• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@aemmi protekla vaječina, ale malá dávka..
5. zář 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi a proč si necháváš plínu, která není spolehlivá? :slight_smile:
já jsem na tohle hrozně hr, když mi něco jednou proteče a ještě k tomu se mi to nezdá, tak bych se toho hned zbavovala... :grinning: ale zas se nechci unáhlit. Přece jen se na tom tratí dost. Asi jsem divná, ale mě hrozně drásá pocit, že mám v šuplíku něco, co mi nevyhovuje :confused: :sweat_smile:
5. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, látkujeme necelé 2 týdny, jedeme v pandách a svrchňácích Vesz - super, neprotekly ani jednou, (na rozdíl od Thirsties Duowrap) jen nevím co to mám za dítě, při KAŽDÉM přebalování kakanec, to u prvorozené neznám. Možná bych z pohodlnosti dávala ještě papírovky, ale odmítla jsem, paní šetřivá, kupovat další balík.
No ale co od vás potřebuju, Popolinek mám 20 takže to v pohodě točím, fakt jsem nevěřila, že fleky co se nevyperou tak krásně sluníčko "vyžere", ale slunečné dny se krátí :frowning2: a já zatím neumím motat novosklad, a kvůli tomu schnutí budu určitě nucena se ho naučit, zkusila jsem to jednou dle tohoto návodu, protože mě to připadlo geniálně snadné http://www.youtube.com/watch?v=cx7bmXuj5tM&feature=related, jenže nevydrželo to a my poprvé protekli, hodíte mi nějaký snadný návod na klasický novosklad.
A taky jsem zjistila, že nebudu kamarádka s patentkama, to jsem malého balila snad 5 min., ještěže má se mnou takovou trpělivost :slight_smile:
A teď trochu odbočím, k čerstvému miminku, nám začala poprvé hárat naše psí slečna, a já u své oblíbené prodejkyně plen, objednala tyhle krásné kalhotky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50698802&tab=14 , to jen kdyby někdo chtěl sjednotit pleny dítěte a fenečky :wink:
5. zář 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka5731 ty dvě menší šly z domu a ty dvě L byly koupený z druhý ruky za hodně nízkou cenu, už trochu potrhaný vkládačky s flíčkem, takže by byly těžko prodejný, zase na doma jsou fajn, když přebaluju častěji. Jo a docela dlouho jsem ráda používala ten vršek jako svrchnáky a do toho na doma čč narovno. Ted už čč nepoužívám a vv se do toho nevejdou, takže je prostě točím tak, jak jsou, bud se zničí a nebo počkají na druhý, až na ně bude mít věk. Jinak ta nejmenší velikost u nás neprotékala asi z toho důvodu, že malá pouštěla jak moč, tak i vaječinu v maličkách dávkách a často, od zhruba dvou měsíců kadila méně často, zato velký nálože a to pak teda žádná AIO/SIO/kapsovka neměla šanci, tím spíše takhle úzká mezi nohama. Ještě teda na AE je mi sympatický, že má bambusový vkládačky, který něco poberou, tech se zbavovat nebudu a nechám je na druhý a uvidíme, jak budou sedět.
5. zář 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela ne, toto je právě M. Jako malý je veliký, to jo, ale že až tak jsem nečekala :slight_smile: Z vel S bych to neumotala ... ale jako vkládačky budou dobré :slight_smile:
5. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen týjo, tak koukám, že vv v S fakt kupovat nebudu :confused:
5. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám poznatek, že když dám AIO plenku na doma, tak by vydržela snad 5 hodin, kdybych ji v tom nechala, ale jakmile ji dám na ven, tak proteče za prvním rohem :sweat_smile:
5. zář 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aemmi my S na kalhotkový sklad používáme (má 5 kg). Ale možná je to spíš o tom, že to z toho dělám už 2 měsíce, tak jsem už zvyklá. Kdybych to měla dělat teď poprvé, asi by mi taky přišlo, že je to malé..., ale určitě to jde, pokud teda miminko nemá extra velké bříško. :slight_smile:
5. zář 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi a jakou značku aio máš na mysli? My měli teď venku Econappi 4,5 hodiny, jen s tou malou vkládačkou a krásně pobrala všechno..., i vaječinu. Podle mě asi nejlepší - nejsavější aio/kapsovka. Ale mezi nožkama je docela široká.. Vkládačka je z bambusu a biobavlny.
5. zář 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi já si teď S naštěstí koupila míň. Od Anavy mám myslím dva kusy a od aitu taky dva. Takže v pohodě. Pak akorát dokoupím asi ještě ze dvě ty M.
5. zář 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 malej obojí procural za chvilku, itti bitti kolem stehen, anavyeasy kolem stehen i na bříšku
5. zář 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 já právě ty úzký mezi nožkama neměla nikdy moc ráda, vždycky to proteklo. :unamused:
5. zář 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 my máme ty IB, AE, BG freetime, BG kapsovky a protékají všechny, Econappi neznám a pro Karolínu už ted žádnou AIO kupovat nebudu, ted nosí ven kalhotkovky a nebo jednorázovku, když jí potřebuju dát na sobe něco, do čeho by se s velkým zadkem nevešla. Jinak všechny ty AIO jsem měla fakt ráda, jenže malá začala tak před měsícem hodně pít, takže když dá najednou skoro 300 ml vody, tak pak asi pustí najednou i velkou dávku moči a ty AIO to nejsou schopný najednou pobrat a hned to proteče.
5. zář 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám AIO žádnou a nechybí mi, mám 5 kapsovek které má většinou na ven. U AIO mi vadí že dlouho schnou. Vršek kapsovek je suchý za chvíli a vycpat je můžu čím chci.
Domiš kadí 1-2x denně, tak je to fajn :slight_smile:
5. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi Econappi se dá údajně použít i jako noční plína po jednom roce.. její vkládačky jsou tenké, ale hodně těžké, a podle mně by se k nim do kapsy vešla i vv anavy vel. M. Její savost po jednom roce ozkoušnou nemám, ale docela bych tomu věřila. :slight_smile: Ty vkládačky jsou opravdu supr, škoda, že se tu nedají dokoupit samostatně.
5. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka třeba ty BG freetime schnou taky rychle, protože vkládačky jsou přišité jen na jedné straně, ovšem nevýhoda oproti kapsovce je v tom, že to nemůžeš vycpat ničím jiným, ale u Káji už tam můžu cpát cokoliv a stejně to proteče.
5. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka možná používám špatný termín... aio v pravém slova smyslu nemáme taky žádnou, máme dvě sio a zbytek kapsovky.
5. zář 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Ale ta cena :astonished: tohle už já nejsem ochotná za plenku dát, idkyž věřím, že to bude kvalitní. Navíc jsem ted trochu skeptická k tomu, že jednovelikostní pleny velikostně vydrží po celý plenkový období :unamused:
Podle mě je vždycky jistější kalhotkovka a svrchňáčky.
5. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi máš pravdu, že kámošky syna 1 rok/14 kg bych do toho nejspíš nenarvala, ale můžeme to vyzkoušet.. :grinning: samotné kalhotky by na něj možná šly, ale vycpané už asi ne.. velikostně je trochu menší než svrchňáky Anavy, ted jsem to poměřovala. Nemám tušení, jak dlouho může v reálu vydržet... zatím máme největší zmenšeni. Cena teda děs. :unamused:
5. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi a kalhotkovky anavy jdou malé v pohodě? těch já se bojím spíš...
5. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 zatím jo, ale právě u nich se bojím, zase na druhou stranu, tohle s říkám od začátku, co je máme, že už moc dlouho nevydrží a zatím jsou pořád dobře, ikdyž už jsou docela nízký. No snad se vlezeme do toho průměru, kterýmu vydrží až do konce. Svrchňáky Anavy mi právě moc velký nepřijdou.
5. zář 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 No, záleží to na Tobě, já bych je zkusila ještě za čas a prodat je můžeš vždycky :slight_smile:.
5. zář 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím testování aitu comfort bambusové kalhotkové pleny + aitu lucida pul svrchňáky a dlouhá aitu vkládačka. Ale malý je v tom teda neuvěřitelně obrovský. Asi budou lepší až bude malý větší. No jsem zvědavá, zda vydrží.
5. zář 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja.xx já skládala a utěsňovala novosklad jako tady na tom videu http://www.youtube.com/watch?v=gasWvBJEDlU&feature=fvwrel (zhruba od 1:35 min)
@lenka5731 nevyhovujících plín bych se ještě nezbavovala, už kolikrát se mi stalo, že jsem chtěla dát nějakou pryč a za pár měsíců jsem po ní ráda sáhla... líp seděla, našlo se pro ni využití apod. Od té doby se už zbavuju jen těch, které jsou vyložené špatné nebo opravdu malé.
5. zář 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte :slight_smile: mate niekto skusenost s anavy vrchnymi Pul nohavickami, strasne sa mi paci jeden vzor co maju v obchode :sweat_smile: :grinning: ja zatial len tak pozvolna nakupujem vybavu, pulky este nemam ziadne a tieto mi padli do oka :sweat_smile:
5. zář 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulqa ahoj, nezkoušela jsem je, ale holky, co je mají, si je většinou chválí... jedněmi určitě nic nezkazíš :wink:
5. zář 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulqa Mám dvoje. Jedny na patentky a jedny na sucháč. Ty na patentky jsou takové poddajnější. Ty na sucháč jsou s potiskem, jsou tvrdší a takové se moc kroutí mi přijde. Ale jsou fajn. Jedny z nejoblíbenějších.
5. zář 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak plenka kupodivu udržela i obrovskou nálož kakání a nikde neprotekla. Takže super. Škoda jenom, že je to všechno takové obří, ale bez vkládačky si netroufám zkusit.
5. zář 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Taky jsem tomu našemu zkusila dát dneska aitu comfort se vkládačkou (krátká anavy) a měl v tom tak obří zadeček, že jsem mu to zase sundala a nasadila vícevelikostní bumgenius. Taktéž vyzkouším, až bude starší.
5. zář 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna u aitu jsem musela použít extendor. U anavy mám v tom samém body ještě rezervu. No přes den ji asi moc často dávat nebudu, jak píšeš, až bude starší. Ale mít doma něco pro sichr, kdyby náhodou došly ty "akorát", je taky dobré :slight_smile:
5. zář 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek