• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Utrogestan, pomohl vám otěhotnět? A kdy?

14. srpna 2013 
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, včera jsem začala brát utrogestan. Protože nemám menstruaci a asi ovulaci, teprve půjdu na ultrazvuk. Pomohl vám otěhotnět a kdy? Měl na vás nějaké vedlejší účinky. Děkuji
13. srp 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 je to svinstvo, stejně jako jiné hormony. bere se 14. až 25. den cyklu a já si tím procházím teď už podruhé. pak ti šupnou ještě clostilbegyt. a když na ultrazvuku uvidí něco aspoň ucházejícího, šup do zadku pregnyl. na mě vedlejší účinky tohle všechno mělo - hodně jsem přibrala. ale otěhotněla jsem.
zkus jestě nosifol - je to doplněk stravy a dost ženám pomáhá. ale je drahý. zkus taky pupalku, drmek, kontryhel, ženské bylinné směsi na přípravu čajů....
14. srp 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
me daly utrogestan primo v tehotenstvi 7.tt,protoze jsem spinila,pomohl mi udrzet tehotenstvi-prece jen je to zensky hormon,takze ja jsem spokojena,nyni jsem ve 28.tt a nemam zadne problemy.Myslim ze s otehotnenim taky pomoct dokaze,kdyz je to ten zensky hormon,drzim palecky.
14. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho taky brala na zacatku tehotenstvi. Nebala bych se toho. Chce to holt pravidelne chodit na ultrazvuky.
14. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za odpovědi, z čajů jsem pila kontryhel do 14 dne a jinak piji kotvičník. Tak uvidíme, jak to bude. Já vlastně nefunguji od listopadu, co jsem vysadila prášky, do toho mám problémy se štítnou, tak uvidíme jak to zapůsobí :-
(
14. srp 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem od paní doktorky dostala Utrogestan kvůli nepravidelnému menstruačnímu cyklu a proto, že jsme s manžele toužili po miminku. Od té doby co ho beru byl menzes na den přesně, žádné vedlejší účinky, krom mírné únavy jsem neměla a teď jsem v 7+0 tt :slight_smile: A Utrogestan beru i nadále, akorát teď ho zavádím :slight_smile: Držím palce ať se ti brzy zadaří :slight_smile:
14. srp 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek