PCO - clostil nezabírá. Co dál?

lenickan
3. únor 2009

Máte některá negativní zkušenost při léčbě clostilem? Podařilo se Vám nakonec otěhotnět bez IVF?

wiwian
2. bře 2009

ja teda zavadil 2 kulicky na noc sem si to naordinovala sam 😀

surenka
2. bře 2009

Teda já jsem asi ve špatném tématu, vůbec si s nikým nepovykládám, měla bych být v Příznaky těhu VELMI KRÁTCE po ovu 😀 😉

Pěkně sis to naordinovala, Wiw 😉 Já mám 2 ráno a 2 večer 🙂

mmmk
2. bře 2009

Jsem prezrana, takze priznaky jsou zase zpatky 😀

Suren, ty mas pocit, ze si nepovykladas? Ja myslim, ze jsi tehulka. Ze jsme vsecky tehulky, jeste par dni si to muzem myslet 😀

Zavadeni utrose je lepsi, pac to sliznice vstreba rychleji a ucinneji, jenze ono to pak vytika, jsem cela olepena, sprchuju se tak 3x denne 😅 A navic jsem takova cela jakoby rozleptana, coz se mi teda vubec nelibi a je to dost neprijemne ☹

Wiw, mame stejnou davku, asi spolu budem vozit, co ty na to? 😀

surenka
2. bře 2009

Já jsem taky četla, že se tak líp vstřebává, ale zrovna tohle jsem svému dr. nevnucovala 😀 A nenabídl mi to, ani když jsem mu říkala o těch závratích, takže nevím...

Holky, že si myslíte, že jsem těhu, já si to taky myslím, teď jsem snědla skoro celé toffifee, to mám ty těhotenské chutě 😀 😅 Tak a konec, musela bych být těhu celý rok 😀

mmmk
2. bře 2009

Tehotenske chute mam pravidelne po utrosi. Bych sezrala i stul 😀 Ted nove (to jsem nikdy nemela) mam porad silenou chut na cokoli s krenem, tak jsem sezrala asi 4 sunkovy rolky 😅 A ted me honi mlsna na bilou omacku s krenem a uzenym 😅 Uz by mohla dojit ta kovova chut, aby me tyhle ulety presly 😅 😀

maja42
2. bře 2009

tož já taky zamachruju: nikdo se nemůže cítit víc těhu než já. podbřišek, prsa, únava, divno v paštěce, teplota 37, žravost a speciálně na sladké... (pravila ta, co má anovulační šestinedělí s oběma dvěma chráněnými styky... 😀 😎 🤐 )

surenka
2. bře 2009

Tak to jsi jasná těhu, křen - to je jako okurky a kovová chuť dohromady 😀

surenka
2. bře 2009

Majo, tak to jsi jasný vítěz naší těhuankety 😀 😉

surenka
2. bře 2009

A já jsem taky jasná 😀

mmmk
2. bře 2009

Myslim, ze se vsecky slezem v terminove tehotenske diskuzi (ze by listopad?) 😀 Mozna bysme si mohly zalozit vlastni - Listopad - my jsme to vedely 😀

surenka
2. bře 2009

Trefné 😀

maja42
2. bře 2009

holky, vzpomněla jsem si, jak mi spolužačka z průmky líčila, jak "věděla", že otěhotněla (dítě má už asi 10 let, nejsme už v kontaktu). prej, "já jsem cítila, jak jsme letěli letadlem z dovolené, jak mnou jede taková jako kulička" (kulička = vajíčko, to je jasné jako facka).
ale faktem zůstává, že fakt byla zbouchnutá a děcko porodila 😅

ještě žes mi to mmmk připomněla, že teď se zadělává na ty zimní děcka a že mám hodit zpátečku, netlačit na pilu a dočkat do jara/léta, bo to byl dycky můj sen, mít dítě na jaro. (to bych se mohla směle připojit do diskuse "maminkou na jaře 2010". haha 😕 )

mmmk
2. bře 2009

Majo, mne uz je to po tech letech docela sumak, hlavne, at uz tu sanci promenim 😀 Stejne budu davat asi tri mesice pauzicku kvuli praci, tak by to eventuelna na to jaro mohlo vyjit 😉 Ale kamaradky - zkusene nekolika-matky rikaji, ze pres leto s brichem to byl hnus 😅 Zas na druhou stranu, kdyz budu mit nohy jako konve, spis obuju nazouvaky a zabky nez zimni boty 😅

surenka
2. bře 2009

Tak jarní nebo zimní mě nikdy nenapadlo, jen maminka na mě pořád mrkala, že když "teď", tak budu mít mimi na svoje narozeniny (jako kdyby na tom záleželo, že....) A se svým počtem ovu nula nula nic ani neřeším, že bych radši holčičku 😅 Ta už by pro mě byla třešničkou 😉 😀

mmmk
2. bře 2009

Tak kdyby to vyslo ted, jakoze teda nevyjde (ale musim myslet pozitivne - jeste 4 dny 😀), tak bych mela terminy 13.11., coz je muj nejnenavidenejsi den v roce 😀

surenka
2. bře 2009

Proč nejnenáviděnější? (teda dalo mi práci to napsat 😀)

Ona na mě mrkala někdy v červnu 😀 Jinak teď bych se tak trefila na manželovy narozeniny, to taky není marné 😀

wiwian
3. bře 2009

nazdárek 😀
ste mě po ránu rozesmály 😉
tak ja těhotná su, protože to prostě vím a basta 😀 priznaky nemám teda vůbec žádné, takže to bude určitě pohodové těhotenství 😀a listopad je můj oblíbený měsíc anžto mám narozeniny 😉takže si nadělím dárek

lenickan
autor
3. bře 2009

Krásné ráno holky, to je normální schyza🙂 tady je samá těhule🙂)
majo - výsledky mi sdělí doktorka při nejbližší návštěvě. Tedy určitě ty manželovi výsledky zítra a ty moje ze včerejška asi později - nevím nějak to neřeším...

docela se obávám toho zítřejšího vyšetření - to bude asi hnus...no ale co jsme silné a proto máme ten dar rodit🙂)
Jinak se připojuji k maje taky jsem si vždy ve svých naivních vysněných představách přála rodit koncem březnana, začátkem dubna - pěkně na jaro abysme si to užili🙂 ale ted je mi to jedno....🙂 hlavně rodit🙂))
Joo a další nevýhodou jarňátek je že v zimě jim je pomalu 8 měsíců a nevejdou se v pytli do korbičky🙂

maja42
3. bře 2009

leni a ty jdeš na ten profuk? to prý tak hrozné není, tak se drž 🙂

mmmk
3. bře 2009

Surenko, protoze mi listopad pripada nejdepresivnejsi, je to jen pocit. A 13. se proste bojim. Muj manzilek je narozeny 13., moje oblibena tetinka taky, oba maji v zivote obrovske stesti... tak si nejsem jista, ze bych snesla dalsiho klikare 😀 Ale je mi to vlastne sumak. Jak pise Lenicka - hlavne rodit 😀

Leni, kazdy mesic narozeni ma svoje pro a proti. Kamoska si libovala, ze se ji narodil prcek v cervenci, ze se pekne vejde do korbicky. Ale nepocitala s tim, ze bude mit jejich cvalda 9kg v necelych 6 mesicich 😀

lenickan
autor
3. bře 2009

ano majo na vejcovody:( vzala jsem si půl dne volna jdu 13.45 a pak hned domů do peřin...

wiwian
3. bře 2009

leni tak drzim palecky

mmmk
3. bře 2009

Leni, snad to nebude tak hrozne, budu ti drzet pesti, at to zvladnes. Jako zenska ses prece nenarodila jen tak, ne? 😉

maja42
3. bře 2009

mně teda netrápí, kdy a jak se vleze do korbiče (kdyžtak přikůpíme obstarožní libertu, ta snese vše 😉 ), spíš mi přijde, že mláďata se mají rodit na jaro a že je fajn mít dobré počasí na kočárkování s tak malým miminem. krom toho my jsme oba blíženci, to byl i náš původní záměr (HAHA)... tak možná letos, že jo, musím myslet pozitivně 😅

leni, to děláš dobře, tak ať tě úspěšně profouknou a nic nebolí!

lenickan
autor
3. bře 2009

dneska jsem měla šílenou chut na rajčata🙂))) tak jsem k obědu sežrala vaničku cherry rajčátek a k večeři bude lečo🙂))
no a po rajčatech mne chytla chut na sladké... ale nic tu nemám... asi budu muset vyběhnout pro nějakou čokoládičku🙂)) taky to máte takové chutě?

wiwian
3. bře 2009

leni ja si po obede dosla pro marokanku,ale na cherry rajcatka sem prave dostala chut:o)

adelka89
3. bře 2009

ahojky holky, pred rokem mi doktorka rekla,ze mam PCO,ale podle teplot mam ovulaci pravidelnou, ale bolestivou, citim kazde vajicko,ktere se mii z vajecniku uvolni.
Co vam dali na lecbu PCO krome antikoncepce? Za pul hodiny jedu na gyndu,tak potrebuju poradit 🙂

mmmk
3. bře 2009

Leni, pockej, jak te rajcata budou nadymat, to budou tehotenske priznaky jedna basen 😀 Chute mam silene taky. Vsak jak jsem vcera psala, porad mam chut na kren 😀 😀 😀

Wiw, to vypada nadejne 😀

Adelko, zkus to druhe PCO tema, my uz jsme uzce specializovane a zadna z nas neovuluje, takze asi nikdo nejak neporadi.

wiwian
3. bře 2009

mmk no ja si ji dala za odmenu ze sem zhubla 2kg,takze zadny tehupriznak,ale jak sem psala,ja zadny priznaky mit nebudu a budu mit pohodove tehu :o)zvraceni at si uziva nekdo jiny:o)

zuzuza
3. bře 2009

Holky , zdravím vás, jak se máte a co je nového? Co lenicka, nechodí už taky někam do caru??