• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. října 2017 
@janinek no já když sem přemýšlela o podobným testu, tak sem si vždycky představovala, že tam nastříkám vodu injekční stříkačkou. tak budu mít definovanej objem přesně, navíc to i líp odpovídá reálu :grinning: a prosak vlhkosti se běžně zkouší hedvábným papírem, takže já bych řekla - položit na hedvábný papír, nastříkat na všechny definovanou dávku vody, zkontrolovat prosak. ty který prosáknou vyřadit, do ostatních stříknout další definovaný objem vody atd. metodiku sušení nemám zatím promyšlenou :grinning: :grinning: :grinning:
měla bych psát výzkumnou zprávu, ale mám tam houbelec výsledky, tak radší plkám tady a vymýšlím blbosti. :sunglasses:
20. únor 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlilly tak to tvoje trva dyl teda, ale vydledky asi budou presnejsi :slight_smile: jinak ja he vyprala s ostatnimu a schnout budou normalne. Teda dnes zrovna v susicce.
20. únor 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly kdyztak ti ty moje pak poslu :slight_smile:
20. únor 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek trochu pochybuju, že budu moct do zprávy o nanomateriálech použít savosti plenek, ale zkusím to, třeba si toho ministerstvo nevšimne :grinning:
20. únor 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska byla po druhé v tescu na lovu plenek, nevím, jestli se to týká všech hypermarketů, ale u nás zařadili značku Bambino Mio a mají všechno s cca 40% slevou - takže to vychází 138Kč na vícevelikostní svrchňáčky, 242Kč na jednovelikostní AIO plenky, sady plen za 899Kč (nezkoumala jsem přesně co v nich je), separačky, síťka na pleny... prostě ten regál by se mohl jmenovat V RÁJI.
Třeba se to někomu bude hodit :wink:
20. únor 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila a máš s nimi nějakou zkušenost? já se téhle značky trochu bojím, jen z toho důvodu, že je to tesco, ale možná jsou kvalitní???
20. únor 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj No snad ta značka tescu nepatří? Je fakt, že od nich mají něco v Intersparu a na Mallu. Nebo na Mallu mají Popolini? Už nevím. Byly to kdysi moje úplně první děděné svrchňáčky. Pak tam mají balíky vícevrstevných plen, ty jsem jen okukovala, neměli rozbalené, kvalitu neznám. Je to zavedená značka se silnou reklamou. Koupila jsem si od nich tu AIO, což je moje první věc, co má savé jádro z mikrovlákna (já jsem striktně bambusová) a příjemně překvapila dobrým střihem, jemností materiálů a i ta savost mi přijde slušná, neprotekla po 3,5h, takže jsem se tam vrátila ještě jednou :dizzy_face:
20. únor 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinaz grovia prodávám na bazárku, tak se mrkněte, jestli nechcete zkusit
20. únor 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brasilka mám dome tuhle 2 x http://www.veselepleny.cz/veselepleny/eshop/1-1-LATKOVE-PLENY/66-2-Tots-Bots/5/250-FlexiTot-jednovelikostni-plena a jsem moc spokojená, doporučuji vyzkoušet, máme ji na sucháč, takže v pase sedí dobře a dcera je tak normálně stavěná a neprotekla nikdy
20. únor 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brasilka já mám tyhle: http://www.brouczech.cz/obchod/moderni-prebalovani/tots-bots-bamboozle-s-t-r-e-t-c-h_2.html?vmcchk=1.
Vel. 1 i vel.2. Máme něco přes 7kg, nožky máme asi hubenější, a pořád nám vel. 1 je dobrá, vel. 2 je nám větší, ale dobrá. Jsem s nima moc spokojená. Hlavně s tou vel.1, ta snad ani jednou neprotekla na svrchní kalhotky (a jestli, tak si to fakt nepamatuju), když měl syn ještě míchaná vajíčka.
20. únor 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila tak to je super, já tu značku moc neznám a nikdy jsem ji nezkoumala, takže proto se ptám, k Tescu nepatří, to vím, mají ji i třeba v Chiccu, ale prostě jí mám s tím Tescem tak nějak spojenou :slight_smile:
20. únor 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila jinak já jsem taky bambusová :slight_smile:
20. únor 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila úplně jsi mě nahlodala, přemýšlím, že se zastavím v Tescu :grinning:
20. únor 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj :grinning: Ale já to nevnucuju, jen ráda nakupuju plenky - mám teď záminku, malá mi skokově vyrostla z oblíbeného systému, co jsem myslela, že vydrží až k odplenění. Ale bambusové "pastelky" mají najednou snad ze dne na den krátké uši...
A taky nevím, jestli to je ve všech tescách, ale snad jo.
20. únor 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila jo, tak bambusové pastelky my už jsme vyřadili dávno, už je vůbec nepoužívám, sály výborně, dávala jsem je na noc, ale už jsou mu malý celkem dlouho, navíc je každá jinak velká, i když je peru stejně a na začátku byly stejné :confused:
20. únor 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj
@cervena_vila B. Mio j enormalne britska znacka http://www.bambinomio.com/en/about-us/our-story

Ja teda tu moji MioSolo nijak zvlast nezboznuji, ale Tesco plina to neni. V UK jsou latkovky v Tescu k mani, Tots Bots, B Mio a jeste nejake. A treba v Mothercaru jsou take B. Mio, nebo v Boots drogerce.
20. únor 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj já pastelek měla dvě várky, jedna dobrá a druhá se srazila. Teď přemýšlím, jestli je prodat nebo nastříhat na vkládčky...
21. únor 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Tak u nás v tescu slevu nemají.Jinak já bambino mio používám a jsem spokojená.Mám vv,svrchňáky i miosolo.
21. únor 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlk No, ještě že jsem tam nejela. :wink: Pořád jsem si říkala, že bych třeba aspoň jednu na zkoušku koupila. I když už mám opravdu stop stav a říkam si, že jsem s výbavou konečně celkem spokojená. Jen teď dávám ráda Bamboolika batolecí pleny a trochu mě mrzí, že mám jen 3. Uvidím, asi bych musela nejdřív něco prodat....
21. únor 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ahoj, já to možná jen přehlídla, ale odkud máš ty bambus. pastelky? Koukala jsem, že je šije paní na fléru, nejsou od ní? Mám na ně totiž zálusk...
21. únor 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Já ty bambusové pastelky z Fleru nedoporučuju - leží mi doma v šuplíku...po 3 měsících používání se sepraly ta, že na nich nedrží snapka, navíc se mi jedna rozpárala :frowning2:
21. únor 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Ano, jsou od ní. Nalákala jsem na ně tady víc maminek, jenže nejsou dokonalé. Ten materiál je super, savost vynikající, ale záleží na várce, některé se hrozně srazily, třeba o pět cm na šířku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže mám doma pět, které vydrží jako noční plenky určitě do odplenění, ale dalších deset, ze kterých mi dcerka v deseti kilech vyrostla :frowning2:
Taky se po čase (po půl roce) operou tak, že dá práci do nich vrazit snappku, takže jak je dítě živější, dá přebalení dost práce a občas se přeci jen rozepnou.
Ale půl roku sloužily výborně. Sušila jsem je v sušičce a nezanechalo to na nich žádné stopy.
21. únor 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zjistila jsem, že Imse Vimse má novinku. Místo 2 velikostních na patentky Smart, teď dělá i 2 velikostní na SZ. Ty patentkové měly děsně moc patentků....http://www.baby-eshop.cz/nepropustne-kalhotky-pul/svrchni-kalhotky-imse-vimse-smart-zip-zoo&mb_cmp=zbozi
21. únor 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek jesteze uz vic plin nepotrebujes, vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka jj, z Fleru

Tak jsem v Tescu v Letnanech, ale akce tu neni a ani Miosolo nemaji :frowning2:
21. únor 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Já mám IV hodně ráda, pro první jsem měla jen je...Teď ale už mají málo funkční gumičky kolem nožiček a docela mě to štve. Ale koukala jsem po vložkách pro sebe a na ty svrchňáky jsem náhodou narazila na jiných stránkách, kde bylo upozornění, že je to novinka a brzy je budou mít v nabídce. :wink: Zatím asi odolám, ale uvidíme časem. Pokud bych potřebovala další, tak bych vzala asi tyto. :grinning: Ještě bych mohla přehodnotit rozhodnutí, že třetí mimčo už nebude.....:slight_smile: Abych měla příležitost vyzkoušet ještě další plenky a svrchňáky...
21. únor 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Moje srdcovka jsou asi Blueberry. Take nemam stale dost.
21. únor 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek
@janinek holky, vas jeste lákají další plenky :confused: :grinning: Já mám tak dva měsíce pocit plenkového nasycení. Skončili jsme na vícevrstvých a kalhotkových Anavy, longies, shorties, noční Bamboolik, a jako náhradní máme flísáky Anavy a PULky Capri, Blueberry a Flip. Kvůli vkládačkám si nechávám 3 Econappi a kvůli dobrému střihu 2 SWB simplex a 1 starší kapsuvku Blueberry s bmb vkládačkama. Nic dalšího už nemáme a mám pocit, že nic lepšího už nevymyslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Co vás ještě láká? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já už mám taky stop stav. Během dne dávám čč s vkládačkou, na noc Bamboolika, během dne tak 2 kalhotovky max. Už jsem přemýšlela, jesti těch kalhotovek nemám moc, ale pak měla Julča pár dní průjem a jela jsem jen v kalhotovkách a byla jsem za ně vděčná....
Lákaly mě svrchňáky IV smart na sucháč, i když mám Anavy a Bamboolika svrchňáky ráda, tak IV mám nejraději, ale mám je už po první dceři a gumičky kolem nožiček už nejsou při čč narovno moc spolehlivé.....
21. únor 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek