• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je to ovulace?

28. prosince 2015 
Ahojky, koupila sem si ovu testiky, zatím s nima nemám moc zkušenost, co myslíte, je možný že je tohle ovulace? Děkuju za každý názor :slight_smile:) Mám hodně nepravidelný cyklus, musela jsem teď naposled na vyvolávačku a jsem 14DC, tak by mi bylo divný, že bych měla ovulaci takhle ukázkově uprostřed cyklu.... :grinning:
9. led 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasné ovuluješ :grinning: tak šup šup na to :slight_smile:
9. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vypadá to že ano,zkus testnout ještě zítra :slight_smile: a šup se tulit :grinning: :grinning: (přikládám taky testík ze dneška,ovu)
9. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky,taky se přidám :slight_smile: potřebuju poradit.Taky si dělám OVU testíky a první pozitivní mi vyšel 27.10.2012 i jsem měla bolest vaječníků a tlak v podbřišku + as pl.hlen ale snaženíčko bylo přerušované :( 28.10 ty samé příznaky jen trochu sylnější snaženíčko tentokrát bylo na 1. :slight_smile: dneska ráno jsem měla ukrutnou bolest v podbřišku i na lev.vaječíku ale cca 100-15.min.pak už nic.OVU test mám stále pozitiví a přidávám sem foto,sice jich mám moc ale tím nic nezkazím ne? :wink: myslíte si,že jsme se snažili dobý den?vím že nikdo přesně vědět nebude ale potřebuju radu.
29. říj 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže musí být obě čárky stejně silné aby proběhla ovulace?
8. pro 2015 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ano musí byt stejne silné minimálne...i byva testovaci silnejsi... duchy to hazi celej cyklus..to se bere jako negativni test
8. pro 2015 v 19:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mám dotaz. Když jsem tedy neměla ani jednou za cyklus čárku stejně silnou nebo silnější ale jen o trochu slabší než testovací, je také možná, že ovulace nebyla a jednalo se o anovulační cyklus? (testuju 1x denně odpoledne,stačí to ne)? Díky :slight_smile:
28. pro 2015 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek