• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@terezka312 no jo, mas pravdu, melo by to tak byt! Ale teda kdyz se pak clovek koukne na ty limitky na didymos, tak jediny indio, ktery tam je v 6 stoji 3590. Tak to moc nechapu...
6. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 já taky ne, navíc mi to nepřijde logický, aby něco, co je limitka, bylo levnější, než normální. No ale těžko říct no. Je to fuk, ale každopádně teˇd přemýšlím, jestli ho teda přece jen nevzít :grinning:
6. led 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek já bych to reklamovala, pokud to prostě nen 1.jakost tak buď ať to vymění nebo poskytnou slevu. Tečky jsem zaregistrovala až teď, já mám totiž tak zaprasený počítač, že veškeré tečky připisuji flekům na monitoru :grinning:
6. led 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 no chapu, takyjsem nad nim uvazovala. Ale nejsou to uplne moje barvy, takze nakonec zvitezilo neco jinyho :slight_smile: je krasnej... Muzes tam taky zkusit napsat do diskuze ISO, treba ti nekdo nabidne levnejsi :wink:
6. led 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk jako 7mičku prodat zkus.. já jí tenkrát nemohla sehnat!!!
6. led 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Teri a o kterým si uvažovala??? Mě se líbí Gold, ale ta 2010 no.. ten jak se objeví je můj :D :D :D :slight_smile:
6. led 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik asi uz jsi to tady zodpovidala milionkrat, tak se omlouvam. Ale kdyz koupim vasi zakladni plenku a nocni plenku, muzu ty svrchnaky ze zakldni pouzit na tu nocni? Nebo na tu pasujou jiny? Dekujiiii!!! :dizzy_face:
6. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 A asi nutně potřebuju Lilu :sweat_smile:
6. led 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion a už nesháníš? :wink: :grinning:
6. led 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion chapu! Ja tam ted zase objevila ze prodavaj zyklamen! Ten taaak chci, ale to uz nejde bohuzel. Ale ten bych tak moc rada. :frowning2:
6. led 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk nene díky Evičce vím že mi stačí 6tka a chci India :D :slight_smile:
@elvis12 Ten je viď!!! :slight_smile:) Na mě moc růžovej ale je parádní! hned jak jsem ho tam viděla tak jsem si vzpomněla na tebe :D :slight_smile: a co to chceš za limitku? :D
6. led 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion ten je vid! presne pro nas s Doty :frowning2: no jeste se to tady snazim vymyslet, komu bych ho vnutila at mi ho koupi :grinning: chci flamenco, zde odkaz! Je dost podobny na zyklamen prave. http://www.nosenideti.cz/foto.php?volba=zobrazit_foto&skupina_id=50&foto_id=19641&tridit=datum a to je ta houpacka do vlaku :wink:
6. led 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion mně se právě líbí ten gold rubín,že je do červena. už jsem paní napsala, jestli ho ještě má, že ho chci (za zub :grinning:)
6. led 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion aaa škoda! :D
6. led 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy mi dáváte, zas sjíždím na ND fotky :sweat_smile: :grinning:
6. led 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 :D :slight_smile: a kde je fotka s Black? :slight_smile:) .. houpačku znám a chci jí uvázat pod stolem :D :slight_smile: Snad Bášek od Rebeky tak spinkal v postýlce :slight_smile:
@terezka312 To už si mi výš psala viď.. jsem trochu zpomalená :D :slight_smile:
@janakkk :P :D
@luciesofi taky po večerech sjíždím :D :D :D
7. led 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12
@dandelion Ten zyklamen bude ale dooost drahej :slight_smile:.Já mám teď na cestě scillu :slight_smile:.
7. led 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janistr ta je taky super..
Když by ste narazily na něco zelenýho tak šup ke mě :D :slight_smile:
7. led 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, máte někdo zkušenost s AIO T-tomi? na korunce mají 3 ks za 159,- tak je asi vezmu a uvidíme... za tu cenu http://www.korunka.cz/plenkove-kalhotky/t-tomi-kalhotkove-pleny-aio-sada-3-kusu-neutra
7. led 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@littlemousecz nemám, ale za tuhle cenu bych je vzala taky :slight_smile: Viděla jsem je za cca 350 Kč za kus a to bych za ně nedala.
7. led 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela no já si právě říkala, že 3 kusy za 159,- za vyzkoušení stojí, i kdybych měla používat jen ty bambusový vkládačky, v každý plíně jsou 2. Tak uvidíme, jak budou vypadat, až dorazí. Už jsou v košíku :slight_smile:
7. led 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz ty plenky neznám, tak dej když tak vědět, jak vyhovují.
7. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste mi teda daly.. Jsem se koukla na ND a jen zírám, tolik krásných šátků!!!! Ještě že mám svoje 2 nosítka a s tím si vystačím :grinning:
@elvis12 jj svrchňáky sedí :slight_smile: U větších dětí je musíš pořádně natáhnout, ale v poho překryjou plenku. Vyzkoušeno na 2r 3m kluk 14kg (syn kolegyně) :wink:
7. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janistr je mi to bohuzel jasny. proto tam radsi ani nepisu :grinning:
7. led 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik super! a budou v dohůedny dobe zakladni na patentky, nebo nemam cekat?
7. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 něco podobného jsme dělali s dětima ve cvičení, ale s dekou. Někdy to děláme Dorce i doma, když ji chci uklidnit či zabavit a je v tom strašně spokojená :slight_smile: Předminule ve cvičení jsme do té deky dávali dokonce 2 stejně staré děti a byla to taky sranda, holkám se to moc líbilo :grinning:
7. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je můj, gold rubín je můj :dizzy_face: Navíc jsem ted vydělala 600 Kč na bazárku, tak mám z toho hned lepší pocit :grinning:
7. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tak se Julča včera poprvé v postýlce postavila. :confused: Valila jsem na ni oči, co to jako vyvádí, nejdřív si klekla, pak stoupla a už to dělá běžně...Je jí 6,5 měsíce, pořádně neleze, nesedí, ale hlavně že stojí, opice jedna. A pak mi zase někdo bude vykláda, že látkovky zpomalují vývoj.... :wink: Sice to vzala z trochu opačné strany, ale co nadělám....
7. led 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 gratuluju! Je nadherny!!!
7. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek