Co do porodnice Uherské Hradiště?

pechyna4
28. čer 2021

Ahojte holky prosim, ty které rodily v uherském hradišti co jste všechno potřebovali (využili) v porodnici? Četla jsem si na jejich stránkách co si vzít , ale chci i vaše osobní zkušenosti, zda jste něco treba nepostrádáli apod. Dekuji moc.

veritanas
29. čer 2021

Ahojky, rodila jsem tam dvakrát..🙂 z věcí tak jsem nepostrádala nic, ale bylo tam fakt hnusné jídlo a místy i dost nevhodné, např. Po císaři mi dali čočkovou polévku..🤦🤦 takže bych si zajistila nějakého nosiče domácího jídla, vývary a tak.. 🙂 jo a pokud budeš rodit jako já na podzim tak miminku něčo na přikrytí vk zavinovacce. Zdálo se mi tam chladno, ale to je subjektivní.. takže z věcí ta klasika vložky, jednorázové kalhotky, košile ti tam dají, kojící podprsenka, vložky do ní, nějaký krém na bradavky, bepanthen třeba, nabíječku na mobil, plenky, toaletní papír, hygiena, ručník..a pokud chceš tak věci pro miminko, ale já jsem měla místní...🙂

pechyna4
autor
29. čer 2021

@veritanas dekuju moc jsi zlatá , no právě ted v červenci v tom horku 🤦‍♀️
A potřebovala si i jednorázové podložky pro sebe?

veritanas
30. čer 2021

@pechyna4 ne, ty tam dávaly místní látkové..🙂 pokud bys chtěla jednorázové své, tak si vem..ale jí aj dávají látkové..

pechyna4
autor
30. čer 2021

@veritanas dobře, děkuji ☺️ a kolik prosímte těch kalhotek cca? Budou stačit treba 8x? Vubec nevim právě🤷‍♀️ a kdyz začnu rodit nebo tak, musim si tam předtím zavolat nebo tam můžu jet bez nějakého ohlášení?

veritanas
30. čer 2021

@pechyna4 jo, já měla asi 5 kusů..🙂 je to takové nylonové, takže kdyby náhodou, tak si jedny preperes a hned je tu suché... Doporučuju vem si hodně vložek, já měla dva balíky. Za mě byly super takové s tulipanem na obalu. Bude horko, takže bude třeba hodně měnit..A když to vypukne, tak tam normálně přijedeš kdykoliv. 🙂. Bez ničeho.. drž se ❤️💚

pechyna4
autor
30. čer 2021

@veritanas jsi moc hodná, děkuju ❤️!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru