• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

PCO - clostil nezabírá. Co dál?

14. července 2016 
ja teda zavadil 2 kulicky na noc sem si to naordinovala sam :grinning:
2. bře 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda já jsem asi ve špatném tématu, vůbec si s nikým nepovykládám, měla bych být v Příznaky těhu VELMI KRÁTCE po ovu :grinning: :wink:

Pěkně sis to naordinovala, Wiw :wink: Já mám 2 ráno a 2 večer :slight_smile:
2. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem prezrana, takze priznaky jsou zase zpatky :grinning:

Suren, ty mas pocit, ze si nepovykladas? Ja myslim, ze jsi tehulka. Ze jsme vsecky tehulky, jeste par dni si to muzem myslet :grinning:

Zavadeni utrose je lepsi, pac to sliznice vstreba rychleji a ucinneji, jenze ono to pak vytika, jsem cela olepena, sprchuju se tak 3x denne :sweat_smile: A navic jsem takova cela jakoby rozleptana, coz se mi teda vubec nelibi a je to dost neprijemne :frowning2:

Wiw, mame stejnou davku, asi spolu budem vozit, co ty na to? :grinning:
2. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem taky četla, že se tak líp vstřebává, ale zrovna tohle jsem svému dr. nevnucovala :grinning: A nenabídl mi to, ani když jsem mu říkala o těch závratích, takže nevím...

Holky, že si myslíte, že jsem těhu, já si to taky myslím, teď jsem snědla skoro celé toffifee, to mám ty těhotenské chutě :grinning: :sweat_smile: Tak a konec, musela bych být těhu celý rok :grinning:
2. bře 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tehotenske chute mam pravidelne po utrosi. Bych sezrala i stul :grinning: Ted nove (to jsem nikdy nemela) mam porad silenou chut na cokoli s krenem, tak jsem sezrala asi 4 sunkovy rolky :sweat_smile: A ted me honi mlsna na bilou omacku s krenem a uzenym :sweat_smile: Uz by mohla dojit ta kovova chut, aby me tyhle ulety presly :sweat_smile: :grinning:
2. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tož já taky zamachruju: nikdo se nemůže cítit víc těhu než já. podbřišek, prsa, únava, divno v paštěce, teplota 37, žravost a speciálně na sladké... (pravila ta, co má anovulační šestinedělí s oběma dvěma chráněnými styky... :grinning: :sunglasses: :zipper_mouth: )
2. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jsi jasná těhu, křen - to je jako okurky a kovová chuť dohromady :grinning:
2. bře 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Majo, tak to jsi jasný vítěz naší těhuankety :grinning: :wink:
2. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A já jsem taky jasná :grinning:
2. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslim, ze se vsecky slezem v terminove tehotenske diskuzi (ze by listopad?) :grinning: Mozna bysme si mohly zalozit vlastni - Listopad - my jsme to vedely :grinning:
2. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Trefné :grinning:
2. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, vzpomněla jsem si, jak mi spolužačka z průmky líčila, jak "věděla", že otěhotněla (dítě má už asi 10 let, nejsme už v kontaktu). prej, "já jsem cítila, jak jsme letěli letadlem z dovolené, jak mnou jede taková jako kulička" (kulička = vajíčko, to je jasné jako facka).
ale faktem zůstává, že fakt byla zbouchnutá a děcko porodila :sweat_smile:

ještě žes mi to mmmk připomněla, že teď se zadělává na ty zimní děcka a že mám hodit zpátečku, netlačit na pilu a dočkat do jara/léta, bo to byl dycky můj sen, mít dítě na jaro. (to bych se mohla směle připojit do diskuse "maminkou na jaře 2010". haha :confused: )
2. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Majo, mne uz je to po tech letech docela sumak, hlavne, at uz tu sanci promenim :grinning: Stejne budu davat asi tri mesice pauzicku kvuli praci, tak by to eventuelna na to jaro mohlo vyjit :wink: Ale kamaradky - zkusene nekolika-matky rikaji, ze pres leto s brichem to byl hnus :sweat_smile: Zas na druhou stranu, kdyz budu mit nohy jako konve, spis obuju nazouvaky a zabky nez zimni boty :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jarní nebo zimní mě nikdy nenapadlo, jen maminka na mě pořád mrkala, že když "teď", tak budu mít mimi na svoje narozeniny (jako kdyby na tom záleželo, že....) A se svým počtem ovu nula nula nic ani neřeším, že bych radši holčičku :sweat_smile: Ta už by pro mě byla třešničkou :wink: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kdyby to vyslo ted, jakoze teda nevyjde (ale musim myslet pozitivne - jeste 4 dny :grinning:), tak bych mela terminy 13.11., coz je muj nejnenavidenejsi den v roce :grinning:
2. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Proč nejnenáviděnější? (teda dalo mi práci to napsat :grinning:)

Ona na mě mrkala někdy v červnu :grinning: Jinak teď bych se tak trefila na manželovy narozeniny, to taky není marné :grinning:
2. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek :grinning:
ste mě po ránu rozesmály :wink:
tak ja těhotná su, protože to prostě vím a basta :grinning: priznaky nemám teda vůbec žádné, takže to bude určitě pohodové těhotenství :grinning:a listopad je můj oblíbený měsíc anžto mám narozeniny :wink:takže si nadělím dárek
3. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásné ráno holky, to je normální schyza:slight_smile: tady je samá těhule:slight_smile:)
majo - výsledky mi sdělí doktorka při nejbližší návštěvě. Tedy určitě ty manželovi výsledky zítra a ty moje ze včerejška asi později - nevím nějak to neřeším...

docela se obávám toho zítřejšího vyšetření - to bude asi hnus...no ale co jsme silné a proto máme ten dar rodit:slight_smile:)
Jinak se připojuji k maje taky jsem si vždy ve svých naivních vysněných představách přála rodit koncem březnana, začátkem dubna - pěkně na jaro abysme si to užili:slight_smile: ale ted je mi to jedno....:slight_smile: hlavně rodit:slight_smile:))
Joo a další nevýhodou jarňátek je že v zimě jim je pomalu 8 měsíců a nevejdou se v pytli do korbičky:slight_smile:
3. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
leni a ty jdeš na ten profuk? to prý tak hrozné není, tak se drž :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Surenko, protoze mi listopad pripada nejdepresivnejsi, je to jen pocit. A 13. se proste bojim. Muj manzilek je narozeny 13., moje oblibena tetinka taky, oba maji v zivote obrovske stesti... tak si nejsem jista, ze bych snesla dalsiho klikare :grinning: Ale je mi to vlastne sumak. Jak pise Lenicka - hlavne rodit :grinning:

Leni, kazdy mesic narozeni ma svoje pro a proti. Kamoska si libovala, ze se ji narodil prcek v cervenci, ze se pekne vejde do korbicky. Ale nepocitala s tim, ze bude mit jejich cvalda 9kg v necelych 6 mesicich :grinning:
3. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ano majo na vejcovody:( vzala jsem si půl dne volna jdu 13.45 a pak hned domů do peřin...
3. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
leni tak drzim palecky
3. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, snad to nebude tak hrozne, budu ti drzet pesti, at to zvladnes. Jako zenska ses prece nenarodila jen tak, ne? :wink:
3. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mně teda netrápí, kdy a jak se vleze do korbiče (kdyžtak přikůpíme obstarožní libertu, ta snese vše :wink: ), spíš mi přijde, že mláďata se mají rodit na jaro a že je fajn mít dobré počasí na kočárkování s tak malým miminem. krom toho my jsme oba blíženci, to byl i náš původní záměr (HAHA)... tak možná letos, že jo, musím myslet pozitivně :sweat_smile:

leni, to děláš dobře, tak ať tě úspěšně profouknou a nic nebolí!
3. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska jsem měla šílenou chut na rajčata:slight_smile:))) tak jsem k obědu sežrala vaničku cherry rajčátek a k večeři bude lečo:slight_smile:))
no a po rajčatech mne chytla chut na sladké... ale nic tu nemám... asi budu muset vyběhnout pro nějakou čokoládičku:slight_smile:)) taky to máte takové chutě?
3. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
leni ja si po obede dosla pro marokanku,ale na cherry rajcatka sem prave dostala chut:o)
3. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, pred rokem mi doktorka rekla,ze mam PCO,ale podle teplot mam ovulaci pravidelnou, ale bolestivou, citim kazde vajicko,ktere se mii z vajecniku uvolni.
Co vam dali na lecbu PCO krome antikoncepce? Za pul hodiny jedu na gyndu,tak potrebuju poradit :slight_smile:
3. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, pockej, jak te rajcata budou nadymat, to budou tehotenske priznaky jedna basen :grinning: Chute mam silene taky. Vsak jak jsem vcera psala, porad mam chut na kren :grinning: :grinning: :grinning:

Wiw, to vypada nadejne :grinning:

Adelko, zkus to druhe PCO tema, my uz jsme uzce specializovane a zadna z nas neovuluje, takze asi nikdo nejak neporadi.
3. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mmk no ja si ji dala za odmenu ze sem zhubla 2kg,takze zadny tehupriznak,ale jak sem psala,ja zadny priznaky mit nebudu a budu mit pohodove tehu :o)zvraceni at si uziva nekdo jiny:o)
3. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky , zdravím vás, jak se máte a co je nového? Co lenicka, nechodí už taky někam do caru??
3. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek