• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@svanhild a mas je chlupaty? No stejne s tim nic nenadelam :slight_smile:
26. črc 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion chlupatý ani moc ne, ale já mam látkovky ještě po mně a ségře, takže ty už jsou opraný hodně.
26. črc 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild ja mam taky stary oprany cc... No risknu to.. :wink:
26. črc 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tomu se neubráníš. všechno se opere...bohužel :unamused:
26. črc 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela a ty je používáš samotné nebo ještě něco přidáváš? Já mám totiž Anavy vv bambusovo-froté a dávám je samotné, tak jestli je to srovnatelné.
26. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion peru dohromady a chlupatý jsou, nejvíc červený s bílýma tečkama, už jsem si říkala, že kvůli tomuhle by bylo lepší kupovat světlý barvy, ale ty sytý jsou hežčí :sweat_smile:
26. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi jj právě tu Merinostar mám taky "karkulkovskou" červená s bílýma tečkama.. no nevadí.. :slight_smile:
26. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula dávám je jen jako vkládačku na noc, skládám napříč prošití, to je pak stejně široká jako Anavy M, ale asi o 9 cm kratší. Když se poskládá v místech prošití, je asi o 1 cm kratší a užší o 2-3 cm a to už je na můj vkus na samostatnou plínku málo. Když to shrnu, tak Anavy dávám samotnou a tuhle jako vkládačku, protože není tak tlustá. Savost porovnat nedokážu, přibližně stejně??
26. črc 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsme tu nedávno řešily oblečení, tak mám tip na parádní rifle, co hezky sedí i přes velké látkovkové prdelky. Mají v HM, osobně jsme otestovali.
26. črc 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@helulela ty sou! a nemají i holčičkovský???
26. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já jsem tam nikdy vhodný holčičí nenašla, asi koupíme na podzim ty klukovský :sweat_smile:
26. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi no na druhou stranu proč ne.. :slight_smile:
26. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion do holčičích oddělení radši nechodím, abych se neuvzdychala :wink: Ale holčičce bych klidně oblékla i tyhle.
26. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@helulela :D :slight_smile:) a já tam nechodím, abych neutrácela :D
26. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helulela a za kolik jsou?
za plíny mi není líto dát peníze, ale za oblečení jo :sweat_smile:
já mám dvě holky, jedna teď váží 3,7 kg a druhá se narodila začátkem srpna a vážila 4,05, takže na dědění oblečení ideální :grinning: :grinning: Ale ta první měla jednorázovky, takže jen trnu, co z věcí jí nebude. :unamused: Ale džíny a podobně jsme nikdy nedávali, tak snad...
26. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 už se nepamatuju, ale koukla jsem na net a píšou 299 Kč. Ještě úplně mimo téma - objednané z UK vyjdou malinko přes 200 Kč. Na jaře jsem takhle udělala větší nákup přes jednu prodejkyni na MMB, poprvé v životě a byla jsem nadšená.
26. črc 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 já dřív za oblečení taky moc neutrácela. Teď, co máme dva kluky, jedu u Vítka systém - kupa lítacího oblečení za levno nebo ze sekáče a pak pár kousků na parádu, do kterého klidně zainvestuju, protože vím, že je pak užije ještě Adík.
26. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Taky máme podobný systém. Investuju do pár pěkných kousků a na lítání většinou máme poděděné po dětech od sestřenic (prošlo 2 až 4 děti). Na lítání úplně stačí. Ale starší roste tak rychle (ve 4 letech 120 cm), že to pěkné ani moc neunosí, ještě že teď máme druhou slečnu. :wink:
26. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela aha, díky, tak já spíš koupím více anavových, chci dávat jen je.
Jo a ty riflíky, které jsi tu dávala, jsou super - my máme manžestráky a ty jsou taky hrozně příjemné. Obecně, v HM a Lindexu mají hezké oblečení a kalhoty mívají vyšší sed - na rozdíl třeba od Tesca, tam jsem se už párkrát spálila - oblečení jsou sice taky hezké ale většinou mají právě kratší sed a celkově to oblečení je méně kvalitní.
26. črc 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my jsme pár kousků "na parádu" koupili až když byla holka ve školce, do té doby byla výhradně v teplácích :slight_smile: až teď si začíná diktovat, že chce šatičky a takový a makový boty... (okoukala to ve školce) A oblečení, i tepláky máme bohužel právě z Tesca, je fakt, že jak si některý tepláčky vybavuju, tak se tam jednorázovka asi nevejde :unamused: V HM ani v Lindexu jsem nikdy nic nekoupila, tam jsem si jen poklepala na čelo při pohledu na ceny a šla jsem pryč :slight_smile:
26. črc 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 já taky ne, co máme HM a Lindex tak je buď darované, nebo sekáčové :sweat_smile:

@helulela mám podobný systém, mikiny, tepláky sekáč nebo po někom, a pár kousků nových. Jsem ráda, že mám dva kluky, že se to vynosí, Dany měl něco na sobě párkrát.
26. črc 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte některá zkušenost s peřinkou kvůli kyčlím, i když jste látkovaly? My ji dneska dostaly a jsem z toho teda dost překvapená...
26. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Já ty její plenky miluju. Akorát dlouho schnou, ale které pořádné plíny schnou rychle, že...
26. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry ahoj, když nejsou kyčle v pořádku, široké balení to bohužel nezachrání :frowning2: Bývala tu holčina, její holčička měla třmínky. Jinak si teď nikoho nevybavuju. Peřinka je to nejmíň, co můžete mít, tak ať se brzo všechno srovná.
26. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry My jsme měly tu měkkou (http://www.ergon.cz/cz/products.asp?cat=3&subcat=11) Nejdřív jsem ji dávala poctivě, po týdnu na noc a pak vůbec( po 14 dnech). Měli jsem velikost 20 a přišlo mi, že když dostával anavky, tak že mu to ty nožičky drželo pěkně, tak jsem na to pak kašlala. No a na další prohlídce řekl, že uý dobrý, tak ať mu ji dávám ještě preventivně 14 dní na noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Taky to tak mám, oblečení většinou poděděné, nebo bazárkové. Pár parádnějších kousků jsme nakoupili v HM ještě před porodem, ale to jsme dostali darem kartičku nabitou na 500,- :slight_smile:. Ale je teda pravda, že nedávno jsem dost ulítla v Lindexu, když jsem byla u mamky (u nás ho naštěstí nemáme :slight_smile:).
26. črc 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janistr my dědit nemáme od koho (teda ta mladší už by mohla, v rodině máme další děti), kamenné bazárky mi smrdí, když jsem zkoušela nakupovat na MMB, tak mě vždy zklamal střih nebo materiál... takže se nám hodně osvědčily výprodeje v Tescu, triko za 50 Kč, tepláčky za 70..., to jsem brala rovnou i větší velikosti. Super jsme nakoupili v Tescu na dovolené na Slovensku, ceny už si nepamatuju přesně, ale trička snad za 1 EUR, tepláky a šaty podobně.., to jsem nakoupila plnou tašku :slight_smile: Jen jsem zvědavá, jak to bude pasovat přes látkovky :unamused: Kdyžtak dokoupíme tepláky, no ..
26. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 No, mně právě přijde, že oblečení z Tesca není moc kvalitní. A je teda pravda, že některé sekáče mají svůj charakteristický zápach (těžko říct, čím to je :slight_smile:. Já už teď chodím vlastně jen do jednoho, kde jsem zatím vždycky sehnala, co jsem potřebovala a ani mi to tam nesmrdí :slight_smile:.
26. črc 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr je fakt, že většinou to vypadá rychle "otahaně", :sweat_smile: to mi ale nevadí a na tak malém dítěti už vůbec ne :slight_smile: :slight_smile: nerada nakupuju oblečení pro kohokoliv, tak jsem ráda, že nemusím nikde chodit ani objednávat po netu.
26. črc 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela
@mmiirrkkaa Holky, díky za reakce. My máme taky tu měkkou, ale když jí dám tři plenky na rovno, jak se dávalo dřív, tak mi přijde, že to je skoro stejné. Krom toho ji budu víc nosit v šátku, kde má taky ty nožky od sebe a asi jí to budu dávat jen na hraní a možná na noc, i když to jí dávám taky široké balení... No uvidíme
26. črc 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek