Porodnice Kyjov. Zkušenosti?

lolinak67
21. únor 2020

Dobry den,nemate nekdo zkusenost s porodnici v Kyjove?Chtela bych tam rodit,ale vubec nevim do ceho jdu.Slysela jsem i dost negativnich reakci tak vubec nevim.A priznam se,ze mam i docela strach.Ale furt je pro me nejbliz..Uvazuji i o Uherskem Hradisti,ale muj muz nebyva moc doma tak ten Kyjov by byl asi nejidealnejsi.Moc dekuji

texetka
23. únor 2020

@lolinak67 mam ji kousek a po tom co jsem zjistovala, tak jsem ji zavrhla. Stejne jako Breclav.
Pojedeme bud Brno nebo Jihlava. Uvidime jak budeme stihat a kdy se porod zacne rozbihat.

micha2105
23. únor 2020

@lolinak67 ahoj, já v Kyjově rodila 3 roky zpátky a nemůžu si stěžovat. Ale měla jsem rychlý porod bez komplikací. Na oddělení šestinedělí to bylo úplně super, sestřičky hodné, pomohly pokud bylo potřeba.. jen teda tam pouští domů až 5.den po porodu

kristyna233
24. únor 2020

Já rodila v prosinci a všechno v pořádku bylo 🙂

lolinak67
autor
24. únor 2020

@texetka ja ji mam prave taky kousek a bojim se,ze kdyz to na me prijde tak to nestihnu.Muz je furt v praci tak nevim.1 dceru jsem rodila v Brne v Bohunicich a vse ok jenze to bylo pred 11lety.

zrzeckas
24. únor 2020

Ja rodila v dubnu a vse dobre 🙂 ani holky si nestezovali, co jsme se tak bavili 🙂sestřičky upa super, doktori taky.... Nastaly jen drobnosti.... Kdyz jsem rodila malou v dubnu v roce 2017 tak me jedna sestra po porodu (jak zustavas jeste na porodnim boxu) nastvala tim, ze dosla a sahala na me a malou smradlavyma rukama od cigaret, smrdela upa cela jak kdyby vykourila celou krabku, to jsem myslela, ze ju snad zabiju a muj taky... A loni me nastvali, kdyz jsem se ptala uz u druhe rani kontroly maleho, proc maly tak krupe ramenem a detska dr me oznamila, ze ma zlomenou klicni kost, a ze se to stalo pri porodu. Myslim si, ze takovou inf meli rict hned jak mi ho dali..... Coz me nastvalo, protoze maly na tom raminku lezel nejradeji a zachazela jsem s nim sice opatrne, ale normalne. Vse se hoji samo, jen nelezet na tom a pri oblekani a manipulaci opatrne na tu ruku...... A jeste muzu rict, ze maly mel zlomenou klicni kost na prave ruce a ta, co se mnou byla na pokoji, porodila ve stejny den a te rekli pri prvni kontrole, ze maly ma zlomenou klicni kost na leve strane.... Maly mel 52cm a 3870g a ten jeji podobne.

texetka
26. únor 2020

@lolinak67 ono jde o to co chcete za porod . Pro přirozený porod , výběr z úlevových poloh, chránění hráze, netlačení na porodní "křeslo" , neodnášení dítěte po porodu, vyšeření na těle matky....atd .... bych hledala jinou porodnici .
Taky si říkám jak to stihneme, ale holt vyrazíme s prvními kontrakcemi a nebudeme čekat doma . Bohunice máme 60 km po dálnici, Jihlavu skoro 140 km . Dceru bud dáme u babičky, anebo nabereme babičku s náma do auta a pojede do Jihlavy s námi. Chceme být jako rodina co nejdříve všichni společně.

lolinak67
autor
27. únor 2020

@texetka ja bych chtela hlavne rychly a bezproblemovy porod🙂

lolinak67
autor
27. únor 2020

@zrzeckas to me mrzi.Hlavne,ze je maly v poradku.

texetka
28. únor 2020

@lolinak67 to každá 🙂 ale děti si to udelaji sebe

micha2105
11. únor 2023

Má prosím někdo aktuální zkušenosti s porodnicí v Kyjově ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru