• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@rebelie díky za podrobné info
19. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Úžasně zformulováno, proč nemít x systémů plen - přesně, jak píšeš, Ty se v tom vyznáš, ale zbytek rodiny ne...
19. čer 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím , chystám se do dm drogerie,ale u nás v okolí není....tak aby se mi to vyplatilo, co doporučujete koupit jako výbavu pro mimi, prášek, kosmetika,???????? mají tam žluč. mýdlo? tady na netu stojí 38 kč........
19. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo :slight_smile: tak jsem si myslela, že budu ujíždět jen na Anavy.... a oni mi v Merinostar udělají tohle :slight_smile: tu látku já prostě zbožňuju....

máte někdo s kalhotovkama od merinostar zkušenosti? třeba ve srovnání s anavkama, se kterejma já jsem teda spokojená moc.
19. čer 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ježiši, takhle velký jsem to nečekala, pardon :slight_smile:
19. čer 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betuse v DM mají žlučové mýdlo za 13kč :slight_smile: kosmetiku nepoužívám skoro žádnou, mám jen tělové mléko Babylove sensitive, a něco na koupání, spíš pro staršího, ale koupou se spolu, tak se "sveze" i mimino. Pak vlhčené ubrousky Babylove bílé a taky plíny tam kupuju, ale jen když mám kuponek 25% sleva. Peru v Lovele a Persilu sensitiv.

Holky, mě strašně svrbí ruka, koupit nějaké nové kalhotovky, nebo kapsovky..takové je to krásné muchlací... :sweat_smile: jenže za a) muž by mě zabil, za b) mám všechno po starším a za c) on už chodí na nočník, takže počet plín navyšovat nepotřebuju :sweat_smile:

Koupila jsem si akorát pytlík na pleny Anavy,modrý, je super. Sice na plíny ho nepoužívám, na ven většinou nosím papírovky, ale je super na mokré plavky, nebo do něj dávám mokrý ručníček na utírání když jdem na výlet. Pěkně připnu na kočár a je to hned po ruce a ještě to pěkně vypadá :slight_smile:
19. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova já mám merinostar na snapku, na patentky jsem měla minivelikost (xs/s) a mám i jednu AIO (opičkovou, tu jsem nemohla nechat bez majitelky :grinning:). Ta patentková xs i ta AIO má vkládačku takový obdélník, který se patentkama sepne a pak jinejma vepne do plenky. Já jsem s nima moooc spokojená :slight_smile:.
19. čer 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nevím, jak bojujete se skvrnama, hlavně na plenkách, ale mně se nejvíc osvědčilo je namočit do vody se solí na skvrny (prekarbonátem sodným), pokud to někdo děláte taky tak a nechce se vám vyhazovat cca 200,- za kilo soli, tady máte odkaz na skvělý kauf :wink: Koupila jsem rovnou 10 kg a i s dopravou mě to vyšlo na 389,-. Tak snad se to někomu bude hodit :slight_smile: Doufám, že to nebude považováno za reklamu... :sweat_smile: http://www.fichema.cz/ekologicke-prani-cisteni-perkarbonat-sodny-c-37_54_53.html?zenid=7376d682f9711f5613ce0c38f42717d5
19. čer 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi opičky by byly na řadě hned po žirafkách :slight_smile:
19. čer 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova no ta ifafková vypadá fakt famooozně.. jenže já jsem už takhle plínkovej sysel :grinning:. Ze bych ještě podlehla? i když taky bych měla cvičit pevnou vůli, že (a doufat, že na žirafky zapomenu :grinning:) :grinning:
19. čer 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Mmmm žirafky, pokušitelko jedna :grinning:, naštěstí momentálně na účtě je v podstatě nula, pak budem měsíc a půl pryč a to snad zapomenu :wink:.
19. čer 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq ty se máš :slight_smile: že zapomeneš a že jedeš na dovču na tak dlouho! kam jedete? nebo je to tajem?
19. čer 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova 30. letíme do USA - měly to být jen dva týdny, ale manžel se jaksi při koupi letenek o měsíc uklikl :sweat_smile: (podvědomě asi :wink:, rád by se tam totiž přestěhoval), tam budem mít půjčené auto a spát po motelech, plán cesty nejistý - prvních 14 dní New York, Washington, Niagara Falls, Maine, New York, letí s náma totiž manželova sestra a po těch 2 týdnech letí zpátky, to manžel zaplatil přebookování letenky (5 tisíc to stálo :unamused: no za blobost se platí), my že tam za cenu přebookování třech letenek radši o měsíc vić zůstanem, v práci to manželovi problém nedělá.

A aby to bylo k tématu :wink: - berem s sebou látkovky, v motelech mívají pračku a sušičku, tak mi třeba aspoň zas ty Anavy díky sušičce změknou :slight_smile:.
19. čer 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky, já ted budu mít malou 14 dní v jednorázovkách, dnes je v nich druhý den, přebaluju s frekvencí, jako jsem zvyklá a ráno jsem zírala, kolik jich už ubylo :astonished: a jak je plný koš :astonished:
19. čer 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq tak to je bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to pak doufám napíšeš na fotoblog reportáž, ráda si počtu!
19. čer 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq kalhotovky anavy máš tvrdý? já je teda tak měkký jako při koupi nemám, ale pořád to de :slight_smile:
19. čer 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Jo, kalhotkovky, čtvercovky, vv, ručníky, no všecko přes veškerou snahu (soda, ocet) úplně prkenný :unamused:, to ta brněnská voda.
19. čer 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq aha :frowning2: tak tady to je asi lepší.... tak jsem zvědavá, jestli na to má sušička vliv
19. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova
@katyxq taky mám ze všeho prkna :angry: :angry:
19. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq teeda, taková dovolená bude super zážitek :wink: :wink:
19. čer 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Já se toho spíš trochu děsím :wink:, hlavně teda jídlo bude zajímavé (kvůli dietě bez mléka, hovězího a sóji :unamused:).
19. čer 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq dovolená bude super, jídlo vychytáš během prvních pár dní :slight_smile:. Ale má zajímavý úklik manžel.. že bych se "jako" uklikla při koupi dalších plenek :confused: :sweat_smile: (žirafek :dizzy_face: , že @boudova :grinning:) :grinning:
19. čer 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@boudova mám od nich AIO a jednovelikostní bez zapínání a s oběma jsem spokojená :slight_smile: A žirafí úplet má Moraviatex :slight_smile:
19. čer 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek já ho mám ve skříni :slight_smile: ale na plenky já si netroufám, mám ho na pyžámko :wink:
19. čer 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova pyžámko je ale teda luxusnější než plenky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq Napises pak z dovci nejaky clanek, jake to bylo? Neumim si to s takovym mrnetem predstavit. NY mi prijde pro deti a kocary absolutne nevhodny, teda Manhattan. Metro bez jezdicich schodu a vytahu me dostavalo :slight_smile: Ale zase taxiky byly levne. Kdyz se teda clvoeku podarilo nejaky chytit. Jako pro psy je Manhattan mnohem pratelstejsi nez pro deti :slight_smile:

Ze bych se sla take nekam ukliknout a priobjednala si plinecky? :slight_smile:
19. čer 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek My kočárek neberem :wink: (malá v něm beztak akorát brečí, snažíme se ho prodat), budem s sebou mít jen šátek, Beco a autosedačku.
Članek nevím, slohy zrovna nemiluju, spíš fotoreportáž :slight_smile:, fotek budou mrtě, manžel je horší jak Japonec :grinning:.
19. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq ty jo, takovej výlet, taky bych si dala říct, ale s našima dětma by to byl slušnej očistec :grinning:
19. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když možná že tam by jim naši mrňaví hadi připadali jako andílkové vzhledem k tamnímu stylu výchovy :grinning:
19. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek