Vaše zkušenosti s MAM

konik_testuje25.7.2016

První kampaň, kterou pro vás pouštíme do světa, se bude věnovat lahvičce MAM Anti - Colic pro holčičky či chlapečky.

Miminka si zaslouží to nejlepší a my víme, že se jím to snažíte dát. A ještě mnohem víc. A proto jsme se rozhodli, že vám s pečováním o děti pomůžeme tímhle způsobem. Přečtěte si recenzi na tuto jedinečnou lahvičku.

Zkušenosti a názory psali uživatelky Modrého koníka.

Lahev MAM Anti-Colic 160 ml

Patentovaná spodní část s větracími otvory lahve Anti-Colic zajišťuje, že dítě může pít klidně a uvolněně. Lékařská studie a průzkum trhu potvrzují, že lahev Anti-Colic snižuje výskyt koliky u 80 % dětí, jež ji používají. Jedinečné dno s průduchy zajišťuje ideální tok mléka či jiné tekutiny. Děti jsou při pití z lahve Anti-Colic klidné a uvolněné - protože nepolykají žádný vzduch. MAM sametová savička usnadňuje přechod od kojení k lahvi. Savička je vyrobena ze silikonu, má povrch jemný jako pokožka a dodává tak pocit intimity a usnadňuje přechod od kojení k lahvi. Lahev má samosterilizační funkci ve 3 jednoduchých krocích! Stačí lahev přestavit podle návodu, umístit s vodou do mikrovlnné trouby a sterilizovat. Není potřeba použití žádného dalšího sterilizovacího zařízení ani tablet.

Přečtěte si zkušenosti a recenze našich uživatelek. 🙂 Těšte se na jejich názory! Bude to zajímavý test.

Více o jejich produktech zde: https://www.mambaby.com/cz/

----

Na koníku jsme testovali taky MAM lžičky a první kartáček. Zajímají vás názory maminek? Hledejte je tady: https://i.modrykonik.sk/MAM_lžičky_kartáček

Co říkaly maminky na lahvičky a kartáčky MAM v našem dalším testování? Dozvíte se tady. https://i.modrykonik.sk/MAM_lahvicky_kartacky

Jak jsme testovali MAM lahvičku


#test_mam


Jsem velmi ráda, že jsme se s mým malým Míšou mohli účastnit testování lahvičky MAM anti-colic.


Na testování jsem se velmi těšila a musím říct, že lahvička splnila všechny má očekávání. Vše začalo tím, že mi velmi rychle byla lahvička doručena. Po otevření jsme oba zkoumali obal, Míša si s ním i trošku pohrál. Mě se moc líbil design lahvičky, který je opravdu povedený. Lahvička se dobře drží jak mě tak synovi.


Hned po vysterilizování, které je u MAM lahvičky velmi snadné pomocí její samosterilizační schopnosti jsme lahvičku vyzkoušeli a naplnili čajíkem na výlet. S pitím neměl Míša žádný problém, savička je hebká a měkká, mě samotné se líbí i tvar.
Mlíčko z lahvičky prý chutná ještě lépe než čaj. S bříškem problémy syn nikdy neměl, ale poté co jsem viděla, jak pěkně z lahvičky pije a nemusí při pití „odvzdušňovat“ věřím i v její profit proti kolikám u malých miminek.


Po dobu testování, už jsme zakoupili další lahvičky MAM. Jsme z nich nadšení oba, Míša z obsahu a maminka ze snadného čištění, kdy není potřeba žádný kartáč na vymytí, protože se rukou člověk dostane snadno všude.


Když jsem o pár dní později dala Míšovi jinou savičku od jiné firmy, neustále otáčel lahvičkou a hledal si správnou polohu do pusinky a nakonec pít nechtěl. Takže za nás už jen lahvičky a savičky MAM. Děkujeme za možnost testování                                                                

        

Jak jsme testovali MAM lahvičku


#test_mam


Jsem velmi ráda, že jsme se s mým malým Míšou mohli účastnit testování lahvičky MAM anti-colic.


Na testování jsem se velmi těšila a musím říct, že lahvička splnila všechny má očekávání. Vše začalo tím, že mi velmi rychle byla lahvička doručena. Po otevření jsme oba zkoumali obal, Míša si s ním i trošku pohrál. Mě se moc líbil design lahvičky, který je opravdu povedený. Lahvička se dobře drží jak mě tak synovi.


Hned po vysterilizování, které je u MAM lahvičky velmi snadné pomocí její samosterilizační schopnosti jsme lahvičku vyzkoušeli a naplnili čajíkem na výlet. S pitím neměl Míša žádný problém, savička je hebká a měkká, mě samotné se líbí i tvar.
Mlíčko z lahvičky prý chutná ještě lépe než čaj. S bříškem problémy syn nikdy neměl, ale poté co jsem viděla, jak pěkně z lahvičky pije a nemusí při pití „odvzdušňovat“ věřím i v její profit proti kolikám u malých miminek.


Po dobu testování, už jsme zakoupili další lahvičky MAM. Jsme z nich nadšení oba, Míša z obsahu a maminka ze snadného čištění, kdy není potřeba žádný kartáč na vymytí, protože se rukou člověk dostane snadno všude.


Když jsem o pár dní později dala Míšovi jinou savičku od jiné firmy, neustále otáčel lahvičkou a hledal si správnou polohu do pusinky a nakonec pít nechtěl. Takže za nás už jen lahvičky a savičky MAM. Děkujeme za možnost testování                                                                

        

Test MAM

#test_mam

Mám dvojčátka, krásné zdravé holčičky, které jsem kojila, ovšem pak přišly zdravotní komplikace a mlíčka začalo ubývat, začala jsem tedy uvažovat o dokrmování, se kterým je spojený i výběr vhodné lahvičky na mlíčko. V dnešní době je takový velký výběr lahviček, které nejsou zrovna levná záležitost, nevěděla jsem, které vybrat a představa, že holkám nebudou sedět (Agátka od narození trpěla na bolení bříška) a budu kupovat další a vyhazovat tak peníze z okna, byla hrozná. Proto mi přišlo testování MAM lahviček na Modrém koníkovi vhod a já se zaradovala, když nás vybrali, aspon za MAM lahvičku ušetřím
Balíček přišel opravdu brzo, tak nám nic nebránilov testování. Poprvé pily holky dost nejistě a krmení trvalo déle než obvykle, přisuzuju to ale tomu, že z lahvičky pily poprvé. Kupodivu neproběhlo žádné typické kroucení po dopapání, Agátka hned spokojeně usnula. Lahvičku jsem honem zaběhla umýt- ocenuju možnost lahvičku rozebrat, umytí je pak otázkou pár sekund. šoupla jsem ji do mikrovlnky, vysterilizovala a šla jsem nakrmit Gitušku. Ta se savičkou nejprve taky bojovala, ale pak našla ten správný styl a mlíčko bylo spapané jedna dvě Další krmení probíhaly ve stejně klidném spokojeném duchu, holky si velmi rychle zvykly na savičku a mlíčko vždycky rychle bez problémů spapaly.
Jelikož se nám lahvička MAM osvědčila, hned jsem koupila další, ted má každá dcerka lahvičku svoji a krmím je zároven. Dokoupila jsem i větší lahvičky na čajík a stále jsem s nimi spokojena a Agátka a Gituška taky
Díky jejich snadnému rozebrání a samosterilizaci jsme zvládli i prodloužený víkend v Luhačovicích, kdy nám bez problémů lahvičku šoupli na pár minut do mikrovlnky a my tak mohli výletovat bez nutnosti vracet se pořád na hotel.
Určitě zůstaneme lahvičkám MAM věrni