Sex v šestinedělí

andynahe
2. říj 2018

Zdravím vás,
ráda bych se zeptala, zda je tady nějaká mamina, která šla do sexu po porodu, i když stále krvácela. Jsem deset dnů po porodu, krvácím jako při normální menstruaci. Ale mám příšernou chuť na sex. S kondomem by to vadit nemělo ne? Porod proběhl bez poranění takže "dole" jsem fit.

Děkuji za příspěvky.

cuuza
2. říj 2018

Pokud krvácis, tak dole ještě fit nebudeš. Počkala bych, minimálně dokud nepřestane špinění. Všechno se potřebuje stáhnout a uzavřít.

vikinkav
2. říj 2018

Je to kvuli mozne infekci, radsi bych taky pockala, dokud to neprestane

adau
2. říj 2018

Sestinedeli neni sestinedelim pro srandu kralikum...

sahrazad1
2. říj 2018

@andynahe měla jsem za to, že ocistky jsou infekční...

moxha
2. říj 2018

Ano očistky jsou infekční...chuť na sex zkus potlačit. Nestojí to za případné komplikace ( zánět).

kac9
2. říj 2018

My jsme spolu s manželem sex měli v šestinedělí, ale až ke konci a to už jsem byla aspoň 14 dní bez očistků... drivr bych do toho nešla, bála bych se infekce

andynahe
autor
2. říj 2018

Já toto všechno vím, nepotřebuji poučovat, znám doporučení. Má otázka zněla zda tady taková žena je, ne zda je to vhodné.

snezenka123
2. říj 2018

@andynahe moje kamarádka má dvě děti, ani u jednoho šestinedělí nedodržela(cca 4 týdny ano).
Nevím, zda použili kondom, ale asi by to bylo vhodné, právě kvůli infekci. Já šestinedělí dodržela, max.zkrátila o pár dní, ale to už jsem byla "čistá".
takže pokud je to bez očistků, s kondomem, proč ne😉

re_barbora
2. říj 2018

Stejne udelas jak chces, jestli ti za to pripadne problemy stoji, tak hura do toho 😉

ronja55
2. říj 2018

Já jsem si ho zkrátila o tyden, ale uz jsem ani nešpinila. Nedělala bych to, kdyby to byli treba 4 tydny od porodu tak je to neco jineho, ale 10 dní je fakt málo. Za případné problémy to přeci nestojí...

vevero13
2. říj 2018

Taky jsem si šestinedělí zkrátila, ale sex pro mě neznamená jen klasický pohlavní styk. Jsou i jiné způsoby. Takže tak.

leilinka1234
2. říj 2018

Fuj, to je nechutný :D

lea1606
26. únor 2021

My měli sex s ochranou 3 týden po porodu, nešlo to už vydržet ty chutě, sice to bylo skoro jako jízda na sucho, ale i tak sem si to užila a líbilo se mi to. Poté jsem spinila, ale přijde mi to normální že ze mě ještě vychází růžová.