• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. března 2017 
@madlisek Jako ty teenyfit, hlavne nove, rozhodne schnou rychleji nez simplex. Takze jako novorozeneckou ji doporucuji, pokud je chces kupovat. nekdo je treba nekupuje vubec, ze prave jsou na chvili.

Jinak tu BumGenius mela pres tri hodiny a ok, ale byla malo pocurana zrovna a nepokakana, Byt tam naloz, co byla predtim v me krasne simplex, tak to je asi i pod posteli.
21. srp 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Dekuju za doporuceni. Chtela bych jeste tak dve ty novorozenecky poridit, k doktorce a na navstevy, protoze male AIO pliny mam jen 4 a vim, ze jsem z toho minule byla spatna, kdyz byly zrovny spinave a musela jsem brat jednorazovku. Dlouhe schnuti mi moc nevadi, na hlavni provoz budou vv a cc a tech mam spoustu :slight_smile:
21. srp 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dámy,
kamarádka prodává cca 2x-3x použité nebělené pastelky - 20ks, 6x PUL HD (2x vel.S, 2x vel.M, 2x vel.L) bílá barva. K tomu zdarma 2x snapka a 5x vkládačka no name. Původní cena 8500 Kč, nyní nabízí za 4000 Kč. MB a okolí výhodou. :sunglasses:
22. srp 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Já myslím, že ta starší verze nebyla moc spolehlivá, viz http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/13-2-Vse-v-jednom
22. srp 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmiirrkkaa paní říkala, že s nimi byla spokojená.. a ted si bude kupovat teda více savé... dítěti je prý rok, a hodně čůrá.... a nechce je více vycpávat....
22. srp 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Ahoj, my máme odzkoušené noční plenky pro větší děti http://www.bamboolik.cz/bambulik/eshop/1-1-Latkove-pleny/8-2-Nocni-plenky
Testovala je @neu.sona a na jejím 3 letém v pohodě, když tak ti to popíše sama. Našemu 3 letému (18kg) taky sedí Navíc jsou kapsové, takže můžeš použít vkldačky co máš doma a mají všitou suchou vrstvu.
22. srp 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Hele uvidíš, já s nimi osobní zkušenost nemám, tak nemohu posoudit. Navíc za ty peníze je to dobrý kauf. Kdyby se ti nezdály,tak je určo za ty samé peníze v pohodě prodáš. V tom je výhoda anavek :slight_smile:
22. srp 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa je bezne aby plienky po roku pouzivania boli v takom skvelom stave? :sweat_smile:
22. srp 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsenova Co by ne, záleží, jak moc je člověk používá. Já používám AIO fak výjimečně, takže jsou pořád jako nové :slight_smile:
23. srp 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmiirrkkaa přesně s tím do toho jdu... :slight_smile:
23. srp 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mám dotaz. Asi blbý, ale tak zeptám se. Když mi právě pleny došly z eshopu a jsou vlastně "čisté", stačí, když je poprvé operu na 40 stupňů? Nebo mám dát na 60? Pokaděné a počůrané jasné, že na 60, ale teď mi to přijde zbytečné...
23. srp 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Já nové prala na 40.
23. srp 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen stačí 40, ale pokud to jsou bambusky nebo konopné, tak počítej s tím, že 3-4 praní budou potřebovat, než začou pořádně sát, tak ať nejsi na začátku zklamaná. Někdy taky 40 nestačí na to, aby se vlákno zbavilo všech věcí z výroby, takže mě třeba na první použití po aksamitu "sklouzávala" moč, po dalším praní už to bylo bez problémů.
23. srp 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr
@bamboolik děkuju za radu. Mám v plánu to přeprat ještě jednou pro jistotu. Venku je hezky, tak to bude i rychleji schnout :slight_smile:
23. srp 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska by mi mely dorazit PULky od Anavy, neudrzela jsem se a objednala rovnou dvoje :grinning: desne se tesim :slight_smile:
Jeste jsem se chtela zeptat. Posledni dobou se mi dost casto stava, ze malymu vytece bobek z novoskladu horem na zadicka, ale skoro vzdycky to byva kdyz je ve vertikalni poloze (pri rihani), kdyz lezi, tak jen nekdy. Asi je to takovy tlak, ze mu to proste vyjede horem. Muze to byt znamka toho, ze uz je mu novosklad maly a mame zkusit prejit na cc narovno? Mne ale pripada, ze na delku ma ta cc na osminy stejne jako novosklad, takze nevim, jestli si tim pomuzem. Kdy jste prechazely z novoskladu na jine sklady vy?
24. srp 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj Mně už dvoje obrázkový Anavy dneska přišly, jedny už má prcek na sobě a jsou úúúžasnýýý, nádherný barvy a vzory, lehký, měkkoučký, pružný. Právě jsem poslala HD na druhé místo oblíbenosti.
24. srp 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezka312 tak tak :slight_smile: chtěla jsem ještě jedny HD, ale nebudou :D :slight_smile: už mám teda troje Anavy a myslím že vystačím :slight_smile: to by musel být nějaký nový krásný vzor :D :slight_smile:
24. srp 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj A kolik váží? Mně se to moc nezdá, že by mu byl malý ve 2 měsících novosklad, pokud to teda není nějaký obřík. Jestli hází takovýhle dávky, tak to bych asi čč narovno nezkoušela :grinning: my jsme teda přešly asi ve 4 měsících na plenky narovno, ale ona tou dobou kadila tak 1x za 2 dny ráno, kdžy měla kalhotkovku, když to náhodou schytala plena narovno, tak to byla kalamita :grinning:
24. srp 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Já dávala plenky na rovno od narození, ale svrchňáky to schytaly skoro vždycky. Teď ve 2 měsících většinou kadí jen 2x denně pořádnou dávku, tak že to buď vychytám bezplenkovkou a když se mi nezadaří, tak dám preventivně kalhotovku. Pokud Ti opravdu kadí takovou dávku, že to prolítne i novoskladem, tak to při plínkách na rovno bude venku určitě taky. Já dávala narovno kvůli kyčlím, v novoskladu mi připadalo, že nemůže kopat. Kyčle už máme dobré a k novoskladu jsem se už nevrátila, ale začala dávat kalhotovky.
24. srp 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já teda stihla před Anavy koupit ještě jedny sloní HD, ale jsou to S, takže stejně ne na furt a větší už kupovat taky nebudu. Mám 2x Anavy PUL a jedny Anavy flísáky, ještě chci jedny flísáky a taky si myslim s tim vystačíme. Ale jak říkáš, kdyby byl nový vzor.... :grinning:
24. srp 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak to jsi na tom podobně :slight_smile: já už ale Ska HD vyřadila a poputují synovečkovi, který se narodí v listopadu :slight_smile: máme 3x PUL a 1x Flees a chci ještě jedny fleesáky :slight_smile: pak máme dvoje Easy a jednu kapsovku BG..
24. srp 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Stejně je to úchylka, nevim kdo vymyslel, že s látkovýma plínama se ušetří :grinning: Aspoň že je to ekologičtější, jinak už nevim, jak si to odůvodnit :slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ušetří, páč je pak prodáš :D je to investice :D
24. srp 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion spíš doufám, že je použiju pro další dítě, že budou funkční a já se překonám nechtít furt kupovat nový a nový vzory :slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak mi druhý mimčo neplánujem, takže já budu prodávat :slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Tak ono asi když to člověk nepřehání uplně jako že má 40 ks SWB a tak, tak se to asi musí vyplatit i finančně (oproti teda těm, co mění papírovky normálně a ne že daj jednu na den a ještě se separačkou)
24. srp 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 :grinning: no, to je masakr, kdyz to meni tak malo... Jsou ty SWB sovicky na zivo pekny? Uvazuju, ze tenhle vzor taky poridim :slight_smile:
24. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 Jsou úžasný! Doporučuji :grinning:
24. srp 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 Mam sovicky svrchnaky a jsou krasne :slight_smile:
24. srp 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek