• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@leeena_4 no mám v album úzkej výběr vzorů :D :D :D nejhorší na tom je, že je chci všecky :D :slight_smile: AIO mi postačí 2.. ale taky se mi líbí :slight_smile:
@janistr :D :D :D ale obstál!!!
@martinka.pida tak s další objednávkou počkej.. :slight_smile: stejně jsou podle mě na úplného novoška veliké.. :slight_smile: vzory jsou úžasný!!! :slight_smile: poznáš :D mám dvě použitý.. a ty jsou hrubý a divný :D :slight_smile:)
25. črc 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion No ale kdo to má vydržet :grinning:. Já je chtěla zkusit i na starší. Pořád tak nějak tajně doufám, že by si na látku ještě zvykla. Zkoušela jsem jí jen čč + pulky a po tom se mi hrozně opruzovala, tak jsem pak už dál nic neobjednávala. Třeba by se jí kalhotovky zalíbily, když jsou tak krásný a neopruzovala by se :grinning:.
25. črc 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr lepší dvojitý jištění než když můj manžel v noci dal jen anavy kalhotkovku... ráno mi to zdůvodnil tak, že na jednorázovku se taky nic nedává :confused: ale 3 hodiny to vydrželo, ani bodýčko se nemuselo měnit.

No ale mně se to taky párkrát povedlo, dát jen plínu bez svrchňáků :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně u Little Lamb, tam zapnu sucháč a myslím si, že hotovo :grinning:
25. črc 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr dobrý balení :grinning: když přebalovala tchýně, tak měl malej papírovku a přes to PULky :grinning:
25. črc 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janistr moje mamka taky malý dala kapsovku a na to ještě pulky, mně se opačně ze začátku stávalo, že jsem dala kalhotkovku a začala ji oblíkat pyžámko :slight_smile:

@dandelion počkej po pár praní, to ty nový Anavy budou na omak jak ty starý :grinning: nechci ti teda kazit radost, jen já si tohle opakuju, když se mi chce objednávat další a další :grinning:
25. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky, nevíte jestli se dá sehnat vícevrstvá plenka z bambusového flauše (flísu)? Mám teď z bambusového froté, jsou celkem dobré ale slyšela jsem, že nejvíc sají z toho bamb. flísu.
25. črc 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi nech toho :D :D :D :slight_smile:)
25. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi@lenka5731 Tak mě se nedávno stalo, že jsem H. po koupání oblékla rovnou pyžamko úplně bez plínky, ale hned mi to došlo :slight_smile:.
25. črc 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 to je jak u nás, na látkovky doktor ani sestra nikdy neřekli vůbec nic, jako kdyby tam v nich chodili všichni :grinning:
25. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion podle mě už to pro vás nemá moc cenu. Kdybys teprve čekala miminko, zauvažovala bych nad těmi "novorozeneckými" plenkami a Babyidea vlňáčky, ale takhle už ne.
@petkula z bmb flauše znám akorát Babyidea prefold http://www.branakdetem.cz/bamboo-prefold-2ks.htm není to ale úplně pravá vv. Je sice prošitá na třetiny, ale vrstev má všude stejně.
25. črc 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já si udělala radost - k Adíkovým prvním narozeninám jsem si za odměnu pořídila jednu Blueberry Minky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@cervena_vila ještě jednou díky za tip na paní na Fleru (katyv) - plenky včera přišly a dneska už testujeme a super! :slight_smile:
25. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helulela to objevila švagrová a chce znát můj názor co má cenu z toho pořídit ;)
25. črc 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela to je hezká radost :slight_smile: já jsem si šla dnes udělat radost do Brány, chtěla jsem nějakou anavku pěknou, ale v obchodě byl mizerný výběr, asi musím udělat klasicky objednávku :slight_smile:
25. črc 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak řešíte praní Anavek? Mám je prát společně s čč? budou pak mít od nich chloupek, že? :/
25. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já už si ani nepamatuju jaké byly Anavky původně, vím že měkkoučké, no teď ani omylem, ale furt dobrý :slight_smile: peru všechno se vším.
25. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a mají na sobě bílý chloupek? já mám červený Merinostar a ty teda jsou dost chlupatý od čč.. no nějak to přežiju :slight_smile:))
25. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion myslíš kalhotovky? Já mám samé bílé a jedny autíčkové světlé, na těch není nic vidět :grinning: moje čtvercovky už nemají co chlupatět :sweat_smile:
25. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andelka já právě musím mít nutně ty sytý vzory.. :sweat_smile:
25. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion mám sytý vzor s bílým chloupkem :unamused: peru všechno se vším, tolik toho není, abych mohla vybírat, co budu prát s čím.
25. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion taky peru všechno se vším, a ochlupatěly se snad jenom zelený shady, modrý shady malinko a zbytek je v pohodě (a mám i sytý vzory), ale pravda, ty peru až s opranýma čtvercema, takže nevím, co by to udělalo zezačátku. Abys mi pak nenadávala :grinning:
25. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi to nebudu.. nějak to přežiju.. :slight_smile: jen jí musím vyfotit než ochlupatí :D :D :D :D :slight_smile:))
@madlisek je mi to jasný..
25. črc 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion peru všechno dohromady, moje čč pouští chlupy i po 9 měsících, nejvíc to zalíza těm kalhotovkám do gumiček, je dobrý to čas od času ručně vybrat, jinak jsou ty gumičky tvrdý :slight_smile:
25. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk dík za tip :slight_smile: no uvidíme.. :slight_smile:
25. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jo takhle, špatně jsem to pochopila :wink:
25. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela díky, prý moc nevydrží, četla jsem, že po 4 měsících používání se plenka prodřela :frowning2: Ještě jsem objevila Merinostar ale mají ji jen v S, potřebovala bych větší.
26. črc 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula my je používáme už přes dva roky a jsou v pořádku... Ještě jsem našla Baby Lucy, dělají víc velikostí a jsou za dobrou cenu, tak koukni http://www.branakdetem.cz/vkladaci-plenka-panda-prefold.htm
26. črc 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula na babako.cz případně levněji :wink:
26. črc 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já je peru společně
26. črc 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela fakt? tak já je taky zkusím :slight_smile: Díky, mrknu se i na ty Baby Lucy.
26. črc 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek