• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@luciesofi ale kromě těch Anavek jsou všechny z druhé ruky :wink:
30. zář 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi My máme Jitra 2 a stabilní je to teda naprsto, děcka z toho sahají i do polic vysoko, že na tom stojí a v pohodě, má to těžiště tak, že to snad ani nejde převrátit, přiběžném provozu :grinning: Ale líbí se mi ty barevné laky a celkově to vypadá líp, Jitro je takové nepříliš s důrazem na hezkost, či jak to říct :grinning:
30. zář 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jitro ale dělá taky barevné, ne?
30. zář 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jistě je Jitro stabilní, tak jsem to nemyslela....jen to na mě tak působí pocitově :wink:
Ta sedees má prostě lepší design, řekla bych :slight_smile: pastelové barvy, potahy, ty vykrojené obrázky, kšíry :slight_smile:
Funkčně na tom jsou určitě úplně stejně...ale moje srdce touží po sedees :grinning:
30. zář 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Jo, ale jen takové mořené a prostě to nevypadá tak hezky... a ty vzory na sedákách jsou děsné :grinning:
30. zář 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Dělá Péťo, mraky barev :slight_smile: http://www.jitro-zidle.cz/
@luciesofi jojo, ten design je lepší, to rozhodně.
@ivuska.h Jo jo, ty vzory na podsedákách jsou příšerný :grinning:
30. zář 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h aha, tak to jo, já je naživo neviděla ani jednu :slight_smile:
30. zář 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Já tady melu o pastelových barvách a stejně asi nakonec bude trapně buk+bílá :grinning:
30. zář 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi My máme právě taky jen přírodní a lakované průhledným lakem.
30. zář 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Když ony ty barvy jsou fakt nádherný, ale stejně zvítězí praktičnost a univerzálnost... Zatím jsem ve 2+1, ale jednou bude pokojíček a nechci vybavení pořizovat podle židle :slight_smile:
30. zář 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co je na nich lepsi oproti Stokke?
30. zář 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Stokke jsou ještě draží, nebo ne?
30. zář 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Lepší? Nevím asi nic, ale Stokke je dražší a není česká :slight_smile:
30. zář 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h
@luciesofi to ja nevim prave. Ja u nas takove videla stokke a pak jine jeste snad drazsi. Porad koukam po akcich uz, ale zadna slava.
1. říj 2012 ve 03:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj no teda :sweat_smile: , dobrá náhoda. Ale nevšimla jsem si jinýho Hartana :wink: , vlastně jo, ale ten byl dvojčatovej.
1. říj 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana no jo, vždyť my se vlastně známe i z hartanové diskuse :slight_smile: mně ty nicky někdy splývají :grinning: já jsem jednoho zahlídla, v sobotu odpoledne kolem třetí hodiny.....nemáte světle šedivej sporťák?.......já myslela, že jsem ve Strakonicích jediná látkařka, když na mě sestra na ortopedii koukala jako na přírodní úkaz, co si to vymejšlim :slight_smile:
1. říj 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj tak v tom případě tam bylo hartanů víc :slight_smile: ..my máme tmavomodrej sporťák. Já jsem viděla jen šedýho dvojčecího s bílou konstrukcí. Jinak já jsem tady prakticky furt, ale vlastně bydlíme 60km odtud, tady mám ale rodiče a máme tu s prckem lepší zázemí, doma není výtah, balkon...takže většinou pár dnů doma, aby si nás taťka užil a zas jedem trůnit sem :sweat_smile: Jinak ale na orto jsme chodili taky sem a já ale srabácky dala jednorázovku, jinak už bych si ty pohledy na alternativku odbyla před rokem já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana aha, tak to jsem zřejmě průkopnice :grinning: koukali na mě fakt divně, dr. to asi vůbec nepobral a sestra se 3x ptala, jaký pleny že mu to teda dávám :slight_smile:
1. říj 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvítězila moje lenost a objednala jsem na Fleru bavlněné ubrousky :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak vám sedí svrchní kalhotky bambolík a zkoušel jste někdo už ty nočíní pleny co jim říkáte?
1. říj 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 domimu sedí bamboolik perfektně. Noční ani jiné pleny jsem nezkoušela, jen ty vkládací. Já mám plín dost, tak jsem nedokupovala, jen svrchní a sedí na všechny co mám. :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no už jsem je objednala a zkusím i jednu noční a uvidím jaká bude.
1. říj 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 já myslím že budeš spokojená :slight_smile:
1. říj 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi jako ze si je nechces sit nebo kde je ta lenost?
1. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka snad jo ale už toho mám tolik, že bych už neměla, ale je to silnější než já :angry:
1. říj 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Jj, přesně tak :slight_smile:
1. říj 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj já to nechápu, co všichni mají. U dětské jsme látkařky taky jen dvě (teda ona má víc trošku alter maminek, tak možná dávají látku na doma, ale chlubit se barvama chodíme dvě).
@hanule04 psala jsem včera večer v příspěvku pro Bamboolika. Mám bamboollikové kalhotky jediné (jedu v systému jiné značky a jejich svrchňáky mi nesedí na kalhotkovky, které jsem si teď pořídila pro většího učuránka), ale budu přiobjednávat jedny nebo dvoje další, sedí naprosto dokonale, ale hlavně-nepustí ani kapku. Mají dvojitý PUL vpředu i vzadu (tj. na nejnamáhanějších místech), jednu PUL zábranu po stranách a ještě jištění pomocí nenasákavého lemování stehýnek. Jsou fakt senzační, co se funkčnosti týče (design se mi až tak nelíbí, ale co s designem, když je dítě ímrvére mokrý).
1. říj 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek