• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@aideen mně se to stalo u PUL pytle cca po roce používání, pak se to hodně rychle potrhalo a bylo po něm. Napiš Ivě, určitě se domluvíte.
6. zář 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi
@pampeliska1 jsou to jednobarevné modré. A mám reklamovat přes eshop, kde jsem kupovala, nebo přímo u výrobce?
6. zář 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak správě asi přes e-shop, kde jsi je kupovala.. Ale jak píše @helulela - zkusila bych napsat @ivuska.h - anavy je její záležitost :wink:
6. zář 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Pak mi došlo, že jsou jednobarevné..podle toho krytí patentů..:slight_smile: Zkus napsat Ivusce.. :slight_smile:
6. zář 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ivusce napsala. Uvidíme, co poradí a pak asi zkontaktuju eshop. Objednávala jsem přes babako, tak snad taky nebude problém. Jsou tam moc příjemní.
6. zář 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek @luciesofi @neu.sona @helulela dakujem babulky za odpoved a rady :slight_smile: vidim ze su skor pozitivne ohlasy ako negativne tak jedny teda kupim :slight_smile:
6. zář 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to je jasný, že to naštve.. ale neboj, budeš mít nový, krásný pulky :slight_smile:
6. zář 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi ještě, že jsem musela mít hned troje :grinning: tak ty jedny na chvíli oželím, než budou nové :slight_smile: Ale i tak mě to mrzí. Šla jsem zkontrolovat i ostatní a ty jsou ok, nic na nich není.
6. zář 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahojky, já mám ty samé co ty. Modré na patentky bez potisku a koukala jsem , že mi to dělá taktéž. Dokonce to mám asi víc, než ty. Jako by se ten pul od toho odděluje a krabatí. Vypadá to, jako že je tam pod tím nalepený sáček a ten se odděluje. Neumím to asi popsat. Taky jsem je objednávala břes babako. Tak dej vědět, co Ti napsala Ivuska :wink:
6. zář 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona já mám tady ty teda na sucháč, ale to je podle mě jedno, jak se to zapíná. Možná byla špatná várka PULu? JJ, hned, jak napíše, tak se podělím :slight_smile:
6. zář 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen modrý jednobarevný pulky z babaka mám taky.. na patentky teda. Zatím se zdají být ok, mám je asi týden a jsou taky použité párkrát. @neu.sona

Koukám, že už je nás víc... Já je teda schválně začnu používat hodně, uvidím, jestli se to taky odchlípne. Zatím jsem je použila snad 3x...
6. zář 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen To jsou tyrkysové nebo sv. modré? Každopádně je to na reklamaci, napiš mi prosím mail.
6. zář 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h já mám stejnou barvu a inzerované to bylo jako "obláček" nebo tak něco
mam je vyfocené v albu, na konci
6. zář 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Taky tyrkys, co? Ach jo, byla zřejmě vadná várka materiálu, reklamací na tyrkysové už mám několik, prostě se ta laminace loupe... Jiné barvy byly dosud v pořádku, tak doufám, že máte obě ty tyrkysové, to už by mě jinak omylo. Bohužel člověk musí spoléhat na výrobce, nejde kontrolovat každý metr materiálu a pak když dodají vadný materiál, tak to takhle dopadá :( Snad mě admini za tento příspěvek nebudou dělat potíže...
6. zář 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Obláček je sv. modrý, u toho zatím tento problém nebyl, jen u tyrkysu, ten je o dost tmavší.
6. zář 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h aha, už se do toho nebudu míchat :slight_smile:
6. zář 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 No já jen doufám, že to nebude i u obláčku :angry:
6. zář 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h já doufám též :slight_smile:
6. zář 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ano, taky tyrkys. teď mi od Vás došly na sucháč se sloníky a ty jsou naprosto ok. myslím, že se nic neděje a stává se to. přesně jak píšeš, člověk by musel kontrolovat vše.
ale jsou zrovna moje oblíbené. takové poddajné a dobře padnoucí :grinning:
6. zář 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Tak mi prosím napiš mail, dám ti instrukce, jak postupovat. Ať tady nedráždím adminy.
6. zář 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jj taky mám tyrkys. To bude asi fakt tou vadnou várkou. Tolik stejných závad u jedné barvy už nebude náhoda. Ale v pohodě, člověk nemůže kontrolovat vše, jak píše neu.sona.
6. zář 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna prdelatá naušničková :D :slight_smile: aneb takhle se u nás větrá :slight_smile:)
6. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dandelion krásná, byly jste dneska? nastřelení je super, že, vůbec to nemá červený :slight_smile:
6. zář 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi jj dneska dopol.. měla levou červenou trošičku a jen chvilku.. původně jsem chtěla píchnout, ale šlo se nakonec střílet :D :slight_smile:
6. zář 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Sluší :slight_smile:.Tak jste nakonec taky stříleli... :slight_smile:. Mně se ty dočasné naušničky dost líbí, tak je necháme déle než ten doporučovaný měsíc. Ty trvalé by mi na ní připadaly ještě veliké. A aby to bylo k tématu - taky tak větráme, bóďo vyhrnutý k lopatkám :slight_smile:.
6. zář 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr mě se taky líbí, ale na ty kytičkovaný se dost těším :D jsou takový jemnější :slight_smile:
6. zář 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak to máte s látkovkami vs. pasení koníků?
Teď, jak je Magdí malá, je na bříšku jen nahá nebo v bodyčku a nejde to moc dlouho - po chvilce je jí zima - úplně klepe bradičkou, takže je na bříšku tak dvakrát denně na pár minut - vím, že je to málo, ale nevím, jak to jinak zařídit... Každopádně hlavičku drží krásně a vydrží i 10 minut a déle..
A já se ptám - jak se staršími dětmi? Bývají Vaše děti na bříšku v plínce? Vždyť později si přeci na bříšku i hrají a vůbec tak tráví většinu času... Nemůže to tlačit??
Díky za odpovědi :slight_smile:
6. zář 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Štěpánce to moc sluší! :dizzy_face:
Magdička bude mít náušničky po mně :slight_smile: A zatím ještě ani nevím, jestli budeme nechávat ouška píchnout nebo nastřelit.. Musím se příště pozeptat doktorky :slight_smile:
6. zář 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Do polohy na bříšku se počítájí i aktivní polohy např. tygřík. V tygříkovi se naší 2,5 měsíční holčině moc líbí. První dceři jsem doma dávala jen jednu čč narovno, aby byla pohyblivější a přebalovala jsem častěji.
6. zář 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já jsem jí dávala návleky na nožičky.. ale bylo to většinou co poloha na bříšku, to počůraný návleky :grinning:.. pak už líp držela teplo, tak byla většinou i jen tak, v bodýčku, nebo jsem jí přikrývala dekou.. bez plenek jsem jí měla na bříšku do doby než se začala aktivně přetáčet, tak už jsem to neřešila a byla na bříšku i v plenkách, to už bych neuhlídala, pořád jí oblíkat a svlíkat.. :slight_smile:. Jinak nevypadá, že by jí někde něco tlačilo :slight_smile:.

@dandelion Štěpi to moc sluší :dizzy_face: .. já jsem zatím srab a náušničky dostane až si asi řekne (ona si za ušiska dost tahá)
6. zář 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek