Neschopenka. Co si o tom myslíte?

29. lis 2023

Dobrý den, jsem na neschopence . Mám vypsané vycházky , byla jsem s rodinou v době vycházek na obědě kde nás pozval děda ( narozeniny) . Nic infekčního nemám , jsem po zákroku menším ,tak nikde nic neroznáším . Jde mi o to že jizva se nehojí jak má tak mám kontrolu až na konci měsíce a vedoucí měla řeči , že si trajdám po restauracích . Bohužel mě vidí denně jak jedu do školky tam i zpět . Ale to mám v době vycházek vše . Tak se jí to nelíbilo že kdybych byla doma tak se mi to nestane . Myslíte že je špatné že jsem šla na oběd v době vycházek? Nikde netrajdám jen ve vycházkách jezdím do školky a max do obchodu a k lékaři s dětmi jinak nikam .

lencaa11
29. lis 2023

Někdy i tohle stačí aby jizvy se nehojili jak mají pro děti bych se snažila to nějak pořešit ale po restauraci bych nechodila sice máte vycházky ale i tak tělo potřebuje regeneraci

autor
29. lis 2023

@lencaa11 Takže asi ani na rozsvícení stromečku kde budou zpívat naše děti , bych neměla podle vás jít ? Jsem na vážkách ale nechci provokovat jsme malinká vesnice . Ale zas je chci vidět vystupovat ☹ Nevím co dělat

martinka_33
29. lis 2023

Záleží jak se cítíš ne? Na horsi hojeni muze mit pohyb asi vliv, ale šefovy je uplný kulový do toho kam chodis v dobe vycházek.

autor
29. lis 2023

@martinka_33 Já bych jela autem radši jsem po operaci ruky vezl by mě manžel ,ale vím že tam bude a až se vrátím mi o dá sežrat , i to když půjdu v době vycházek tam . Jsem na vážkách no

martinka_33
29. lis 2023

Tak ruka snad nema vliv na to jestli nekam jdes nebo ne. Tu muzes setrit stejne doma jako jinde.

dashyyy
29. lis 2023

Je to čistě jen tvoje a tvoje věc, co děláš v době vycházek. Někdo má třeba i doporučené procházky v rámci vycházek. Doslova 💩 je jí po tom 😉

autor
29. lis 2023

@dashyyy děkuji moc asi jsem to potřebovala slyšet

dashyyy
29. lis 2023

je to jednoduchý, pokud by tvůj stav neumožňoval vycházky, doktor by je nenapsal.. mně třeba by vůbec nenapadlo sledovat, co zaměstnanec v době vycházek dělá, je mi do toho kulový

autor
29. lis 2023

@dashyyy se vyloženě po dnešku budu bát jít pak do práce . Nějaky čas se po mě poveze že jsem přes svátky doma

gruyerre
29. lis 2023

Je nezdravé být pořád zavřený doma, proto ty vycházky jsou. Procházka, rozsvícení stromečku jsou úplně v pohodě. Ta restaurace třeba fakt může působit docela blbě, ale když je to v době vycházek, není to žádný zločin.

pavca1982
29. lis 2023

Vycházky jsou zdravé naopak jdi.

palja
29. lis 2023

Přesně jak je psáno. Od toho vycházky jsou, jinak by je lékař nenapsal. A nikomu do toho nic není, co děláte, když máte vycházky.

levandule_k
29. lis 2023

Bych chtěla vidět matku, která i když je na neschopence, má nohy na hoře a vůbec nic nedělá. Beztak se doma věnuješ dětem, provádíš nějaký úklid a vaříš. Restaurace sice vypadá blbě, ale ve výsledku je za mě menší zlo, než stát celý den u plotny.

Šéfové řekni, že ti vycházky doporučil lékař.

Jinak se hoď do klidu, samotný stres není dobrý pro hojení.

autor
1. pro 2023

Všem děkuji za uklidnění ,přeji Vám klidné a pohodové Vánoce 🙂