Porodnice Apolinář. Jaké věci s sebou? Co tam je k dispozici?

k2792017
10. únor 2021

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, která jste rodila nedávno v porodnici u Apolináře, co tam je k dispozici? Byla jsem na první kontrole v 37.týdnu a dostala štos papírů k podpisu, ale žádný seznam věcí, co mám mít s sebou, tam nebyl. Na webových stránkách píší, že k dispozici jsou pro maminky vložky i noční košile, platí to? Nevím, jak moc to aktualizují... Je mi jasné, že musím mít třeba pleny pro miminko, případně ubrousky... Rodila jsem před tím na Vinohradech a tam jsme dostali jen kosmetiku pro mimčo. Díky!

kkacca
10. únor 2021

Ahoj, rodila jsem tam před rokem, vložky, kosile a podložky byly k dispoziční🙂

merope
10. únor 2021

Má zkušenost - určitě si s sebou vezmi noční košili. Nemocniční můžeš využít, ale teda vlastní je vlastní. Ideál nějaká, co se snadno pere a dobře schne.

k2792017
autor
10. únor 2021

Super, díky holky! A k tomu porodu můžu mít teda jen jednu tašku, jak tam píšou na webu? Nemáme hlídání pro syna, takže mě tam manžel v porodnici nechá a třeba se ke mně hned právě nedostane...

kkacca
10. únor 2021

@k2792017 měla jsem jednu, zbytek ti schovají

kiitaa
10. únor 2021

9/2018 jsem dostala asi pet plenek na mimco, kosmetika tam pro nej byla, vlozky, podlozky pod sebe a kosile taky byly. Kosile teda obri, ja v tom hodne plavala, vystrih az pod pupik 🙂

k2792017
autor
10. únor 2021

Děkuju holky za odpovědi! 🙂

zelenaesmolda
10. únor 2021

@k2792017 nemaji to na webovkach?

k2792017
autor
10. únor 2021

@zelenaesmolda Ano, mají, psala jsem to nahoře, že jsem to četla, ale že nevím, jak to je aktuální 🙂.

mona91
10. únor 2021

@k2792017 ja tam rodila 2019 a ted jdu znovu a co vím nic se nezměnilo. To co sedí na webu platí. Košili si taky beru vlastní i když jsou k dispozici, vložky taky k dispozici, pro mimco ti dají vsechno kromě plenek ty jen na 24hodin, jinak kosmetika je ve formě takových těch mini balení co si pamatuju. Jediné co teď navíc tak roušky/ respiratory. 🤷‍♀️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru