• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@janinek my měli pampersky, tak je to možná jen u nich :slight_smile: zkusím na dovolenou teda pořídit jiné, díky za postřeh!!!
18. čer 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek tak ať to dopadne co nejlíp (a porodíš co nejpozději :slight_smile: ). a neboj, na začátek jednorázovky neuškodí, trochu se s mimčem sžijete a pak půjde látkování jedna báseň :slight_smile:. Taky jsem plně nelátkovala hned od začátku, neměla jsem dvoje tak malinký svrchňáky.., takže jsem to brala tak 1 látkovka na 3 jednorázovky, v noci jen jednorázovky, než jsem přišla na ten grif, jak novosklad zamotat rychle (v noci jsem chtěla spát a mít to co nejjdodušší :grinning: ).
18. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova To zkus v krame ocuchat, jestli poznas rozdil, ja osobne totiz jo. Ale nekdo pampers ma a nesmrdi mu. My kdyz tu meli deti na navsteve, tak jsem jim kupovala podle prani bud pampers, nebo huggies. A huggies mi nesmrdely, pampers jo.
18. čer 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi Diky. Ja take nemela puvodne v planu latkovat hned, spis me nenapadlo, ze muzu pak byt omezena tou vahou :slight_smile: Ale je mozne, ze se proste budeme fakt szivat dlouho a proste doroste.

Jak jsi to delala s pranim, kdyz jsi pouzivala malo latkovek? Jak ti to pak vychazelo?
18. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Je to tady. Ve stredu jdu rodit (planovana sekce poloha KP a cukrovka) a ted jsem si uvedomila, ze nemam plenky pro malou do porodnice. Latkovou vybavu mam do zacatku si myslim kompletni, ale nevim si rady s tema plinama do porodky. Daji mi na prvnich 24hod, pak mam mit svoje. Jaky jste mely sebou plenky vy? Poradte mi prosim co koupit... Diky!
18. čer 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @elvis12 My měli ekojednorázovky (úplně bez parfemace :slight_smile:) Attitude.
18. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek já naplnila pračku skoro každý den.., max obden, já k tomu házela i plenky z přebalováku (skoro pokaždý jsem musela tu plenku měnit, vždy došlo k nějkýmu potřísnění :grinning:), pod hlavičku (byly dost často poblinkaný), oblečky (jak byla malá, tak měla blbou termoregulaci, takže byla navlečená (bodýčko s dlouhým rukávem, overálek, ponožky, s tím byla v zavince a ještě (a to bylo venku parno :grinning:) ). Ono se to nastřádalo. Navíc mám pračku, kde se dá nastavit poloviční množství. Neboj, ono to půjde. Když malá nebyla zrovna hladováa nečertila se, že teď přece chce jíst a ne zkoušet nějaký hokuspokusy, zkusila jsem látkovku, když jsem věděla, že to zrovna teď nezvládnu zamotat, tak jsem dala jednorázovku.. ono ti to ukáže :slight_smile:.
18. čer 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 My měli huggies newborn (takový žlutý s miminem na obalu, velikost 1)
18. čer 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Ja prave to polovicni plneni nemam, ty programy na mene kil jsou zase rychle. mam takovou nic moc pracku v podnajmu. A k vzteku je, ze totiz jsme meli peknou docela electrolux, ta se rozbila, pak koupila majitelka levnejsi. Tam se neco rozbilo, opravar ji DOROZBIL, takze jsme dostali 'novou', jenze to byl novy model, ze jako ten nas se uz nedela. A ten novy nema to polovicni plneni, pritom stary to mel. Jsem byla vztekla :slight_smile: Tak tam vic prozkoumam ty programy, je tam nejaky i baby, ten je na mene kil a delsi.
18. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek já mám to poloviční množství taky o půlku kratší dobu praní. Taky máme electrolux, tak třeba máte to samý, třeba to pomůže: poloviční množství tam dáš tak, že ubereš na "špinavosti" (jestli tam máte takový to zašpiněný triko, tak tam dáš, aby na sobě nemělo žádný čárky, je pravda, že úměrně se zkracuje i čas, ale myslím, že to nevadí). To chápu, že tě to naštvalo :slight_smile:.
18. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi My prave uz nemame electrolux, ted mame Hotpoint, coz je v CR Indesit. Spinavost si prave nereguluji, to je v tech programech, tak budu proste zkouset a uvidim.

Perete to na plne otacky normalne, ze jo? Ja mam 1200.
18. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela já jsem loni na koupaliště nejdřív zkusila dát malýmu (měl necelé 2 roky) kapsovku, ale to ne - ta voda se dostane do té kapsy... pak jsem uvažovala nad pulkama, že by to šlo, ale nakonec jsme koupili normální dětské disney plavečky s medvídkem pů a bylo - prostě jsem to riskla s tím, že snad se ve vodě nepokadí a čurání ti nezachrání ani IV plavky ani ty papírové plenky - a on do vody fakt nečural a nekakal a plenku jsme mu pak nandali, když byl z vody venku a jestli chceš pro malého, tak si tu hodně chválily holky ty IV plavečky, že pěkně sedí
18. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek aha, tak to je škoda, že nepomůžu :slight_smile:. Peru na plný otáčky (máme 1300).
18. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela jo, tak teď jsem četla ještě jednou, že to chceš pro Adámka - to bych volila asi ty IV
18. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek naše pračka má nejvíc 1000 otáček, tak jsem prala na to
@mahafi To neva. Stejne to bude metodou pokus omyl vse, hlavne treba davkovani prasku a tak. Tazke ruzne cykly s ruznym mnozstvim :slight_smile: Snad poznam pak, jestli s emi dobre perou. Ale tak spatne vyprane by proste byyl citit moci snad.
@petkula neváhej, já je sice neměla, tenkrát ještě nebyly, měla jsem IV a BB, ale určitě bych brala anavy - ty rozepínací po stranách
18. čer 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula pro většího syna na spaní mě napadla jedině tak BBh Magic Lko
18. čer 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela ahoj, já jsem tyhle plavky od IV dávala staršímu synovi a jsou jiné než PUL kalhotky. Nejsou takové igelitové, jsou ze zvláštní plavkovinové látky ale tužší, takže by případnou nehodu určitě udržely :slight_smile: Navíc se dobře svlíkají, na boku mají dva patentky, jsem s nimi spokojená.
18. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna @petkula dík holky :slight_smile:
@rozarka65 koukala jsem na ně... takové "flísáčky" pojištěné PULem, na léto by mohly být fajn
18. čer 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 jednorázovky do porodnice jsem moc neřešila, měli jsme Huggies Newborn a dobrý, u Víti jsem měla Háppy, ty mi byly sympatický - nenačančaný, nenavoněný :wink:
18. čer 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Díky...:slight_smile:
18. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 nemáš za co, vyzkoušené je nemám, jen hádám
18. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela mně se líbily podle fotky a hlavně se mi líbí ta cena...ale jestli to není podezřelé....:grinning: ...chci to jen jako jištění...:slight_smile:
18. čer 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 já měla pro obě holky babylove z DM, velikost 2 - 5 kg. Byla jsem spokojená, babylove kupuji pořád.
@janinek určitě nějaké jednorázovky pro začátek pořiď, uvidiš, jak budeš zvládat. První neměla ani 2,5 kg, začínala jsem přibližně po šestinedělí, když už jsme měly nějaký režim.
@helulela já jsem dávala jako plavky klasické PULky thirsties. Teda když měla starší necelý rok, to se ve vodě chvíli ochladila, moc dlouho v ní nebyla. A kadila 1x denně do nočníku, takže jsem neměla strach, že se pokadí. Loni, když měla necelé 2, tak už v té vodě trávila dýl, to jsem pořídila jednorázové, ale stejně jsme nespotřebovali ani celý balík.
18. čer 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Jj, ja psala, ze nejake mam. A pak budeme kupovat podle potreby, nechci tu mit dvacet baliku :slight_smile:
18. čer 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz dík :slight_smile: Babylove jsou i mini? To jsem ani nevěděla... vlastně proč by nebyly. Já teď načla nový balík a jsou nějaké jiné - na zádech mají pružný pásek navíc a nepruží jim tolik lepítka. Nemůžu si na to zvyknout, už jsem je přetrhla :angry:
18. čer 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela obyčejné babylove jsou i mini, babylove nature jsou až od 4 kg. Ty máš který?
18. čer 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq @mahafi @helulela @betelgeuzz diky holky za tip! Zitra musim vylezt z baraku do toho vedra, tak uvidim, co sezenu :slight_smile:
18. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek