Druhé dítě na cestě a rozchod z partnerem

saminomimino
7. pro 2010

Maminky těhulky,máte tu některá obdobný problém?Sotva jsem otěhotněla,plánovaně a dítě je chtěné,vztah se začal rozpadat a vzhledem že dům je přítelův,budu muset nejspíš odejít já i s oběma dětmi,zatím není vše jisté a společné žití nejspíš nemá budoucnost,teď se akorát bojím o nenarozené... ☹ ☹ ☹

beruska2x
7. pro 2010

rozhodne nejsem zastancem toho ze maji spolu lidi zustat jen kvuli detem, ale pokud jste si miminko prali oba, tak bud se stalo neco opravdu oskliveho nebo je to jen spatna komunikace?
nekdy hormony a mlceni nadelaji paseku... zkus vychladnout a pak si s nim promluvit jestli to jde... 😉

ria80
7. pro 2010

u MĚ TO BYLO PŘESNĚ STEJNĚ.To první dítě je taky jeho?

saminomimino
autor
8. pro 2010

@ria80 ano obě děti mám ze stejným partnerem,chtěné a plánované..

saminomimino
autor
8. pro 2010

@beruska2x no díky bohu nebo čemu se s mužem po dlouhé době dala vést normální řeč,asi přemýšlel nebo co ale rozhodně to to nechce vzdát,i když je to už hodně rozbité,jsem ráda že má snahu,protože vina je sice vždy na obou stranách ale zase v době kdy má muž těhotnou ženu měla by jeho tolerance a ohleduplnost být výraznější a ne naopak kdy dělá že se nic neděje a chová se hůř než jindy...

saminomimino
autor
8. pro 2010

@ria80 a jste spolu??

saminomimino
autor
8. pro 2010

@beruska2x syn má krásné datum narození ale to asi říká každý,fakt to pěkně vyšlo 😉

beruska2x
8. pro 2010

@saminomimino 😉 diky, snazila jsme se, jsem rada ze to u vas smeruje k lepsimu, ono to na druhy pohled leckdy vypada uz lip 😉 a chlapi maji nekdy delsi vedeni no...
hezke rodinne vanoce 😵 preju...

ria80
8. pro 2010

@saminomimino Ne naštěstí nejsme.
Ale u nás to bylo první dítě,u vás už jedno je a probíhalo asi všechno dobře až doted,takže to bude asi spíš nějaká chyba v komunikaci.

jenyska4
29. led 2014

@saminomimino zlato co to čtu?Zustala jsi nakonec s tím svým partnerem ?Urovnali jste to?

lenka5731
29. led 2014

@jenyska4 čekají 4. dítě, takže to pravděpodobně urovnali 😉
víc si můžeš přečíst na jejím profilu

jenyska4
29. led 2014

@lenka5731 já vím já ji znám ze skupiny, ale nevěděla jsem, že se současným partnerem...tak to jsem ráda za štastný konec🙂 🙂

saminomimino
autor
29. led 2014

@jenyska4
@lenka5731
Děvčata ,ano,zůstali jsme spolu,čekáme další plánované miminko a chystáme svatbu,jsme si asi souzení nebo co,řešení se zatím vždy našlo 😵