• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@veveruska0504 Jak jednorázový u SIO? Všechny látkovky jsou na mnoho použití, jen když se vnitřek počurá, tak se dá vyprat. Ale dá se to odepnout a vyprat jen vnitřek a kalhotky pokud jsou OK použít zas, bez praní. A vnitřek SIO jak je rozdělávací, tak líp schne. U AIO je to všechno u sebe, musí se to prát celé a schne to dýl. Takže já používám čtvercovky na snapku a na to Pulky, schne to bezvadně.

@blka já jsem zatím na bazaru sehnala co jsem chtěla, takže fajn :slight_smile:
28. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka aha už tomu rozumím.

ty jo to je jako kdyby člověk znovu maturoval :grinning:

děkuji moc
28. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu. Látkujeme, používáme čč, PP two size, vkládačky a pohoda, ale chtěla jsem se zeptat na separačky? Malý se mi poměrně často vzbudí kvůli mokré plence a když se k tomu přidají prdíky, tak ze spaní někdy moc není....Zkoušela jsem separačku od PP - jen 1x- a zdálo se mi, že měl červený zadeček, tak už jsem ji dávat nechtěla. Nemáte nějakou radu?
28. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olina.s zkus pléd Irma z Ieky, jen to nastříháš a super
jdu se pochlubit , nové anavy už máme testnuté a dobrý, tak velurová asi bude více sát, nebo zrovna Luki více čural, když měl na sobě tu autíčkovou :grinning:
28. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 podívej se na str. 1 tohoto tématu.
@andelka ty jednorázové vnitřky už ale existují, je to něco jako eko - papírovka, která se dá do pulek, myslím, že něco jako BG FLip, ale nedáváš tak látový vnitřek¨, ale jednorázový, už se tady o tom psalo, v USA je to prý velký hit
28. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna jj dívala jsem se, je to teorie, co mi hodně dala, ale spíš se tady snažím dočíst, dovědět a dopídit praxe. Co je tzv. nejlepší, nejpohodlnější, nejpraktičtější.

Poraď, prosím :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Kolik malý váží, že zmenšujete??? To my už teda dlooouho ne... Tak jsem právě překvapená. Autíčka jsou parádní, s takovýma fotkama na mě nechoďte :sweat_smile: Sluší mu to, fešákovi, úplně mně to připomnělo Daviho, taky tu teď tak lítá :grinning: (Teď teda ještě spí, ale za chvíli bude... :slight_smile: )
28. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Tak napiš, co se ti tak líbí, my to zkritizujem/pochválíme a pak uvidíš... Radit takhle z fleku, to je těžké, každému sedí něco jiné, v určitém věku taky, to bysme se tu zhádaly :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek má ai 9,4 kg, ale vážila jsem ho jen doma, měří zhruba 76 cm, zase jen moje měření, dr. má dovlenou, tak jsem ještě nebyli na poradně, bylo by mu to bez toho zmenšení, ale takhle mu to líp sedí kolem nožiček. Jestli se nechá přesvědčti starší syn, tak to zkusím nandat i na něj, má 36 m, 12,5 kg, já myslím, že mu to bez problémů krásně bude, všechny plíny, co má teď Luki jsou i staršímu, on je hrozný vyžle...
28. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 jo jo, maly prcek má pravdu, každému se líbí a sedí něco jiného, teď je takový výběr, že je problém vybrat :sweat_smile: nám třeba sedí více kalhotkové plínky nebo AIO, když dojdou, tak dám i čč nebo vv
28. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Obecně na novoška - čč na novosklad + PULky nebo flísáčky nebo nejaká menší kalhotkovka popř. zavazovačky Disany... AIO na parádu k doktorce... Na noc dovycpaný novosklad (ale hodně lidí jede na úúúplné mimčo na noc i jednorázovky).

Ale zase určo někdo jiný řekne, že on jel něco jiného a bylo to fajn... :slight_smile:

Větší velikosti spíš okoukávej, je to furt samá novinka, vychytávka, budeš vybírat postupně podle proporcí a peněženky :wink:

Dobré značky za nás:
čč - Kikko lux a bambusové, Popolini barevné - na novosklad, teď narovno
PULky - Thirsties (na malé mičko klidně dvojvelikost, pak raději jednovelikostní), IV soft (co mě lákaly a lákají, ale osobně neznám - BBH, BB)
Flísáčky - Anavy, my měli natahovací, ušiješ i doma
Vlňáčky - Anavy natahovací i patentkové, BI natahovací shorties, Lovíky (lákají mně i longies Anavy)
kalhotkovky - Anavy snapi i patentková jednovelikostní (ušly Popolinky, Cuddle velurka, láká mně dlouhodobě i Haipa pastelka - střehem, odrazuje mě materiál)
zavazovačky taky někdy dávám (HHS na větší, Disany i na novoška) s vlněným obdelníkem
AIO - BG kapsovka (na větší mimi), Cuddle AIO a GB (seděly zase líp na menší)
vkládačky - BI, Anavy, doma šité
vv - doma šité
28. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek ok jdu na to, tak o klasických pamperskás se bavit nebudu, to je jasné, jen jsem dle debaty zjistila, že na plenku jsou dobré nějaké kalhotky, kvůli počůrání že :sweat_smile: ????

Prosím co to je.

No a dále mě zajímá, co to je takové ty barevné, hezké pleny co to tady ukazujete a někdo je prodává na barárku.
Hlavně mě zajímá co to je to gro....vypadá to, že je to odklipávací a zda se, že se to pere, že???? Je to dobré, nebo ne.Tady je odkaz:

http://moderni-latkove-pleny.cz/cz-detail-230934-kapsove-plenkove-kalhotky-popngro-vse-v-jednom-yellow.html

co vy na to, jaký máte názor????
28. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Hmm, tak to sme ještě o kousek menší, ale zas máme kýty :grinning: Mně to spíš překvapilo :slight_smile: O velikost strach nemám, myslím že s Anavy vydržíme až do odplenkování... Ten sed už se teď moc nemění, co pozoruju...
28. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna no to je to, že je takový výběr, jsem z toho tuleň, když jsem po měsíci konečně našla favorita mezi kočárkama, tak teď řeším toto.......

Oblečení mám jasné, pokojík taky, heuréka kočárek mám taky vybraný a řeším pleny, ať potom nepanikařím co a jak. Je to hrůza, já vám tak závidím, že tomu tak rozumíte :frowning2: .

Mě jde z toho hlava kolem, fakt je to jako druhá maturita :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 na látkovou plenku musíš mít svrchní kalhotky, aby nebylo mokré oblečení, svrchní kalhotky můžeš mít PUl, vlněné nebo flísové
ty barevné plenky, co mám na fotkách dneska jsou anavy.cz šije je ivuska, na bazárku má inzerát taky Luck - mehlo, taky šije na zakázku z podobných materiálů, trochu jiný střih
ty plenky cos dávala odkaz se perou :slight_smile: :slight_smile: jsou to svrchní kalhotky a odlipávací vnitřek, když není počuranej ten vršek, tak se to prát pokaždé nemusí
28. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504
Jak to funguje a kolik čeho je fajn popsané tu: http://www.latkovepleny.cz/

Svrchní kalhotky - ano, aby to neprovlhlo, AIO to má už v sobě...

Oddělávací vnitřky - dokud bude kadit tekutě (do příkrmů), tak vnitřek prakticky nevyměníš (ale jsou i děti, co kadí 1x týdně, my kadili i 10x denně), navíc je to zbytečně drahé (stejnou službu ti udělají Pulky + čč)

AIO tady většina holek používá na parádu (ven, k doktorce, na návševy, do šátku,...), ale asi nikdo nee furt. (Je to drahé, není to tak zajímavé, nemůžeš používat vlňáčky...)

Z těch stránek tu holky celkem chválily vícevelikostní flísové AIO (jednu dobu to byl hit, teď už to nějak utichlo...) jinak nevím...
28. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek máš u mě jedničku s hvězdičkou, děkuji, vytisknu a budu si psát poznámky :sunglasses:

děkuji moc
28. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Tak takvéhle pocity jsme tu měly na začátku všechny :grinning: :grinning: :grinning: Neboj, rozkoukáš se :grinning:

Tak jsem si to psala - co se mi líbilo, pak jsem si dopisovala plusy a mínusy, podle toho nakoupila - pak 3/4 postupně prodala - nakoupila jiné - něco prodala, něco dokoupila, základ zůstává... :grinning: (Stav kdy nic nepotřebuješ, jenom chceš :grinning: Manželové ho nemají rádi, přestává být finančně zajímavý :grinning: :grinning: :grinning: )
28. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky určitě taky přispějí nějakýma nej značkama a dobrá diskuze o značkách je i tu: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nase-konkretni-latkova-vybava/

Zkus si nějakou výbavičku napsat a my ti pak napíšem, co jo, co ne... To je asi nej systém... :wink:
28. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna pěkný modelák, dělá anavy dobrou reklamu :slight_smile: ad zmenšování - koukám podle těch fotek, že asi ty plínky málo natahuju, V. má 6,5 kg, sice ještě zmenšuju, ale mám pocit, že už mu to je jen tak tak.
28. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek přísahám bohu trefí mě šlak.
To jsem si myslela, že kočárek je to nejhorší co mě může potkat.

Děkuji za ten odkaz je luxusní. No asi se prokoušu těma více jak 400 stranama a budu chytřejší :grinning: .

Zkouknu to frajerské AIO a dám na vás na frajeřinku to budu kupovat to jo, ale co dál....co spaní a na doma :confused: vrrr to bude masakr.
28. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek ok beru to jako domácí úkol,

jste zlatíčka. :grinning:

V tomto mám děsnou povahu, nemám ráda komplikace a to, že je toho tolik je pro mě komplikace.
28. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek Tak tenhle stav mám teď :grinning: :grinning: výbavička dostačující, ale kdybych ji dělala znovu, 1/2 udělám jinak :zipper_mouth: zatím jsem odhodlaná nenechat se zlákat, bych se nedoplatila
28. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 - zkus kouknout na www.mamisek.cz, paní to má pěkně popsané, třebas ti to pomůže a neboj až se do toho dostaneš zjistíš, že zas taková věda to není a každá maminka postupně přijde na to co jí a miminku nejvíc sedí
28. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 Spíš si přečti tu konkrétní výbavu, ta je plodnější než tohle celé mnohdy tlachání (i když taky je nosné, žeee :grinning: )
Tak já valim zase plánovat pokojíček (kdyby sis myslela, že to už máš za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:)

@helulela Taky málo natahuju...
28. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 buď v klidu, máš čas, tak pročítej, ptej se a tu svoji vybranou sestavu sem určitě napiš než nakoupíš...mě tu holky taky moc pomohly a když už zmákneš ten systém, tak se orientuješ rychle
28. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně by nesměly chodit nějaké Ivušky se svýma plínkama a Kackaj s objevenýma Weehuggers apod. :fearful: Kdo pak na tom má ušetřit :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek a nebo do téhle debaty radši ani nenakukovat :wink:
28. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
(jen tak mimochodem - bomba stránky k pokojíčkům lokki cé zet) :wink: Néé teda na nakupování, ale jako instpirace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek zkus na inspiraci i toto

http://www.e-color.cz/index.php

něco málo tam je, ale jen na inspiraci, ty ceny jsou od věci :confounded:
28. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek