• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Léčitelé. Dopomohli vám k těhotenství?

6. srpna 2015 
Je, Janýsku, tak díky za info. S robertkem máš pravdu, není to to pravé ořechové. :wink:
7. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Ty jsi číslo :grinning: :grinning: . Zdravím Tě! (Barunek, pamatuješ?)
7. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Barunek, samo že pamatuji!!! Jakto že jsi se nám ztratila ze Spolubojovnic? Stále Tě vedeme v tabulce a nevíme, co je z tebou. :slight_smile: A co ta změna nicku?????
7. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte někdo o nějaké dobré knížce, kde je popsaná strava podle krevních skupin?
7. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny zadej si do vyhledávače např.: "zdraví krevní skupiny" a vyjede ti spousta odkazů a zajímavého čtení
8. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem zkoušela, ale myslela jsem jestli nemá někdo tip na dobrou knížku. Oni taky na tom internetu píši všude něco jiného.
8. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posouvám nás dopředu, jestli někdo neporadí.
9. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leny - já nemám tip na knížku, ale mám přímo od jedné doktory, co je velmi prospěšné, neutrální a zakázané pro sk. 0 a A. Tak pokud bys měla jednu z těhle skupin, tak mi písni do IP svůj mail a já ti to naskenuju. Je to oboustranná A4 a je to dost podrobné. Možná máme doma i AB. Nevím. Musím se podívat.
9. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda co se týče léčitelů, tak já na ně věřím a moc. Po dvou letech nezdaru jsem začala se slečnou, která mi pracuje s čakrama, dělá mi masáže. Pak jsem byla u kineziloložky. Obě dvě mají, ač na sobě nezávislé, stejné nálezy. Taky se zminily o webu www.vedomematerstvi.cz, tak koho by to zajímalo, mrkněte na to. Jinak se snažíme dodržovat i právě stravu dle krevních skupin, jíme zelený ječmen, chlorellu, maku a já ještě nějaký přírodní hormon. :wink:
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jizu, pošlu ti můj email, to budeš moc hodná a jinak díky moc za odkaz na webové stránky, hned na to doma mrknu, teď jsem v robotě.
9. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Najde se ještě někdo kdo má zkušenosti s alternativní medicínou? :slight_smile:
11. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si objednala knížku "Žijte správně - 4 krevní skupiny, 4 programy", tak jsem na ni zvědavá, četla jsem na internetu, že je osvědčená, tak uvidím.
13. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom posunuji toto téma dopředu, kdyby si ho někdo všimnul a přispěl svou zkušeností.
28. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny2, tak nám tu přispěj svojí zkušeností...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
janý tak mě teda šarlatán nepomohl ,opravda hodil mě do klidu a ty jeho masage ,mi teda nepřidayi ..bolejí mě záda doteď.. :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenčo :slight_smile: , kdo ví, z čeho Tě bolejí :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si blázen ,manža by na mě šáhnout nesměl a taky mě bolí ocas a ten mě předtim nikdá nebolel :pensive: :pensive: :pensive:
4. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já mám zkušenost s jedním léčitel, ale bohužel se netrefil v naší diagnoze, řekl, že mi nefungují vaječníky ... což pravda není ... a manžel, že je OK a ten naopak má 1% dobrých spermií
4. srp 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je moje zkušenost s léčitelem (no i když bych slovo léčitel rozhodně nepoužila, spíš podvodník)

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=90937&vGroupOffset=600
7. srp 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžu přispět po čase do této diskuse, po návštěvě léčitele jsem hned ten měsíc otěhotněla. :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leny pri pohledu do tvého alba klobouk dolů.... a pochopitelně gratulace a jakého lečitele jsi byla?
4. zář 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem u léčitele Hakla.
http://www.hakl.nymbursko.com/
4. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, mohla bys prosím napsat, co s tebou dělal? Když tak do IP, děkuji.
4. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2:mě by taky zajímalo co stebou dělal..jinak gratuluji
4. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Působil na mě energií v oblasti břicha, držel ruku na břichu dlouhou dobu, cítila jsem teplo. Pak mi něco šeptal do ucha a pak znova rukou před břichem mával. U manžela taky. Dal mi pár rad co nemám jíst a řídit se stravou podle krevní skupiny. Hlavně si nemáme lít mléko do kafe, jíst jogurty atd.
5. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo nějaké další zkušenosti s léčiteli nebo přímo s p.Haklem z Pátku u Poděbrad ?
30. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte někdo nějaké další zkušenosti s léčiteli nebo přímo s p.Haklem z Pátku u Poděbrad ?
24. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulik08

ahoj jani, viem, že tato diskusia je už staršieho data, tak dúfam, že sa moj dotaz k tebe dostane :slight_smile:
u ktorého liečitela si bola? a zafungovalo to?... ceny si uvadzala v sk, tak predpokladám že na SR..vďaka
22. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - pomohl vám někomu léčitel k otěhotnění???????????????A popřípadě jaký?díky
29. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jestli mi pomohla léčitelka, nebo to byla náhoda, každopádně jsme byla na kineziologii a tam mi paní řekla že do 3 cyklů otěhotním a stalo se tak. :confused:
1. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek