• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@katyxq no to budeš zlato, právě o tenhle úvaz se pokoušim taky, ale někde je chyba, dítě mi v tom vlaje a musim ho držet, aby se neklátilo do stran :-/, takže ve výsledku nemůžu mít obě ruce volný, což je jaksi cílem. díky!!!
30. pro 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak netřeba fotit - http://m.youtube.com/watch?v=jgagBrJjK3I (rebozo na bok s lexi twist od vonzino) - dítě v koníku na bok není nijak extra stabilní, ale tady máš právě lexi twist, kterým to zpevníš :wink: (pokud použiješ delší šátek)..
30. pro 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq díky díky, hned na to jdu kouknout, mám jenom dlouhý šátek (zatím :grinning:), takže to nebude problém :slight_smile:
30. pro 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katyxq tak super, to je moc hezký návod, už vim, kde byla hlavní chyba krom toho, že jsem to měla moc volné, měla jsem totiž prcka daného opravdu až moc na boku, až se vzbudí, zkusím to znova :slight_smile: díky!
30. pro 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312
@katyxq jupi! jdu to taky zkusit! taky mi to neslo. asi mam Dorcu taky moc nizko. Terko, jak jsi dopadla? a s tim zatim mam jen dlouhy jsi me dost pobavila :grinning:
30. pro 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 našla jsem zub!!! asi si místo šatů objednám šátek :grinning:
30. pro 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elvis12
@katyxq jinak návod je super, už je to o dost lepší, i když dokonalý ještě ne, ale to se doladí a to zpevnění tím twistem je chytrý. jen prostě to správný nastavení na začátku, aby to nebylo moc volný nebo moc těsný, s tím mám největší problém
30. pro 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 návody od vonzino nikdy nezklamou :slight_smile:
30. pro 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq jen mi nejde utáhnout ten uzel, ten vodící konec jo, ale ten druhý pak už nějak ne :angry:
30. pro 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 gratuluju k zubu! My jsme porad bez :grinning: Ale me to neva, miluju ten bezzubej usmev :slight_smile: A satek misto satu, to je jasna vec! Az nebudes nosit, tak ho presijes na saty :grinning:
30. pro 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elvis12 já ho našla dneska, měla jsem na něj podezření, ale pořád jsem ho hledala dole a on zatim nahoře! :fearful: Bezzubý úsměv miluju a taky ho budu mít i nadále :grinning: Ten horní vidět moc nebude :grinning:
Jen bych teď potřebovala vědět, jestli mám chtít 4 nebo 5 šátek a jestli trávu nebo koral nebo jiný indio :dizzy_face:
30. pro 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, potřebovala bych poradit noční pleny pro 21měsíční batole, střihem vhodné pro hubeňoura. Díky moc.
31. pro 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 My máme 15 měsíčnáho hubenoura a doporučujeme noční Anavy...Nám sedí super...
31. pro 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abigail1 myslím, že i noční Bamboolik by mohly hezky sedět. Navíc cena s noční Anavy nesrovnatelná, na dovycpání už každý doma něco má :slight_smile:

Holky, kdo máte Blueberry Minky a starší děti, jak jste spokojené? Jak sedí? Nejsou moc široké mezi nožkama? Naše má 7,3 kg a pořád jsem si na ně nějak nezvykla, zdají se mi strašně široké, jak na těle, tak mezi nohama :confused: :unamused:
@helulela
31. pro 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa já ti ten pytel klidně proti protékání otestuju, ale místo plín tam dám hodně mokrou velkou osušku, ok? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 nebo do něj nalej vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. pro 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka5731 ok :grinning:
@terezka312 :grinning: :grinning: :grinning: A používala by to jako vak na vodu, ne? :grinning:
31. pro 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky prosím o radu, kromě plenek anavy, jaká je ještě dobrá značka se kterou jste spokojené ???
31. pro 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuuuzaaa Bamboolik :slight_smile: Nemít Anavy jdu do něj! :D :slight_smile: holky si ho tu moc chválí :slight_smile:
31. pro 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa nevím, jestli se to tu řešilo, ale přímo pytel na skladování plen vyrábí i bamboolik (píšou, že je dokonale nepropustný). Ale ty vzory hold nejsou jako od Anavy :wink: http://www.bamboolik.cz/bambulik/eshop/3-1-Tasky-pytle-pytlicky/0/5/201-Pytel-na-skladovani-plen-zelena-kosticka
31. pro 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 No já bych se trochu bála i toho zavírání na šnůrku...
31. pro 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza já si myslím, že to může těsnit docela dobře. Já mám třeba přes den počůrané plenky jen v kýblu (bez víka) a k večeru je vždycky snesu dolů do druhé koupelny, kde mám přímo koš na pleny se síťkou a nesmrdí mi to.
31. pro 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemam se snurkou rada.

Ale ja mam pytle na ven, takze j enosim casto v kocaru ci tasce na kocar, byt to velky pytel doma, asi bych se snurky tolik nebala.

@terezka312 Mam pocit, ze v navodu pisou, z edo nej vodu lit nemas :slight_smile: Ja jak mam ten mini MonekyFoot, ktere maji byt super, tak mi provlhl kolem zipu, kdyz jsem tam mela hodne mokre ubrousky. Ale mozna byly moc morke a nekde jsem to mela zmackle, musim to otestovat znovu.
31. pro 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, vše nejlepší do nového roku. Ať nám přibývají hezké látkové plenky a děti ať se brzy naučí na nočníky:slight_smile:
31. pro 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, hodně štěstí zdraví do r. 2013! :slight_smile:

Už jsem koukala na anavy, že jednovelikostní patentkové přijdou po zdražení na 417 a 438.
1. led 2013 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuuuzaaa Mám kromě Anavek taky Bamboolika, ale zatim jen noční na suchý zip a jsem moc spokojená.
1. led 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy, jak moc objemné jsou vlňáky? Více nebo méně než flísáky? Docela se mi líbí patentkové od Skapi... Myslíte, že jsou ok na čč narovno, nebo mám hledat jiné? Případně jaké? Dík.
1. led 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Záleží na tom, jaké vlňáky. Mám IV vlňáky a jsou méně objemné než třeba Anavy flísáčky, Disany jsou určitě objemnější. Vlňáčky od Skapi nemám, tak že nemůžu srovnat. Ty IV jsou dobré i na čč narovno.
1. led 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek diky, mrknu se na ne:slight_smile:. Jdu po co nejmensim objemu, ale aby jeste porad fungovaly:grinning:.
1. led 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny v novém roce :slight_smile:
Naštěstí se toho tu nenakecalo tak moc, tak už mám dočteno :grinning: A tak koukám, že jsem asi jediná, co jsem si nenadělila plenky pod stromeček :grinning:

A taky jsem v rámci prvního dne nového roku upravila ceník na našich stránkách :pensive: Doporučuji před otevřením si sednout, je to trochu šok, ale věřte, že jsem dělala naprosté maximum :zipper_mouth:
1. led 2013 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek