PCO - clostil nezabírá. Co dál?

lenickan
3. únor 2009

Máte některá negativní zkušenost při léčbě clostilem? Podařilo se Vám nakonec otěhotnět bez IVF?

mmmk
24. únor 2009

Lení, vsak uvidis, ze az ti injekce udelaji foliky, tak te to tak nejak ukoliba. Nejak si neumim predstavit, ze reknu kamaradum "Sorry, na hory nejedem, mam ovulaci, budem do toho busit!" 😀 😀 😀

lenickan
autor
24. únor 2009

mmmk: hele to nemá smysl řešit každej to má jinak... můj názor je ten, že pokud jsem na léčbě, která má na organismus poměrně velký dopad tak je to pro mne priorita a hotovo🙂 a stejnak hory přeci nevylučují sex🙂 naopak jiné prostředí, pohodička, náladička🙂)
a pokud vím, že manžel bude zrovna v době mé plánované-možné ovulace na služebce tak prostě nebudu stimulovat🙂
Je to prostě neefektivní🙂

mmmk
24. únor 2009

Jenze ja nejsem exhibicionistka, vis? A kdyz spi v mistnosti 4 dalsi lidi, ac pod vlivem alkoholu, radsi jsem to vzdala 😀

lenickan
autor
24. únor 2009

jasný.

wiwian
24. únor 2009

mmk no zase by ste měli pro díte veselou historku o jeho početí 😀

wiwian
24. únor 2009

hlásím že bolesti přestaly, tak snad uz je vajucho na ceste 😀
leni odpoved na tvou intimní otazku : no hodinu lezet nevydrzím, ale treba vcera sem usla jak kdyz me do vody hodí, jinak vzdycky vylezu a jdu na wecko nebo se napit ...tak treba se zadari :o)

surenka
24. únor 2009

Tak já jsem dneska 5DPO, ještě týden a pak se uvidí 😎 Minule jsem měla LF 12 dní, MS přišla i přes utrogestan a test jsem si samozřejmě dělala i tak (manžel mě přemluvil - dala jsem se lehce - co kdyby, že 😀 ) A FF mi vyznačil ovu, mám krásné červené čáry přesně tam, kde by si je udělala i já 😵

wiwian
24. únor 2009

sur a hodíš odkaz

wiwian
24. únor 2009

si napred o 5 dni teda pokud mi vyleti zitra teplota 😲

surenka
24. únor 2009

No já mám taky ty teploty všelijaké 😀 A jak se dává odkaz? Stačí jen zkopírovat adresu stránky?

wiwian
24. únor 2009

sur hazu svoji http://www.fertilityfriend.com/home/pulec
melo by tam byt home page setup

wiwian
24. únor 2009

takze normalne jak zadavas data tak je tam odkaz home page setup na to kliknes a vytvoris stranku a ten odkaz pak hodis sem

surenka
24. únor 2009

Funguje ti to? Jinak máš pěkné teploty - měříš na dvě des. místa? Já měřím v ústech, takže od 36.3 jsou pro mě zvýšené, 36-36.1 jsou moje obyvklé a 36.2 je cosi mezi, co se nikam nedá počítat 😀

wiwian
24. únor 2009

sur funguje krása, tak snad mi zitra taky vyleti teplota jj koupila sme si teploměr s dvěma des.místama

mmmk
24. únor 2009

Sur, to jsi s ovuli jen o den napred 😵

surenka
24. únor 2009

No my jsme fakt úplně sehrané 😀

surenka
24. únor 2009

Mmmk, měříš? Mě to těší, když graf vypadá pěkně jako tenhle, ale když vypadá tak falešně jako ten pod tím, tak ani ne 😀 A utíká mi to, zaměstnávám si hlavu jinak - mám ji plnou potkanů 😎 Vybírám jim zařízení do klece, ať se kluci vyřádí, konečně jsme jim vymysleli i jména a taky jsem znovu začala s doučováním, tak pořád přemýšlím, kdy si zajedu do knihovny a co si půjčím za materiály 🙂 A taky si tahám práci domů 😅 😀

wiwian
24. únor 2009

sur ty špiníš? říkal ti doktor proč to je ? a utroš si nasadila až po 3 dnech ?

wiwian
24. únor 2009

nějak me ten kun dneska zlobí 🙄

mmmk
24. únor 2009

Wiw, ja mam taky utros po 3 dnech od injekce.

Suri, nemerim, jen si do FF pisu od ktereho do ktereho dne jsem co brala, kdy byl hcg shot atd. Mne mereni nebavi. K me profesi ty grafy dost patri, k moji praci patri i jejich analyzovani a jak jsem si zazila, musim se v nich furt pitvat 😀

surenka
24. únor 2009

Ten 15. a 17. den si myslím, že to bylo po IUI a jinak občas špiním i uprostřed cyklu, ovu to určitě nebývá, protože ji normálně nemám, spíš mám chaos v hormonech... Když jsem brala duphaston, špinila jsem i šest sedm dní před MS 🙄 Vyšší dávky utrogestanu mi to teda nedělají. Jinak jsem si ho dala pro jistotu až později, až jsem viděla, že mám vyšší teploty - myslím, že to nevadí 😉

surenka
24. únor 2009

Na to jsou ty grafy fajn, taky si pisu utrogestany, léky a tak a měřím, když mám chuť (a teď jsem měla 😉 ) a někdy začnu a pak už to nedokončím 😀

mmmk
24. únor 2009

Tak ja diky FF vim, kolikat DC jsem. Ted jsem to dopisovala asi tak od stredy a docela jsem se divila, ze uz tolikaty den cyklu 😀

Jinak to spineni uprostred cyklu je jeden z priznaku PCO, takze je to asi normalni. Ale pri ovulaci muze byt lehke spineni taky. Ja to mela jednou, jak jsem mela tech 7 foliku.

wiwian
25. únor 2009

bre ranko
tak graf ovu vyznacil jen sem z toho jelen protoze ji vyznacil v nedeli a to sem teprve dostala pregnyl takze doufám ze ji vyznacil spatne, nevíte nekdo? 😅 pa

lenickan
autor
25. únor 2009

Krásné ráno holky🙂 tak já jsem tento měsíc měřila jen čtyři dny a pak se na to opět vyprdla - mne to šíleně obtěžuje.. Do FF si uvádím přesně to co mmk🙂 prostě vím kolikátý jsem den a píši si tam léčbu...

břicho bolí tak nevím zda mrcha nebo...

mmmk
25. únor 2009

Ha, ted jsem zjistila, ze mam na FF na 5 dni ty VIP vyhody 🙂 A koukala jsem, ze nacasovani jsme meli good... toz jsem zvedava 😀

lenickan
autor
25. únor 2009

já to měla taky, tak jednou za 3 měsíce mne vyberou a mám to na 5 dní ...
Nějak si myslím, že je to na nic🙂 obejdu se i bez toho

mmmk
25. únor 2009

Vsak ja taky, jen je tam navic ten fertilitymonitor (ten semafor) a pocita to dny od ovulace. A myslim ty stats si tam nastavujes. Rozhodne nemam pocit, ze bych si to chtela platit 😀

lenickan
autor
25. únor 2009

no si myslím že to je nesmysl....🙂 tím spíš když nás pořád někdo sleduje a kontroluje🙂