodávají i stáčené vínečko z Velkých Pavlovic - dnes jsme koupily již třetí lahvinku 😀 všechno ti ukážeme a poradíme, neměj strach, my už jsme ostřílené lázeňačky 😀 tak hezký večer, užij si s manželem a zítra tě čekáme, pa pa

roxy72
autor
8. říj 2012

@summer2012 ahojky, to máš náročný, stěhování a do toho ještě sbalit a odjet do lázní, ale tady si to užiješ, těš se 😀 ale nečekej tu mladý chlapy, je to tu samý důchodce, mladý je tu akorát manager v restauraci a ředitel hotelu, kterého jsme viděly jen na fotce 😀 jinak samý důchodce...to máš fajn, že máš MS teď, aspoň až přijedeš, hned "naskočíš" na procedury a nebudeš muset čekat....už se na tebe těšíme, pamatuji si dobře,bydlíš v Belvedere? to budete mít hned vedle sebe s miskou1, ta je v Adlerovi, jdeme na véču, zatím pa

barce
9. říj 2012

@roxy72 no v zime oni delaj ruzny specialni nabidky pro samoplatce a vyjde to podstatne levnejc nez na jare a ja mam zimu fakt rada a je tam pry nadherne kdyz je nasnezino 😉 . max se mi bude styskat po nasi zasnezeny chalupe v jizerkach 😎 .ja uz to podruhe na pojistovnu kvuli veku nestihnu ☹ . bohuzel za x let kdy se snazime a litame po doktorech mi ani jeden neporadil at jedu do lazni, to jsem zjistila az nejak sama tady na diskusich po x letech. tak aspon 1x jsem to stihla 😉 .

bara55
9. říj 2012

@barce a kdy chces jet do tech lazni v zime??Ja bych chtela leden,ale jeste nevim datum,uvidim jak mi vyjde MS ale leden chi urcite...

barce
9. říj 2012

@bara55 videla bych to taky na leden. to byva fakt nejlevnejsi. rodice tam byli loni na nejakou specialni nabidku za nejakych 5-6tis. na tyden vc. procedur a vseho a na 4*hotelu. ale radsi bych teda do te doby otehotnela 😉 . urcite ale baru jed, pomuze ti to desne i psychicky. fakt relax po vsech strankach, vypnes a tak.

bara55
9. říj 2012

@barce ja bych jela hned nejradeji v listopadu...ale kuli praci nemuzu ☹To je moc dlouhy.Chci to vyresit laznemi na 21dnu a pak hned po nich zkusit 3IVF...a to je mesic jako prd...mozna by se to ani nestihlo do Vanoc ☹A nechci delat nic narychle.Takze do lazni to budem zkouset prirozenou cestou zda se to povede a pak v lednu lazne a hned IVF...tak uvidime.Takze je mi to fuk ze to bude v zime...do jara bych totiz cekat nevydrzela...uz ted silim z cekani az do ledna :-/

bara55
9. říj 2012

No a co vy holky....jak valcite v laznich????Jake procedury uz mate za sebou??Jsou nejktrere neprijemne nebo bolestive???piste nam zkusenosti 🙂))

barce
9. říj 2012

@bara55 ted by ti dali na vyber myslim uz jen blby ubytko, ono to chce resit krapet dopredu. se na to v klidu pripravis 😉 . ono to bohuzel utece jako voda, leti to silene ☹ . ale jinak doktorka mi rikala, ze ty procedury ucinkuji az 6mesicu, takze bud v klidu kdyz bys hned dalsi mesic nestihla IVF. a procedury sou v pohode. mne teda nevadila fakt zadna. plynove injekce krapet boli, ale nic strasnyho 😎 .

bara55
9. říj 2012

@barce plynove injekce???Pro boha co to je???

roxy72
autor
9. říj 2012

@bara55 ahojky, my už máme za sebou všechny procedury, které nám doktor předepsal, neboj, není to hrozné, všechny se dají přežít 🙂 ty dvě gynekologické jsou trošku zvláštní, ale nic nebolí a hlavně to určitě pomůže 🙂 většinou je každá procedura na 15 min., k některým je dobré si vzít časopis, abys tam čtvrt hodinky nemusela čučet do zdi, aspoň ti to rychleji uteče 😉 jo, jak píše barce, ty plynové injekce trošku štípou a cítíš mírný tlak v ramenou, ale za chvíli ustane - injekce jsou určeny na bolesti zad a krční páteře...

barce
10. říj 2012

@bara55 nic se neboj 😎 . davaji je i do beder, je to i na prokrveni toho spodku. mne davali vzdy 2nahoru a 2 do bederky. pry do kolen to je jako nic moc, ale to nebyl muj pripad. ale pry to dost pomaha a to je hlavni 😉

bara55
10. říj 2012

@barce a to jsou injekce jako normální injekce s jehlou?? Já mam totiž fobii z jehel celkově...mne když maj píchat nebo nabírat krev tak jsem totálně v hájI ☹ 😢 😢 😢

barce
10. říj 2012

@bara55 no neni to uplne klasicka injekce, ale jehla jo. maj to pridelani na takovy hadicce ze ktere jde ten plyn. kdybys z toho mela mit nejaky trauma, tak te urcite nutit nebudou. neni to rozhodne nejdulezitejsi procedura. dulezite sou ty gynekologicke. vim ze se me snad doktor i ptal jsetli mi nejak vadi injekce. takze kdyby te to melo nejak stresovat, tak ti to urcite nenapise. neboj 😉 .

bara55
10. říj 2012

@barce auviiiii...smankote ..teda ty mi davas 😕 😅

bara55
10. říj 2012

devcatka
piste mi jeste dojmy a pokusy co na Vas tam provadeji...at vim co vsechno mne tam ce 😀 kaaaaa

kockacz
10. říj 2012

@roxy72 ahojky, tak hltam vase informace z pobytu 🙂 nastupuju 4.11. do Adlera tak aspo budu vedet jak to tam chodi, kde co je a kam vyrazit, jake jsou procedury 😉 jeste mam dotaz - jak to udelate, kyz dorazej vasi chlapi nebo jiny navstevy? budou tam prespavat a kdyztak kde?

barce
11. říj 2012

@bara55 cekaj te tam jen samy prijemny veci, uvidis.masaze, koupele, bazen, slatinne zabaly atd atd......
za mnou byl manzel na 1vikend a normalne spal se mnou na pawliku, tam to nikdo neresil, provoz tam je fakt velky. na jinych hotelech netusim. max muzou myslim blbe koukat 😀 .

bara55
11. říj 2012

@barce a který hotel je vyhlašený?? Nebo který má nejvíce výhod,nebo nejlepších ohlasů??

1miska
11. říj 2012

ahojte holky, lazne jsou fajn - fajn spolubydlici, dobre jidlo, hezke ubytovani u parku - vsechno tu tak pomalu bezi, ze se mozna budu brzo nudit Procedury jsou fajn, ale z nekterych mam smisene pocity - vaginalni vyplachy, gynekologicky plyn... to je super, ale tak polovina procedur mi prijde trochu mimo misu - relaxacni viriva koupel, obden virivka dolnich koncetin, cviceni v bazenu - denne jsou 4 procedury a dve z toho jsou gynekologicke a dve takove relaxacni - ale maji to tak vsichni - no predstavovala jsem si to trochu intenzivnejsi.... tak uvidime jako relax super, ale o lecebnem ucinku trosicku pochybuju tak se mejte

1miska
11. říj 2012

@kockacz ubytovani v adleru je super, nevim jaky mas pokoj, ja mam komfort plus - doplaci se na nej 99 Kc na den a uzasnej - velikej se starodavnym nabytkem, velika predsin i koupelna, pohodlne postele, velike skrine, nocni stolky, psaci stul, kresilka.... plno procedur probiha primo tady, takze jen v papucich a teplakach vyjdu o patro vys nebo niz 🙂 takze pohoda 🙂

1miska
11. říj 2012

@bara55 a neboj, ja treba plynove injekce vubec nemam, zalezi na doktorovi 🙂 a ubytovani je asi jedno - celkove si myslim plati cim vetsi priplatek tim luxusnejsi pokoj, ja mam ten s priplatkem, protoze bez priplatku nebyl zrovna zadny volny, ale nelituji toho, mesic je dlouha doba ten pokoj je opravdu krasny a prostorny 🙂 ostatni neznam... na zimu myslim i nektere ty bocni zaviraji, az se budes objednavat, tak pani ti rekne co maji zrovna volneho a s jakym doplatkem, nebo bez doplatku, tak koukni na net a uvidis, me se zrovna Adler moc libi - jak jsem psala vyse, plno procedur primo tady v budove, vyhled do parku, dobre vari, zadarmo internet.....

barce
11. říj 2012

@bara55 baro nejlepsi je pawlik a tri lilie. na pawliku mas volny vstup do aquafora, jen projdes vnitrni chodbou, muzes i v zupanu 😀 a jsi tam. to je na tom super a v zime zvlast prijemne jit se tam vyhrat a nalozit se do teple vody takhle vecer kdy uz tam nejsou moc lidi 😉 . a taky vyhoda je stravovani formou svedskych stolu, to nikde jinde neni, jen max u snidane. tri lilie maj nejkrasnejsi pokoje. doplatky jsou samo vetsi, ale ja toho teda nelitovala ani omylem 😎 .

barce
11. říj 2012

@1miska nejucinejsi jsou pry slatine tampony, nevim jestli si na tom uz byla. neboj, ucinek to ma rozhodne 😎 . ale virivka dolnich koncetin je zajimava teda 😎 , to sem nemela. ale ty relax procedury k tomu patri.
bezte holky urcite do muzea. moc zajimavy. historicke fotky a zajimave cteni jak to tam drive fungovalo.

summer2012
11. říj 2012

Tak kufry sbaleny a ráno můžu vyrazit... Když manža viděl, kolik toho mám, nedal jinak, než že mě vezme autem :-P Už se na vás moc teším 🙂

1miska
12. říj 2012

@summer2012 tak co? uz jsi tady? 🙂

summer2012
12. říj 2012

@1miska Jasně 🙂 dorazila jsem hned ráno, oběhala vše potřebné a teď čekám, až mi připraví rozpis procedur 😉

1miska
12. říj 2012

@summer2012 super, tak mi do IP posli svůj telefon, jestli chces 🙂 jak pujdeme zitra odpoledne na kavu nebo prochazku tak kdyz nebudes nic mit, tak se muzes pridat, napisu ti 🙂 a jak se zatim libi? ja prave razim na body styling do akvafora, pak vecere a pak zas akvaforum a jeho teple bazenky 🙂

roxy72
autor
12. říj 2012

@summer2012 hezký večer, tak tě tu vítáme mezi námi 😉 tak až se spojíš s 1miskou, dejte vědět, rádi se připojíme...já tedy až v pondělí, jelikož mi dnes přijíždí na víkend manžílek 😉 tak doufám,že se ti tu líbí...kde bydlíš? my jsme v Máji, ale v úterý 16.10. se stěhujeme do hotelu Goethe, za lepším 🙂

summer2012
13. říj 2012

@roxy72 Ahojka 🙂 já bydlím v Belvederu - dependence Jesenius. Celkem to tu ujde, takové kolejní bydlení 😉 hlavně je tu teplo a čisto a sociálka na pokoji, co víc si přát 🙂 Užij si návštěvu manžela a v pondělí se budu těšit 🙂