Madonin komplex i po porodu císařským řezem. Je to možné?

31. led 2020

Zdravím, potřebuji se svěřit s problémem a slyšet jestli má někdo podobnou zkušenost případně radu co s tím. Máme pětiměsíční miminko a s manželem spolu téměř nespíme (od porodu jednou). Dřív bylo v tomhle ohledu všechno ok. Četla jsem o Madonine komplexu, ale já rodila akutně císařem, kdy manžel se mnou na sále nebyl. Mám pořád nějaké kila navíc, ale to mu asi nevadí, sám od sebe mi říká, že mi to sluší. Jinak je na mě milý, říká mi komplimenty, že mě miluje, nosí kytky. Jen ten fyzický kontakt mi chybí..

lv
31. led 2020

Může být i bez toho, aby viděl konkrétně porod. Najednou nejste sexuální objekt, ale matka jeho dítěte.

autor
31. led 2020

A přejde to nebo jde to nějak řešit? Mám tomu dát jen čas? Docela mě to trápí.

lv
31. led 2020

Zkus vrátit trochu bývalého bezdetneho mezi vás, poku máte hlídání, bezte na koncert, veceri, kino, sport, co jste delali dřív. Začněte o tom mluvit, bez vycitek, otevřeně, nebo zkuste poradnu, partnerskou, tam uz budou vědět, jak dál

hezz17
31. led 2020

U nás to bylo tak asi půl roku.
Plánovaná sekce. Najednou jsem prostě byla matka jeho dítěte a ne jeho žena.

autor
31. led 2020

@lv s hlídáním je problém, nemá kdo, navíc co dvě hodiny kojím. Navíc manžel jezdí z práce až mezi sedmou a osmou, v sobotu většinou pracuje v lese nebo na rekonstrukci baráku, takže nám zbývá jen neděle na nějaký společný čas a to zase chce být i s malým, když ho přes týden moc nevidí, což chápu. Už jsme se o tom i bavili, ale zatím to nemělo moc efekt. Teoreticky mu to taky vadí, říká, že mu to chybí, že se mu líbím atd. ale v praxi to dopadne tak, že jde radši na PC nebo spát. Tak asi jedině ta poradna, i když nevím, jestli ho někam dostanu.

autor
31. led 2020

@hezz17 a přešlo to potom? Vrátili jste se do normálu?

merope
31. led 2020

Nepochopila jsem, zda je problém u tebe nebo partnera - mně trvalo víc jak půl roku, než jsem vůbec měla chuť.

hezz17
1. únor 2020

Však píšu, že to trvalo asi půl roku 😉
Pak to samo od sebe přešlo.

andelka
1. únor 2020

U nás to bylo po klasickém porodu. Trvalo rok než jsme zase začali, iniciativu jsem musela převzít já. Pak to chvíli bylo fajn, ale během druhého těhotenství zas sesup a po druhém porodu zas rok skoro nic. Tvůj se k tobě aspoň chová hezky. Můj se mi celkově vyhýbal a byl akorát samá výmluva,pokud už se k tomu nějak vyjádřil.

autor
1. únor 2020

@merope u partnera, mě se chuť vrátila už po měsíci a půl

autor
1. únor 2020

@andelka to mě mrzí. Jo, on je na mě hodný, jde vidět, že mě má pořád rád, jen se vyhýbá prostě kontaktu a doteku. Tak doufám, že to taky časem přejde.

autor
1. únor 2020

@hezz17 děkuji za zkušenost. Tak třeba to taky přejde samo od sebe. Ještě počkám.

merope
1. únor 2020

Tak snad to přejde. U nás naopak taky nic moc.