Co si vzít s sebou do porodnice OPAVA?

emamir
12. lis 2020

Ahoj holky,
prosím o radu, co vzít s sebou do porodnice v Opavě. Tašku už mám nachystanou, řídila jsem se dle jejich seznamu, který mají na stránkách. Je však něco, co jste si braly a hodilo se Vám? 😊
A co noční košile? Na seznamu ji mají, já doma žádnou nemám, tak jestli si kupovat a nebo mi košili zapůjčí v porodnici.

Děkuji! 😊

jitkaem
12. lis 2020
mzacikova
12. lis 2020

Já tam rodila před 3 lety a půjčili mi ji. I oblečení a kosmetiku pro mimi

mamikry
12. lis 2020

@emamir rodila jsem jinde, ale jeste bych pridala krem na osetreni bradavek a dubovou kuru na osetreni nastrihu. Ja mela navic i jednorazove uterky, abych nezamazala rucniky. Hodit se muze i hroznovy cukr k porodu, balzam na rty a zinka na otirani cela + svaca pro partnera. Pak treba knizka a nabijecka na mobil.

emamir
autor
12. lis 2020

@jitkaem Děkuji, podle tohoto seznamu jsem tašku chystala. Zajímalo mě však, jestli nabalit i něco, co na seznamu není a přesto se maminkám mít v porodnici osvědčilo. 😊

emamir
autor
12. lis 2020

@mzacikova
Tak snad to funguje i nyní 😂. Děkuji!😊

emamir
autor
12. lis 2020

@mamikry
Jeee, super. Díky moc 😊.

bbub
12. lis 2020

@emamir psala jsem sz 🙂

veruuu_kubesovic
12. lis 2020

rodila jsem v Opavě už 2x, doporučuji tmavé ručníky, noční košili doporučím si půjčit jejich, stejně jako oblečky pro miminko i kosmetiku pro prcka 🙂

emamir
autor
12. lis 2020

@veruuu_kubesovic
Děkuji mnohokrát!😊 Ručník mě nenapadl, ale zabalím si radši nějaký, to je dobrý tip.

sajul
12. lis 2020

Ručníky určitě min dva, jeden na tělo/vlasy, druhý na spodek, hodit se ti budou papírové kapesníky. Balzám na rty jak je psáno výše, uchoštoury. Já měla na mimino oblečení vlastní a měla jsem i šátek. U druhého jsem spoustu věcí ani nevyužila, neb jsem šla po 19h domů.

veruuu_kubesovic
12. lis 2020

@emamir
hlavně neber župan, zbytečně ti zabere místo a je tam opravdu horko na oddělení 🙂 hlavně vezmi i zásobu poporodních vložek zn Batist je nejlepší (neděs se toho jak jsou velké) joo a kalhotky jsem měla síťované zn. Tena 🙂

jitkaem
12. lis 2020

@emamir tak v tom pripade propisku!!! Ja tedy rodila jinde, ale propiska na carky mi chybela 🙂

ahojahoja
13. lis 2020

Mě se osvědčili kuchyňské role na spodek, ať nešpiním ručníky;) a taky termosku a kojící čaje ;) hodně štěstí ✊

veruuu_kubesovic
13. lis 2020

@jitkaem prosím tě jaké čárky? Co jsi tam sepisovala?

jitkaem
13. lis 2020

@veruuu_kubesovic kazdy kojeni carka, kazda stolicka carka. Dve ruzne porodnice a v obou to bylo stejne.

veruuu_kubesovic
13. lis 2020

@jitkaem jo táááák 🙂 tak to po mě nikdo nechtěl, rodila jsem 2x ve stejné porodnici, dokonce jsem byla s rozdílem skoro 4let i na stejném pokoji 🙂