• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dnes ráno mám pozitivní ovu-test, kdy se tulit?

24. září 2013 
Ahoj holky, mám takový SOS dotaz. Dnes ráno jsem KONEČNĚ měla pozitivní ovu-test, v testu je napsáno, že ovulka by měla proběhnout do 24-48 hodin. Dělala jsem si ještě jeden teď odpoledne a už není ta druhá čárka tak silná. Chci se zeptat, jak tomu mám rozumět? Když se dnes budeme tulit, mohlo by to hypoteticky vyjít? Nebo ta ovulace už proběhla, jsem z toho moc zmatená. Moc děkuji za odpověď!!
24. zář 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že tulení nestačí:grinning:. Jinak ano, dneska, zítra taky...ale mohla už proběhnout.
24. zář 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím, že už může být po... takže nejlíp co nejdřív :slight_smile:
24. zář 2013 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bella22 - tak to vím, že jen to tulení nebude stačit. Nějak mě nenapadlo to správné slovo :sunglasses: takže dnes to zkusíme a uvidíme. Jinak se teď poctivě TULÍME obden :grinning:

@lenicka07 - doufám, že po ovulce nebude - budu věřit že proběhne zítra :angry:
24. zář 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a holky moc děkuji za odpovědi :sweat_smile:
24. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetotady já vím, jen legrace, pobavilo mě to. Určitě to zkoušet v momentu, kdy čárka sílí, pak když to kulminuje i potom.
24. zář 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetotady Ještě malá poznámečka :slight_smile: lepší tulení každý den, to je větší jistota že se nic neprošvihne :grinning: Na kecy doktorů (ohledně kvality spermatu při každodenním tulení) nic nedej :slight_smile: já jsem otěhotněla hned v prvním cyklu, to jsme pro jistotu nevynechali žádný den cyklu mimo ms :grinning:
24. zář 2013 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jetotady nenapadlo správné slovo? Co třeba sex? :slight_smile: Jinak pokud byl teprv dnes pozitivní test, neplašila bych, dneska pojistila, zítra pro jistotu taky a čekala...ona ta hladina LH klesne ještě před ovulací, takže negativní test ještě neznamená, že už je po všem (viz třeba tenhle obrázek: http://simple.wikipedia.org/wiki/File:MenstrualCycle2.png)
24. zář 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. zář 2013 ve 23:36 • lafinka
Tvůj příspěvek